Nauji televizoriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Greta wrote:. Tik tiek, kad nezinia pas kuri eiti, visur tas pats absurdas...........
Ash priesh kabelines, man tik satelitine ar per antena. Jau nuo 1989 metu, kai isigijau satelita
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Nauji televizoriai

Post by kregzdutenr1 »

As pries metus nusipirkusi PHILIPS tv tai pat nesuvokiau kodel maniskis nerodo o senas tv rode ,taigis pirkau internetu ir jokiu patarimu prierasu nebuvo kad reikia kazka papildomai isigyti,taigis as pati kazkokiu budu susivokiau nes daznai Bcc lankiausi ir Action parduotuveje apsilankau ,taigis maciau jog yra ir ten ir ten visokiu antenos laidu,taigis as delvisako nuejau iki Action nusipirkau du laidus trumpa antenos laida ir ta HMDI ir abu isnandziau ,tas laidas HMDI buvo pigesnis Action o Bcc jis tuometu kainavo 20 euru o as nebuvau tikra ar jis man tiks ,taigis pasirodo ir tas pigus laidas tiko ir dar issiaikinau kad 3 Olandijos kanalus per antena galiu ziureti ir be abonemento manau ,bet as turiu interaktyvia tv.Na o ta Internetine parduotuve atsiunte man emeila po 2 ar 3 dienu su pasiulymu isigyti dar ta laida HMDI ,jie gerokai pavelavo,as ispradziu maniau jog tv nemoku instaliuoti :)bet deja pasiskaitinejus knygute ir istirinejus tv visokius kaistukus ir savo ineraktyvios tv deze susipratau pati kazka reikia bandyti,kadangi naujas tv nesinorejo nuleisti ranku.(Tik viena as nemoku iki siol inerneto ant tv prijungti,galbut reikia antro laido inernetui,tuomet ir yotobe galeciau ziureti ,bet ai man nelabai reikia tokiu dalyku,na o riskumus pati nusistatai kaip patinka ,siaip geras tv)
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Nauji televizoriai

Post by kregzdutenr1 »

Ten kur pirkai tv pasidomek reakcijomis zmoniu nuomones apie tokius tv.As wechkamp radau kazkokia info,gal tau tiks .

“Mooie Smart TV”
Hele mooie smart-tv met HD en 3D
Het menu is makkelijk en je kan snel overschakelen naar bv je mediabox of de DVDspeler, door te kiezen tussen scart, HDMI, etc.
Ook tussen 2D en 3D is het makkelijk wisselen. Scherp beeld, vooral bij de HD zenders en een mooi geluid.
Ook SMART TV is makkelijk te bedienen en als je een smart phone hebt download je de philips app en heb je geen toetsenbord nodig.

Enige nadeel is dat als je de UPC mediabox erop aansluit, je eerst de TV aan moet zetten en wachten tot je aansluiting in beeld komt (bij ons is dat HDMI1) voordat je de UPC mediabox aan kan zetten.
Wanneer je dit niet doet moet je elke keer de HDMI kabel eruit halen en in een andere aansluiting stoppen, waarna je weer moet kiezen voor die andere aansluiting.

Verder een mooie TV, mooie vormgeving, mooie voet en het geld zeker waard!

Yra ir daugiau,taigis kitu zmoniu patirtis kartais pravercia.

Toen ik jouw verhaal las over het HDMI verwisselen begon ik even te twijfelen of dit wel de juiste tv was om te kopen. Toch gedaan en inderdaad was de tv in bepaalde situaties even de connectie kwijt. Maar in plaats van allerlei kabels te verwisselen is het handiger om de mediabox gewoon even uit en weer aan te zetten met de remote. Tv pas een week, ziet er voorlopig goed uit.

Reactie geplaatst op 29 januari 2014
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Nauji televizoriai

Post by kregzdutenr1 »

Quantis tv module 1.3

Quantis CI+ 1.3 tv module

De Quantis CI+ 1.3 (Common Interface Plus) TV module is special ontwikkeld voor de nieuwste generatie ( vanaf 2013 ) TV's. Met deze nieuwe 1.3 versie werkt de actieve Ziggo tv weer vlekkeloos op de nieuwste TV's. De meeste TV fabrikanten brengen TV's op de markt waarin u een TV module kunt plaatsen. Om ervoor te zorgen dat de TV module goed werkt worden de TV's door de kabelmaatschappijen gecertificeerd. Op de website van je TV-aanbieder vindt je een overzicht van gecertificeerde TV's.



