Fotoaparatai

User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Fotoaparatai

Post by Greta »

Man atrodo,kad visos tos paprastos skaitmenines muilines telpa i kisene. Ar uz ja mokesi 100 ar 300 euru - visvien galesi kist i kisene. ;)
Na kokybe ir spalvos tikrai svarbiausias dalykas. O paskui jau eina tai, KO NEBENORI turet, kuo esi nusivyles buvusiam fotike. Ir KA NORI TURET, ko neturejai.
Pirma skaitmenini sunku isirinkt, bet daznai nenusivili. Kai perki antra - pridarai pasirinkime klaidu, nes save jau isivaizduoji kaip patyrusi skaitmeniniu vartotoja. O jau pirkdamas trecia galu gale gauni visa rinkini viename, pagal save. ;) Bent jau taip apibendrina patyre fotiku vartotojai internete.

Siaip dziaugiuos, kad si karta nusipirkau su akumu, o ne su pirsteliais. Be to, Canon PowerSchot - ai turi ziauru minusa- nepatogiai atsidarineja tas skyrius kur tie pirsteliai sedi. Na o Panasonice ner ko prikibt del atidarinejimu. Viskas labai fainai sukonstruota.

Na ir zinoma zumas. Ziauriai nusivyliau Canono 4 k zumu kai buvau Madeiroj. Ten labai reikejo galingo zumo. Dabar Panasonice turiu 12 k zuma, bet nezinia ar nuvyksiu kur nors, kur jo prireiks. :crazy:

Na ir labai labai nusivyliau,kai paaiskejo jog inete ne apie visas fotiko funkcijas isamiai gali suzinot! Is principo esme ne tik inete, as juk to ne pardej nesuzinojau. Nes ne i galva neatejo paklaust. Taigi pavede isitikinimas, kad visi skaitmeniniai turi bazini standarta. Taip nera.
mikasy44
Posts: 1
Joined: 2012-06-22, 21:23

Re: Fotoaparatai

Post by mikasy44 »

Emi Nikon fotoparata ir problemu netuiri
tomasmuza
Posts: 1
Joined: 2013-05-24, 20:23

Re: Fotoaparatai

Post by tomasmuza »

Nikon ir Canon manau patys geriausi ;)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Fotoaparatai

Post by Greta »

Aptikau idomia informacija apie fotoaparata Panasonic Lumix LF1.

Fotoaparatas idomus tuo, kad turi Wi Fi. Taigi kai esat Wi Fi zonoje atseit is karto nufotkinus galit fotke bet kam persiust....

Nzn kiek ta info galima tiket... Maziausiai is visu tikiu Panasonic gamintojais! Turiu argumentu. Siuo metu naudojuos kazkada labai isgirtu Panasonic Lumix DMCT - TZ10 ir nesu juo patenkinta. Fotkiu kokybe labai jau vidutine. Ir GSM fotike is vis neveikia!

Siaip jau manau Canon fotikai patys geriausi.

Na bet jei is tiesu veikia Wi Fi tai idomu, a ne? Kaina Lietuvoje - 1500 litu.

http://www.ephotozine.com/article/panas ... view-22136

Na nelabai suprantu ka reiskia "built in" prirasyta prie Wi Fi?....
Istatytas/idetas i fotika Wi Fi, fotikas su veikianciu Wi Fi ar kazka kita reiskia cia sie zodziai? Juk atrodo kam tas built in, uztektu vien Wi Fi ir taip viskas aisku....
tadeo
Posts: 1
Joined: 2014-03-4, 10:29

Re: Fotoaparatai

Post by tadeo »

Turėjau ir canon ir nicon, bet vėliau pasilikau vis tiek tik prie canon :) Man jie geriausi, patvariausi ir labai paprasti vartotojui.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Fotoaparatai

Post by Greta »

tadeo wrote:Turėjau ir canon ir nicon, bet vėliau pasilikau vis tiek tik prie canon :) Man jie geriausi, patvariausi ir labai paprasti vartotojui.
Vot butent - paprasti!

Man nepatinka kai eiline muiline vaidina profesionalu fotika ir i ja sudeta visokiu nustatymu tik laiko gaisinimui. Rezultate kokybe gaunasi tokia pat kaip ir nenustatinejant. Taigi Panasonikai aplipdyti ivairiais mygtukais, kurie kiseneje pradeda patys spaudytis, numusa nuo automatiniu nustatymu ir kai istraukusi noriu greit nufotkint - gaunas snipstas. Be to, juose kaip ir siuolaikiniuose televizoriuose, aibe reklaminiu funkciju, t.y. tokiu, kurios neveikia. Ypac tas gps....
Fotkinu pvz Tenerifeje, o fotikas pranesa, kad as esu Kaune . :mrgreen:

O Canon muilines nebuna perkrautos. Dvi knopkes ir objektyvas. :D Kokybe labai puiki, galima sakyt profesionalios fotkes gaunas. Bet va subyrejo mano Canon po poros metu.... ?!?

Na o Panasonikas vis dar laikosi... Nzn ar cia tik atsitiktinumas ar ka begalvot... Ir net negenda gyvate, neduoda man galimybes ji ismest be sazines grauzimo... :silent:
Post Reply