Kasperskis

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpy,kaip tu prasitesi Kasperski?
As tai visada nusiperku Lietuvoje ir ikisu nauja diska. Bet si karta kai buvau Lietuvoje kazkaip pamirsau ir nenusipirkau pratesimo. Dabar turiu skubiai sprest ta problema, nes liko 30 dienu. Yra du variantai - pratest inetu arba cia pirkt diska.

Pirmas - nzn kaip ta Kasperski reiks sumontuot i PC, jei pratesiu online. Kazkada seniai man tokiu budu buvo atsiunte Nortona, bet as taip ir nesusidorojau. Na kita vertus ten instrukcia buvo anglu kalba, as tada dar nemokejau tiek daug anglu, o Kasperski galiu uzsisakyt rusiskai, nes pas mane dabar stovi Kasperskis rusu kalba. Bet va, vis vien turiu abejoniu ir vsio.

Antras variantas irgi kelia abejones. Juk jei cia nusipirksiu, tai mano Kasperskis ims kalbeti olandiskai a ne? Vargu ar galesiu perstatyt ant kitos kalbos. Tikrai nenoreciau kompe turet olandisku programu. 8-)

Ka patartum?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kasperskis

Post by Qlumpyz »

šiuo metu baiginėjasi mano Kašperskio 2-metų licenzija.
esu šiek tiek nusivylęs Kašperskiu, ne dėl to, kad jis blogas, bet greičiau, kad jis per geras.

programa "per sunki" eiliniam vartotojui, ir žiauriai užkrauna kompiuterį darbu (dažnai bereikalingu mano manymu).

kokį kitą (lengvesnį) antivirusą patartumėt?
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Kasperskis

Post by kalgaris »

Nesu tikras kaip dabar(nes dabar jokio antiviruso nenaudoju), bet anksciau "lengvos" buvo NOD32 ar BitDefender.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:šiuo metu baiginėjasi mano Kašperskio 2-metų licenzija.
esu šiek tiek nusivylęs Kašperskiu, ne dėl to, kad jis blogas, bet greičiau, kad jis per geras.

programa "per sunki" eiliniam vartotojui, ir žiauriai užkrauna kompiuterį darbu (dažnai bereikalingu mano manymu).

kokį kitą (lengvesnį) antivirusą patartumėt?
Na tu duodi!
As tai dar nenusivyliau ir kazkaip nepastebiu, kad EILINIAM VARTOTOJUI si programa taip uzkrautu kompiuteri,kad eilinis nebegaletu naudotis eiliniais dalykais. ;) Man atrodo jog kaip tik ji skirta eiliniams, kurie nemoka apsaugot savo kompa, tai Kasperskis tai padaro uz juos.

Jei imt lengvesne, tai inete yra nemokamu antivirusiniu. Bet prarades Kasperski nusivilsi dar labiau, nes kompo darbas suletes dar baisiau, mat tuoj visokiu parazitu prisiveis.

Na gali susiinstaliuot trumpaja/greitaja Kasperskio versija.
http://www.alfatel.lt/patarimai/60-nemo ... sines.html

Ir dar is nemokamu yra giriama Avira AntiVir ir AVG AntiVirus. Bet kaip yra is tiesu, ar jos geros ar prastos ner zinios.
http://www.3soft.info/antivirus.html
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

kalgaris wrote:Nesu tikras kaip dabar(nes dabar jokio antiviruso nenaudoju), bet anksciau "lengvos" buvo NOD32 ar BitDefender.
Idomu. Ar gali atskleist paslapti kaip galima buti be antivirusines? Ir kodel buti be jos? :crazy: Juk kazka vistiek turi naudot kaip apsauga? Ar as apsirinku?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpy, cia legalios nemokamu antivirusiniu svetaines.

Avast – http://www.avast.com/eng/avast_4_home.html

AVG – http://www.free.grisoft.com/doc/1

AntiVir – http://www.free-av.com/
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Kasperskis

Post by kalgaris »

Greta wrote:
kalgaris wrote:Nesu tikras kaip dabar(nes dabar jokio antiviruso nenaudoju), bet anksciau "lengvos" buvo NOD32 ar BitDefender.
Idomu. Ar gali atskleist paslapti kaip galima buti be antivirusines? Ir kodel buti be jos? :crazy: Juk kazka vistiek turi naudot kaip apsauga? Ar as apsirinku?
Na paprastai :) Visu pirma letina kompo darba, kas man nelabai patinka :) Na anksciau daug lankydavausi ivairiause warez puslapiuose, tai prisirinkdavau daug ivairaus slamsto. Nezinau kaip dabar bet tuomet nebuvau rades vienos pacios geriausios antivirusines.
O dabar nebelandzioju ten kur geriau nelandzioti :) Aisku nepatikesi, bet jau turbut 5 metai nenaudoju jokio antiviruso.Uz tai naudoju pagalbines sistemos valymo ir optimizavimo programas. Dabar bandau nauja TuneUp Utilities. Kol kas patinka. Yra viskas ko reikia. Registru valymas, defragmentacijos, patogus procesu menedzeris ir pan.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kasperskis