HDTV zorgt voor ongekend scherpe beelden met meer kleur en detail. Met de Quantis TV module kun je genieten van HDTV zonder dat u een extra (losse) digitale ontvanger nodig heeft. De ontvanger is als het ware ingebouwd in de televisie. Bovendien heb je maar één afstandsbediening nodig. Alles in één, dat is nog eens gemakkelijk!

LET OP: voor het gebruik van deze module is een smartcard van je provider nodig. Deze wordt niet meegeleverd.

De Quantis TV module is voorzien van de nieuwste technologie en onderscheidt zich daardoor op een aantal punten zoals:

- snelle opstarttijd vanuit standby

- snel zappen

- perfecte HD-kwaliteit
Wat heb ik nodig om via de TV module Digital TV te kijken?

- Een CI+ gecertificeerde televisie

- TV module

- Smartcard van uw TV-aanbieder
Merk
Quantis

Fabriekstype
CI kaart

Bestelnummer: 867-24-374

tv module 1.3
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

kregzdutenr1 wrote: Tik viena as nemoku iki siol inerneto ant tv prijungti,galbut reikia antro laido inernetui,tuomet ir yotobe galeciau ziureti ,bet ai man nelabai reikia tokiu dalyku,na o riskumus pati nusistatai kaip patinka ,siaip geras tv)
As tiesiog istraukiau ineto kabeli is Laptopo ir ikisau i TV. ;) Atsiranda klaviatura, surenki norimo saito adresa ir atsidaro. Deja, belaide pele nors ir prisijungia, bet neveikia. Be to, jei Tv neturi procesoriaus, o tik Smart, tai ne kazka ten ir nuveiksi. Puslapiai kaip mediniai, vos juda. O tas Smart irgi reikalauja per kazka prisijungt ar per namu tinkla ar per Wi Fi. Ir nieko idomaus tas Smart nesiulo. Skype jau geriau kompiuteryje naudotis, yotube manau irgi.

Man atrodo geriau PC laidu sujungt su TV, gal butu daugiau naudos. Bent jau kaip monitoriu ta tv panaudosi... Bet cia jau reikia dvieju laidu, nes kitas turi buti garso ivedimui i tv. Jei Tv situ funkciju neturi, tai prijungt tiesiogiai PC nepavyks. Bet gal to ir nereikia daryt, reik pagalvot ir apie virusus.
Siaip jau tv specifikacijose buna parasyta , kad tv turi PC ingang.

Pvz tas Samsungas, kuri planavau pirkti (Samsung UE40F6400) turi Dual Core Processoriu, tai manau,kad ir tv signala priima geriau ir turetu internete geriau judet. Bet prie PC jo neprijungsi, nes jis neturi PC Audio In ir PC In.

O tas Philipsas, kuris nusipirkau , neturi procesoriaus, bet turi abu PC In. ;)

Kaip bebutu, man Phlipsas NEPATINKA. Gal ne jis kaltas, kad dabar as turiu problemu, o mano informacijos stoka ir glusas provaideris su debilais monteriais, bet Philipsas man nepatinka.
As visvien noriu Samsungo ir ziuresiu kaip sito Philipso atsikratyt. Kadangi ji pirkau laba pigiai, tai manau man pavyks ji parduot. Nes daugelyje kitu saitu jis kainuoja 200 brangiu, o pardese net 300 brangiau.

Labai noriu to Samsungo, kuri minejau, bet skauda sirdi,kad jis tik 40 coliu. Man labai patinka 42 coliai. Atrodo nedaug, ka ten reiskia 5 cm, bet tikrai si ta reiskia............ Bet nerandu Samsungo 42 coliu, kuriuo pasitikeciau ir kuris butu klientu taip labai isgirtas ir trokstamas, kaip sitas UE40F6400.

