Problemos su Mozilla

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Problemos su Mozilla

Post by Andrius »

Greta wrote:
Andrius wrote:Oho kaip viskas užsipainiojo... Norėjau patarti trinti ir perrašyti, bet tą jau bandei.
Siūlau nueiti į Tools -> Addons -> Extensions ir ten viską išjungti (disable).
Ar Firefox visai nereaguoja?
Dabar dar karta pabandziau susiinstaliuot Mozila, galima sakyti pavyko. Bet tik tiek, kad ji kaip ligonis po avarijos, kai ji nuo asfalto surenka. :o
Googles paieska neveikia! Jokia paieska neveikia. Niekas neveikia toolbare, gali spaudinet ant ko nori... Adresyno juostoje atmintis neveikia, ten tuscia. Irasai pvz visa lryto adresa, tai i lryta patenki, bet tik i titulini. Skaityt viso straipsnio neimanoma - neatidaro. Ir kai uzdarysi, to lryto adreso adresyne neliks, ten visa laika balta deme. Atsirades papildomas toolbaras mail.ru, o pagrindinis Mozilos puslapis, kai paspaudziu ant namelio (home) atsiranda paieskos Yandex puslapis, kuriame paieska irgi neveikia. Nors kai ijungiu Mozila, tai is karto atsidaro puslapis sputnik.mail.ru, kuriam irgi niekas neveikia.
Pakeisti pagrindini puslapi per Tools - Properties negaliu, nes tas langas neatsidaro. Tiksliau jis atsidaro, bet jame nieko nera - jis baltas (tuscias).
Nors verk...
Man čia skamba jau ne kaip Firefox bėda, o kaip pakišta juoda katė.
Užmečiau akį mail.ru, kokias programas jie ten verčia visus įsirašyt. Pas tave vaizdelis dabar toks?
Image

Padaryk disable visus Firefox addons (žiūrėti prisegtą paveiksliuką).
Attachments
Firefox addons
Firefox addons
Firefox addons.jpg (90.36 KiB) Viewed 3309 times
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Problemos su Mozilla

Post by Greta »

Andrius wrote:
Man čia skamba jau ne kaip Firefox bėda, o kaip pakišta juoda katė.

Užmečiau akį mail.ru, kokias programas jie ten verčia visus įsirašyt. Pas tave vaizdelis dabar toks?

Padaryk disable visus Firefox addons (žiūrėti prisegtą paveiksliuką).
Taip, ko gero buvo kate.
Na bet gerai sakoma, kad kas musu nenuzudo, tas padaro mus stipresniais. Vis sio to ismokstam. :)

Jo, vaizdelis pas mane buvo butent toks.
Nuejau i Add-ons, bet pasirinkt Adblock Plus negalejau, nes mano lentelej jo tiesiog nebuvo. Bet joje radau mail.ru. Taigi su dziaugsmu padariau jai disable ir ismeciau, taigi galvojau, kad vsio.
Bet nieko panausaus. Mozila strigo toliau ir be to mail.ru. Kaip pagrindinis ir toliau atsiverdavo Yandex paieska, kuri is vis neveike. Na neveike ir kitos toolbaro korteles.Beje, to yandex as kaip gyva nesu naudojus paieskai... :o

Tada vel isgrudau Mozila is kompo ir nuejau i mozila.lt puslapi, is ten kroviaus Mozila is naujo. Uzkrovus Mozila, staiga PATS pradejo krautis Adobe Flash Plyer. Kai jie abu uzbaige krautis atidariau Mozila ir savo akimis netikiu - VISKAS VEIKIA. Paieska korteles, viskas.
Buvo prarastas tik paieskos langas/toolbar webteleradio.com, kuris mano mylimiausias. Jis leidzia susinest i viena daikta nors ir 20 e mailo adresu, uzraso kada i juos ikrenta laiskai, visas dezutes galima atidaryti vienu klaviso spustelejimu. Jis leidzia susinest 4-5 miestu oru prognoze i viena eilute ir rodo koks ten siuo metu oras, jis leidzia susikomponuot radija is tavo mylimiausiu radijo stociu na ir .t.t. Na ir jis is karto leidzia ieit i online filmu ir televizijos saita webteleradio. Ir t.t.
Na nutariau ilgai neverkt, o susiinstaliuot is naujo sita toolbara. Ir ka manai, jis pargriuvo su visais mano nustatymais ir su visomis pasto dezutemis. :D :clap:

Vnz gyvenimas vel grazus. :)

Nuosirdus tau aciu, Andriau, uz pagalba!
Ir Qlumpiui aciu, kad atsiliepe ir patare.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Problemos su Mozilla

Post by Andrius »

Prašom prašom, kam to gėlės :mrgreen: .
Aš turėjau omenyje tau reikėjo visus addons (extensions) užblokuoti. Jos tiesiog kaip papildomos Firefox programos (po to jas galima vėl įjungti). Būtų pasimatę kas sukelia ligą.
Ir pamiršau parašyti, kad reikia perkrauti (išjungti įjungti) patį Firefox. Bet šį dalyką praneša pati naršyklė, tereikia paskaityti...
Post Reply