Post by Qlumpyz »

pritariu, pastebėjau, kad nemažai žmonių apskritai atsisako antivirusinių programų.
juk gmail ir hotmail irgi išgaudo virusus, youtube ir oficialios naujienų tarnybos virusų neturi.
nelabai įsivaizduoju, kaip prisigaudyti virusų jeigu niekur nelandžioji...

mane konkrečiai domina McAfee ir Norton, turėjau jas kažkada pradžioj, labai senai, įdomu ar jos vis dar yra, ar veikia padoriai šiais laikais?

atsisakyti antivirusinės apskritai dar nesirįžtu... bet Kašperskis jau baigia užknisti su savo update's, reikia nereikia jis vis dirba, 50% pajėgumų nueina niekais... :lolno:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kasperskis

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:pritariu, pastebėjau, kad nemažai žmonių apskritai atsisako antivirusinių programų.
juk gmail ir hotmail irgi išgaudo virusus, youtube ir oficialios naujienų tarnybos virusų neturi.
nelabai įsivaizduoju, kaip prisigaudyti virusų jeigu niekur nelandžioji...

mane konkrečiai domina McAfee ir Norton, turėjau jas kažkada pradžioj, labai senai, įdomu ar jos vis dar yra, ar veikia padoriai šiais laikais?

atsisakyti antivirusinės apskritai dar nesirįžtu... bet Kašperskis jau baigia užknisti su savo update's, reikia nereikia jis vis dirba, 50% pajėgumų nueina niekais... :lolno:
Chmmm, na gal antivirusiniu atsisako siek tiek prakute vartotojai, kurie gana giliai domisi kompiuterija. Mano zinios stovi daugmaz viename lygyje, neziurint i tai, kad ir kompiuterastu forumus paskaitau ir zurnalus apie kompiuterija. Bet sitie visi dalykai bega pirmyn greiciau, nei as juos vejuosi, taigi man ner sansu zengt koja kojon su tuo reikalu. As neturiu tiek kantrybes,kad i tai rimtai pasigilint. Todel mano dalia - antivirusines.

O ka reiskia "niekur nelandzioji"? Tai ka darot internete?
Man atrodo,kad as virusu pasigaunau rusiskuose saituose, kuriuose ziuriu filmus ir koncertus. Is ten daznai parsivelku visokio brudo, kuri Kasperskis isvalo ar nepraleidzia.

Kazkada, irgi pacioj pradzioj, turejau Nortona, kitu net nezinojau. Pabandziau ji dar karta pries keleta metu. Fui!
Paskui isigijau McAfee, kuri is pradziu buvo gera antivirusine, bet paskui taip isnaglejo, kad oi. Jokio rezultato, tik naglumas ir reklama. Ir, be to, jei susidesit su Nortonu ar McAfee, tai ju atsikratysit tik ismete kompa ir dar banko kortele turesit isiimt su kitu numeriu, jei pirksit inete. :thumbdown:
Siaip dabar nesu girdejus geru atsiliepimu nei apie McAfee nei apie Nortona. Jei norit gaut ju normalia versija - reik moket. Yra kazkoks nemokamas McAfee, bet jis nieko doro nedaro.

Ka reiskia, kad tave Kasperskis knisa updatem nesuprantu, nes as Kasperskio veikimo is vis nematau. Kada jis updatinasi tikrai nezinau. Noredama jo darba pamatyt turiu isijungt jo lentele, paspaudus ant ikoneles apacioje. Gal pas tave kazkas nesureguliuota?
As taip kazkada kankinaus su Nortonu pora menesiu, bet buvau ji uzsisakius inetu. Man atrode,kad kompas veike tik Nortonui ir net saule sviete tik Nortonui! Jis tvarkesi ir tvarkesi ir tvarkesi... Daugiau tokiu klaidu nebedarau, Kasperski perku tik diskuose ir instaliuoju licencijos pratesimus is CD. Nera jokiu problemu, Kasperskis manes neknisa.

Na o kad baigiasi licencijos laikas, tai nepanikuok taip stipriai. Mano irgi isbuvo si karta kompas su pasibaigusiu Kasperskiu vos ne 2 menesius, kol parsiveziau is Lietuvos pratesimo diska. ;) Olandijoje ju neperku. Na kol neturejau pratesimo - veike Ad-Aware, Spybot. Vos ne kasdien prasivalydavau. Gal ir nereikejo taip daznai, bet.... Be to, pas mane Laptope dar veikia Asus Security Center. Neturiu supratimo kaip jis veikia, kiek is jo naudos, bet yra toks.
Post Reply