Na o kas del PC prijungimo prie didesnio formato ekrano, tai manau geriau nusipirkt didesni monitoriu, kokiu 32 coliu, jei nori prie Laptopo prijungt ir bus galima pamirst tuos naujoviskus televizorius, kurie dabar kol kas yra akmens amziuje. Nes viskas ,kas i juos sukrauta - yra tufta.

Beje, kiekvienas provaideris turi savo šefuojamas parduotuves ir jei perkat pardeje, tai geriausia pirkt tose, kurios yra jusu provaiderio baze. Jas galima rasti pagal jusu regiona.

Kregzdute, atsiliepimus apie tv kuri pirkau perziurejau ne tik ten kur pirkau, bet ir kituose saituose.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevas wrote: Ash priesh kabelines, man tik satelitine ar per antena. Jau nuo 1989 metu, kai isigijau satelita
Mielai isigyciau satelita, bet bijau, kad bus antra serija problemu... Cia Olandija, cia nieko nebuna be problemu ir tusciu islaidu uz nieka. Jei zinociau, kad yra kazkokia imone, kuri be problemu GERAI irengia satelita, priziuri ji ir iskilus problemoms zmogiskai jas sprendzia - netureciau jokiu abejoniu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Kregzdute, kazkaip man vis dar neaisku kam tos dezutes, kaip ja bevadintu, reikia prie nauju televizoriu....

Vikipedija raso taip:
Norint žiūrėti skaitmeninę televiziją reikia tam pritaikyto televizoriaus arba specialaus TV priedėlio/imtuvo................. ARBA!

Voor oude televisies is een aparte digitale decoder (settopbox) nodig. De nieuwste generatie hdtv's hebben een ingebouwde (DVB-)decoder. Bij DVB is dezelfde bandbreedte beschikbaar als voor een analoog televisiesignaal................

Taigi dabar gaminami nauji televizoriai visi pritaikyti skaitmeninei..... Dezutes mano nuomone reiketu tik tiems, kurie vis dar ziuri analogine, naujo tv nenori pirkt, taigi nusiperka uz 100 euru dezute ir ziuri skaitmenine......

Bet! Mano Ziggo irgi skaitmenine duoda tik per dezute, nesvarbu kokios markes televizorius. Taigi sakyciau, kad Olandijoje tikros skaitmenines is principo nera iki siol. :think:

Beje, kas del analogines ir skaitmenines, tai Klevui spaudziant , kad Olandijoje neber analogines, as pasirausiau giliau ir aptikau, kad cia tiesiog olandai kaip visada pakele sau uodega, kaip kvaili šunėkai.
Vienur patys olandai rašo, kad Olandija 2006 metais perejo is analogines i skaitmenine.
Kitur, kad Olandijoje 2008 gale jau 50% namų ūkių turejo skaitmenine televizija.
O trecioje vietoje, kad 2013 metais Olandijoje daugybe zmoniu uzsimane turet skaitmenine ir pirko dezutes prie senu televizoriu...

Taigi matosi, kad analogine yra iki siol, tiesiog olandai pasake, kad perejo i skaitmenine, nors turejo pasakyt kitaip. Dabar ju pasakyma kai kurie zmones suprato taip,kad analogines neliko is viso.
Reikejo pasakyt pvz taip: Olandija 2006 metais sudare galimybe ziuret skaitmenine televizija absoliuciai visiems šios šalies televiziju naudotojams.
Na bet girtis tikrai nera kuo, jei visi nauji televizoriai privalo veikt per papildoma dezute........ Nes ir seni griozdai per ja gerai veikia!

Na o mano pastogėje visų įvykių kaltininkas – mano naujasis Pilypas iš kanapių – šiandien rodė kaip patrakęs. Buvo taip. Vel perkroviau. Bet perkraudama nustatymuose pažymėjau ne „namai“, o „parduotuvė“. Juk blogiau vis vien jau būti negali, ner ko prarasti............
Ir įsivaizduoji - perkrovus visi kanalai eme rodyt kaip paveiksleliai... Bet pradejo šokinet Smarto ir Skypes reklama ir dar keletas kitų ikonėlių. Nepavyko to reikalo atsikratyt. Nutariau vel perkrauti ir grizti prie „namu“ pozicijos. Perkroviau ir nieko gero nesitikejau. Bet koks buvo mano nustebimas, kad Pilypas visa vakara visus kanalus labai gerai rode...

