Iššokantys langai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Iššokantys langai

Post by Greta » 2015-02-24, 01:56

Kol kas vargstu NAUJAME LAPTOPE su iššokanciia langais, jie labai uzknisa. Nesu su tokiu blogiu susidurus, taip kad neaisku kaip su tuo kovot. Tu iššokanciu langu labai daug, jie tiesiog kloja vienas kita ir teksta, ir labai stabdo ir trukdo, daznai is vis nebeleidzia tame puslapyje nieko daryt. Bet keisciausia tai,kad vienur jie yra, o kitur visai nera. Ir jos visa laika tos pacios !!!

Pvz lryte, kaunodienoje, bernardinuose, telgraaf, reuters, cnn ir kituose informaciniuose saituose jie is karto supuola. Bet didziausias pamišimas su jais yra butent ŠITAME FORUME...
Kazka parasyt beveik neimanoma. Langai atsiranda tarp postu, šonuose, virsuje, apacioje, tuoj iššoka Aviros blokas ir tenka varyt puslapi atgal, taigi ir atsirandi ten, kur buvai pries 3 minutes ir ka jau esu dabar parasius - dingsta. Neimanoma nei parasyt, nei normaliai perskaityt. Jei noriu i foruma per naujaji Laptopa, tai galiu tik is pradziu perskaityt, paskui parasyt savo dokumentuose, o paskui zaibiskai nukopint, atsidarius kazkuria tema. Vnz chaosas...

O pvz feisbukyje neismeta ne vieno reklaminio lango!!! Googles paieska rami, pati paieska. Ir gmail ramus, pastu naudojuos ramiai. Skype rami. Wikipedija rami, yotube rami, tik su savo iprastomis reklamelemis, kaip visada, neikyriomis.
Beje, sitas forumas net pakimba, kai ilgiau pabunu, t.y. kaip pora temu perskaitau ir i pora postu atsakau. Niekad to nera buve.

Vnz gal kazkas nesureguliuota, bet kaip taip gali buti, kad vienur jie is karto lipa ant galvos, o kitur ju nera ne vieno?

donoras
Posts: 1
Joined: 2015-02-24, 13:17

Re: Iššokantys langai

Post by donoras » 2015-02-24, 13:21

Labas, Greta. greiciausiai turi virusa pasigavusi. As uzsiemu kompiuteriu remontu, jei domins paslaugos, maloniai prasom kreiptis. https://www.facebook.com/fastpc99

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Iššokantys langai

Post by Greta » 2015-02-25, 02:32

Gali buti, kad yra virusas.
Geriausia turbut butu Windowsus perinstaliuot is naujo, o dar geriau vietoje win 8.1 ideti win 7.

Bet jei kviestis kompiuterista is Hagos, tai reik paskaiciuot kiek viskas atsieis. Iškvietimas, benzas, perinstaliavimas...... Manau patrauks ne maziau kaip puse šito laptopo kainos. ;)
Tokiu atveju geriau ji ismest ir nusipirkt nauja.

O kada nors prie progos kas nors nusimanantis perinstaliuos arba as pati dasikasiu kaip ta reik padaryt. Jei ir nepavyks, tai gal nieko blogiau nepadarysiu.

Idomu kaip su tais virusais pasidaro,jei kompa atsukt atgal, i ta diena, kai ji nusipirkau? Pagal logika ir virusu turetu nelikt... :clap:

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 22:11

Re: Iššokantys langai

Post by Greta » 2015-03-13, 01:45

Problema kaip ir išspręsta dėl tų langų/lentelių. Bent jau žinau priežastį. Šiaip ne taip pavyko išmąstyti...

Visa bėda Moziloje, kurią įkėliau į šį laptopą. Matyt įkėliau iš kažkokio ne tokio saito, nors ir atrodė, kad iš gero ją parsitempiu... Smulkmenų nesuprantu, bet yra būtent taip. Cia gal pakenkė noras, kad ta Mozila kalbėtų lietuviškai... Na visada pas mane buvo lietuviška ir nieko...
Kai įtariau, kad gali būti kalta Mozila - pasikroviau Operą. Iš oficialaus saito, angliškai kalbančia. Nors kiek prisimenu Opera sukūrė ne anglai ir ne amerikancai...:) Ir dabar naudojuos tik Opera. Visai neblogas browseris. ;) Kazkada seniai buvau pasikrovus, bet nepatiko ir išmeciau. Na o dabar kaip tik tas... Ta Opera iš principo yra aplenkusi laiką. Nes dabar Windows 8 yra labai panaši į Operą, su panašiomis ikonėlėmis, tik aišku tos ikonėlės debiliškos, palyginti su Operos ikonėlėmis, kurias pats susikuri pagal savo lankomus saitus. Vnz patogu. Ir nzn ar man tik taip atrodo, bet Opera lyg tai dirba greiciau nei Mozila. Na bet svarbiausia - jokiu langu, valiooooo! Na zinoma, kur eiline kokio lietrycio ar delfio reklama, tai cia kitas dalykas, apie tai nekalbu.

Post Reply