Brauzeriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
Post Reply
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Brauzeriai

Post by Qlumpyz »

Ne per seniausiai Europos Komisija užraukė Microsoft monopoliją dėl Internet Explorer (IE) monopolijos.
Taigi nuo tada Windows veikia ir su kitomis naršyklėmis, kaip antai Firefox, Google Chrome, Opera ir t.t.

Aš neapsikentęs IE 7 lėtapėdiškumu nusikroviau pabandymui Google Chrome.
Iš konsumentų testų geriausiai man tinkanti naršyklė.
Jau 3 dienas brūžinu.

Net neįsivaizduoju, kodėl to nepadariau anksčiau!
Nuo šiol IE net nejungiu, nukišau jį kuo toliau (išmest negaliu, nes kai kas gali neveikti, per daug kompleksiškai susiję su Windowsais).

Vnžo - mano i-gyvenimas atsinaujino, išbaninau hotmailą ir IE.
Dabar sukasi Chrome, Gmail, Facebooke, Youtube ir Naujasis forumas :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Gyvenimas yra gražus!!! :clap: :clap: :clap:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Brauzeriai

Post by Andrius »

Sveikinu! Geras pasirinkimas :thumbup:
Aš už Firefox arba Chrome interneto naršykles.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Brauzeriai

Post by Greta »

As net neatsimenu kada pastoviai naudojau IE, turbut pries daugeli metu. Siaip isijungiu IE tik tada, kai kur nors landzioju per Proxy, nes tam tikslui IE geresne.
O nuolat naudoju tik Firefox, be to lietuviska versija.
Google Chrome man nepatiko, nes ikyri, perdaug bruka reklama ir mazai duoda laisves, nors siaip jau pagrindine paieskos sitema pas mane google, o pasto - gmail.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Brauzeriai

Post by Qlumpyz »

Greta wrote:
Google Chrome man nepatiko, nes ikyri, perdaug bruka reklama ir mazai duoda laisves...
Man kaip tik ji neįkyri, jokios reklamos nebruka ir laisvės "duoda" :mrgreen:

Pasiskaitinėjau testus, tai Chrome yra geresnė už Firefox, bent jau dėl to, kad mažiau aktyviosios atminties naudoja (ypač išjungiant puslapį) ir visi procesai vyksta kaip atskiri, jeigu nulūžta kažkokia dalis, tai neįtakoja kitų puslapių ir programų.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Brauzeriai

Post by Andrius »

Qlumpyz wrote:
Greta wrote:
Google Chrome man nepatiko, nes ikyri, perdaug bruka reklama ir mazai duoda laisves...
Man kaip tik ji neįkyri, jokios reklamos nebruka ir laisvės "duoda" :mrgreen:

Pasiskaitinėjau testus, tai Chrome yra geresnė už Firefox, bent jau dėl to, kad mažiau aktyviosios atminties naudoja (ypač išjungiant puslapį) ir visi procesai vyksta kaip atskiri, jeigu nulūžta kažkokia dalis, tai neįtakoja kitų puslapių ir programų.
Chrome baigia prisivyti Firefox (aktyviai vystoma). O Firefox užmigo truputį. Technologiniu požiūriu jos apylygės, bet Firefox šiuo metu turi daugiau naudingų "plėtinių" (addons).
Kaip visada didžiausia problema yra pinigai. Firefox didžiausia rėmėja yra Google (86% viso fondo). Rėmimo sutartis greitai baigsis ir Google su Chrome gali laimėti tiesiog dėl pinigų.
http://www.skaitykit.lt/mozilla-vis-dar ... google.htm
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Brauzeriai

Post by Greta »

Andrius wrote: Chrome baigia prisivyti Firefox (aktyviai vystoma). O Firefox užmigo truputį. Technologiniu požiūriu jos apylygės, bet Firefox šiuo metu turi daugiau naudingų "plėtinių" (addons).
Gal kada ir pasivys, bet kol kas nuoga akim matos, kad atsilieka.
Post Reply