Nezinia ka jis darys rytoj, as juo visiskai nepasitikiu ir nezinau is kur ateina blogumas ir gerumas, taigi negaliu jo valdyt. Kabelis tas pats, vieta ta pati, pultelis tas pats, bet viena karta ijungus gryna fignia, o kita karta – puiki vaizdo kokybe.

Beje, siandien pardeje maciau greta stovincius du Philipsus, abu 46 coliu. Vieno kaina 1000 euru, o kito- 3000 su trupuciu. Ir tas, kuris uz 3 gabalus, rode vaizda kaip kino teatre, dar net grazesni. Aisku, cia su parduotuves antena ir matyt paciu sparciausiu greiciu, koks tik yra Olandijoje... Gal toks didelis skirtumas parduotuveje specialiai padarytas? :D
Na daryk nedares, kas neturi 3 gabalu televizoriui ar nenori tiek skirti, tas tokio ir nepirks...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Nereikia sau sujaukti smegenu, reikia viska stengtis paprastai aishkintis.
Taigi
Televizija galima zhiuret:
per antena,
per satelita,
per kabelinius tinklus,
per kompiuterinius tinklus.
(Lietuvoje dar buvo ar yra mikrobange TV)
**************
ka turime
Kompiuteriniuose tinkluose savo standartai, neliesime.
kabeliniuose tinkluose - bardakas, daro kas ka nori ir t.t., na chia gal atleistina, nes kabelis privati kompanijos nuosavybe, ka nepasakysi apie erdves vish stogu.

Dabar radijo bangu televizija (satelitine ir analogine)
Analoginiai sat signalai olandu kalba RTL4 dingo apie 2004 metus ta ir galima vadinti satelines analogijos pabaiga, o nuo kokiu 1999 jau buvo skaitmenines satelitines programos
ANtzhemine analogine TV irgi jau baigesi kokiais 2006. Skaitmeniniu budu ten rodo nekoduotai, matau namuose, tris Olandijos programas ir regionaline, kuri pas mane yra Limburgo TV, pas kitus kitaip. Dar pagauna koduotu programu. Reiktu pirkti prenumerata
***************
Namu ukiai
Kai baigesi analogine TV, tai skupus olandai toliau turejo savo senus TV ir juos jungdavo per DVB-T imtuva, lygiai taip pat kaip dabar daro Lietuvos pensininkai. I toki imtuva ateina skaitmenine o isheina analogine senam TV imtuvui.

pasirodo dar analoga per kabelines transliuoja... irgi del atsilikeliu... nors maniau, kad NL nera tiek ubagishka, kad 10 metu senumo atgyvenusius TV naudotu.
Pasirodo - deja...
Tai kad skaitmeninei reikalinga dezhute jau taip yra. Matot, jei ir transliuotu DVB-C standartu, kuri supranta telikai, tai signalas butu koduojamas reiketu dekoderio, ar dekoderio modulio ir butinai korteles, nes paprastai kanalai koduojami tam kad nusipirkes vienas ju neishdalintu kitiems. Taigi butu vis vien ishlaidos.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Greta wrote: Beje, siandien pardeje maciau greta stovincius du Philipsus, abu 46 coliu. Vieno kaina 1000 euru, o kito- 3000 su trupuciu. Ir tas, kuris uz 3 gabalus, rode vaizda kaip kino teatre, dar net grazesni. Aisku, cia su parduotuves antena ir matyt paciu sparciausiu greiciu, koks tik yra Olandijoje... Gal toks didelis skirtumas parduotuveje specialiai padarytas? :D
Na daryk nedares, kas neturi 3 gabalu televizoriui ar nenori tiek skirti, tas tokio ir nepirks...
Pas mane LG 55 coliu 3D uzh 700 kazhkur su virsh euriuku ir rodo vaizda IDEALIAI - jokiu priekaishtu neturiu. Kas nepatinka, tai debilishkos distancinio knopkes, matyt ten dare konkursa, kad butu kuo nepatogiau spaudyti. Ir nelabai grazhiai susiderina su kompiuteriu, reikia pavargti kol gauni patenkinama vaizda. bet tas matosi tik per kompiuteri zhiurint kompiuterine medzhiaga(kas yra ishimtis), o ne video. kad ir youtuba ar kokiu saitus su filmais - ten viskas chiki.

Teliku problema yra garsas, pas visus garsas tragishkas. Reikia pirkti garso stiprintuva su koloneliu sistema. Turi but subwooferis normalus ir koloneles pusetinos, man tiko pradzhioje ir senos tarybines, po to blusu turguje paemiau kitas normalesnes

Trechia ash vertinu laisve - o tai satelitas. Isirengti satelita tik del olandu ir vokiechiu programu - paprasta. mazhyti bliudelis nukreiptas i pietus apie 28 laipsniai virsh horizinto - turi matytis dangus. Ji pritvirtinti gali bet kas kieno rankos auga ne ish uzhpakalio. Galvute gali but skirta vienam TV ar su daug ishejimu kuri jungiasi i paskirstymo dezhe - tada gali jungti daug TV
Jei norit matyt Lietuvishkas programas ar rusishkas ar anglishkas - tai jau bus kur kas sudetingiau nes ten reikia ar sukinejamos ar daugiagalvutes antenos.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevas wrote:
.................pasirodo dar analoga per kabelines transliuoja... irgi del atsilikeliu... nors maniau, kad NL nera tiek ubagishka, kad 10 metu senumo atgyvenusius TV naudotu.
Pasirodo - deja...
Tai kad skaitmeninei reikalinga dezhute jau taip yra. Matot, jei ir transliuotu DVB-C standartu, kuri supranta telikai, tai signalas butu koduojamas reiketu dekoderio, ar dekoderio modulio ir butinai korteles, nes paprastai kanalai koduojami tam kad nusipirkes vienas ju neishdalintu kitiems. Taigi butu vis vien ishlaidos.

Na olandai tikrai skupus, bet siuo atveju neiziuriu del ko islaidaut.
Televizoriai, kokie jie yra siai dienai sukurti, nepriklausomai nuo markes, tinka tik kaip akmenys, uzdet i statine su rugstanciais kopustais! :clap:
Kai mano kaimynai ir bendradarbiai pasiklausys mano nuotykiu, tai vargu ar tai jiems sukels nora pulti nauja tv pirkti, kurie dar neturi... O tokiu istoriju kaip mano - tukstanciai. Todel ir analogine vis dar gyvuoja ir seni televizorius neskubama ismest. Nes ismeti gera daikta, o gauni slamsta.
Na tiesa pasakius, mes seniai turim dicki TV gyvenamajame kambaryje, bet jis nesukele jokiu problemu, na ir salygu jam nieks jokiu nestate, rinkomes tik pagal ekrano dydi ir niekam ten daugiau nieko nereikia. Bet dvd buna pajungiamas ir jis nepriestarauja.

O sita Philipsa as rinkausi sau ivairiems pasizaidimams, o jis nei bu, nei mu.

Beje, jei tokie televizoriai, kokie dabar štampuojami, butu buve sukurti gerokai PRIES MASINE KOMPIUTERIZACIJA, na pries kokius 20-25 metus, tada sakyciau valio, valio, koks progresas. Bet dabar as tuose naujuose ciuduose nerandu nieko, ko nemaciau tarkim pries 15 metu!!! Turejau nemaza televizoriu, per kabeline maciau 36 programas (cia as apie Lietuva) ir vaizdas buvo idealus. O jei biski kas, tik susuki numeri ir tv meistras su čemodanėliu jau tarpduryje ir visos problemos žaibiskai išspręstos.

Na o dabar, civilizuotoje Olandijoje, su nauju technikos stebuklu aš turiu blogesnes salygas nei pries 15 metu Lietuvoje. Televizorius prifarsiruotas "programu", uz kurias as sumokejau, bet kuriu is tiesu ten nera, nes jos neveikia. Jau ko vertas vien tas ju Smartas, nzn juoktis ar verkt. Visos kitos funkcijos taipogi tik marketingas. Tai kur tas progresas ir ta laisve??? Meistrui prisiskambint neimanoma, prisikviest i namus is vis problema, jei kazka atsiuncia, tai tik apsisnargliavusi debila...... Zinoma, man to meistro ir nereiketu, jei gamintojai sugebetu padaryt normalius televizorius, kurie bent jau rodytu tv programas.
Man asmeniskai dzin is kur ateina tv signalas: oru ar kabeliais. Jei nera gero tv ir gero tiekejo, tai tokia "laisve" niekuo nepades.

Siandien televizoriuje dasikasiau iki informacijos (informacijos ten visa enciklopedija, apie 100 psl), kuri graziai paskelbe:

"Jei veikiant kitų įrenginių vaizdo apdorojimo funkcijoms blogėja TV vaizdo kokybė, įjunkite Pixel Plus Link...."

Junk kiek sirdis geidzia - kokybe negereja, jei ijungtas pvz dvd. Taigi paziurejus filmuka per dvd, turiu butinai atjungt sujungimo laida ir 3 kartus perkraut televizoriu, kad vel griztu vaizdas. Bet ka daryt, jei noresiu kazka is tv irasyt??
Ir pasirodo tv gamintojas PHILIPSAS puikiai zino, kad štampuoja broka, bet štampuoja sau toliau ir maloniai apie tai pirkejus informuoja.

O jei prijungsiu dezute, kad gaut ta tavo "laisve" su 100 kanalu, tai uzsikabinsiu ant kaklo tik grandine - mokesti uz skaitmenine, o su vaizdo kokybe teks is viso atsisveikint, nes televizorius nepernesa jokiu jungciu... Kaipgi as ta dezute prijungsiu??????

Kaip jau sakiau, progreso nera. Sakyciau net riedejimas atgal. Pries 15 metu prie mano tv nuolat stovejo prijungtas videkas ir video plejeris ir televizorius juos maloniai prieme.
Tai kokia nauda vartotojui, kad i televizoriu prifarsiruota ikoneliu, o signalas ateina kitu keliu, jei jis to televizoriaus negali normaliai ziuret ir negali net elementariomis funkcijomis naudotis, kaip pvz prijungt dvd.

Maza to, siandien dar viena informacija atkasiau. Jei turiu analogine televizija, tai negaliu nieko is tv isirasyti! Na bet cia sitas fokusas tik su nauju televizoriumi. Su senu prasom - isirasinek kiek nori ir analogine. Cia irgi matyt progresas a ne? ;)
Maza to, dar paaiskejo, kad negaliu prisijungt nei belaidzio klavo nei belaides peles. Jie turi buti su dratais... Gerai, kad as kaip skupa "olande" dar turejau palepej uzkista sena klava su dratu - tai pajungiau. O peliu su laidais jau nebeturiu, naiviai galvojau, kad jau progresas ir seniai jas ismeciau, nes nuo tu laidu kambariuose jau bloga daros...
Na kita vertus del sito dalyko maza bedos, nes su klavu ne kazkur ir nuejau... Na norisi viska naujame patikrint, bet jis tuscias kaip retis. Prijungiau interneto kabeli, tai galima padaryt. Ir televizorius leidzia irasyt url ir net atidaro ta saita, kurio adresa irasai. Bet toliau viskas, ne krust.

Smagu, kad tu turi gera televizoriu, kuris puikiai rodo, nesukelia jokiu problemu ir turi 55 colius uz 700 euru. Jei be problemu ir 55 coliu, tai jis vertas tu pinigu. Net daugiau vertas. Tokiu atveju gal ir as galvociau apie lekste... O dabar ir be lekstes yra del ko sukt galva: nzn su kuo kovot del vaizdo kokybes - su tv gamintoju, su tv pardaveju ar su signalo tiekeju.......... Na is principo cia tas pats, kas kovot su vejo malunais... :sick: :oops:
Paprasciau ta televizoriu isardyt ir ismest i konteineri.
Post Reply