Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post by Greta »

Na ir kaip jums olimpiados atidarymas?
Man tai pasirodė, kad visai neblogai viskas padaryta, ypač kas liečia išorinę architektūrinę dalį ir apšvietimą.
Puikus pagrindinis stadionas, o ir visas olimpinis kaimelis gražiai atrodo.
Atidarymo ceremonija kaip visada buvo suklostyta ant šalies rengėjos istorijos ir kultūros. Kadangi Rusijos istorija turi graudžiai juokingų/tragiškų momentų, tai jie ir nebuvo nutylėti. Kas liečia kultūrą, rusai turi kuo pasigirt. Taigi skambėjo puiki klasikinė muzika, nebuvo pamirštas baletas... Šviesų efektingumas irgi įnešė didelį indėlį.

Mūsų sportininkai neatrodė kaip komanda. Ir neatrodė kaip sportininkai,deja. Slinko susikūprinę ir lyg kažkuo prasikaltę. Na nedaug jų buvo, bet ne tame esmė... Buvo šalių, iš kurių atvyko 3-5 dalyviai ir išdidžiai nešė savo vėliavą.
Truputį gėda ir apmaudu, kai matosi kaip ženkliai nuo mūsų skiriasi latviai. Atrodo toks vienodas musu likimas, bet jie visada buvo nuo lietuviu 5 žingsniais priekyje, dar prie Smetonos, tas pats ir dabar. Latvių delegaciją buvo tris kartus didesne. Jie buvo KOMANDA, jie pražygiavo kaip sportininkai. Ir jų valdžia žinoma juos pasveikino. O Lietuvos delegacijos nepasveikino niekas. Būna ir taip šiam pasaulyje...Beje, neturtingos ir Slovenija ir Slovakija, bet jos puikiai pasiruosusios olimpiadai.

Kai kurios pasaulio komandos is vis neatvyko,kai kurios atvyko sumazintu dalyviu skaiciumi, jav atsiunte vien zalia jaunima, liutai liko namie. Na yra kaip yra, gal taip dar idomiau.

Neturiu kur normaliai varzybas visas is eiles ziuret, gal kur inete dykai rodo, tai nuoroda imeskit, sesutes ir braliukai. O šiaip tenka žiurėt Nyderlandu televizija ir klausytis tų ju dundukų komentatorių. Iš kur tiek dundukų suranda nežinau. Kalba bile ką, nuo lubų, pavardės jokios ištart negali, net išverstą tekstą iš rusu į anglų negali normaliai į olandų paduot.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post by Klevas »

Sportu nesidomiu, bet atidaryma pazhiurejau. Olimpinis kaimelis atrodo ispudingai, bet rusai susidirbo su technika. Kulminacija buvo, kai vienas olimpinis zhiedas neishsiskleide, po to neveike 2 mirksinchios figuros kurios simbolizuoja sporto shakas. Labai nekoks ispudis, primena rusu technika kurioje amzhinai kazhkas neveikia kaip turetu. Man kaip susidurusiam tai buvo labai nekoks prisiminimas.
Ir priminimas, kad rusu technika visuomet bus nepatikima
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post by Andrius »

Nemačiau viso atidarymo, bet nuotraukos daug ką sako.
http://www.boston.com/bigpicture/2014/0 ... _soch.html

Image
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post by Greta »

Maciau visa atidaryma, rode Ned 1. Ir siaip jau siemet Ned 1 nemazai gabalu is olimpiados parodys. Bet atrodo nerodys viso dailiojo ciuozimo ir viso ledo ritulio, kuriuos as megstu ziuret nuo a iki z.

Asmeniskai man labiau nei neuzsideges ziedas ir dar kazkas, trukde olandu komentatorius.
Buciau i ji sviedus tapke, jei buciau galejus... :D

Atidarymas man buvo labai grazus ir tikrai kazkokie techniniai nesklandumai man bendro vaizdo ir malonumo kol ziurejau - nesugadino.
Neprisimenu olimpiados atidarymo, kurioje absoliuciai viskas butu vyke sklandziai.
Ir labiausiai zurnalistu ir sportininku "aptriesta" olimpiada buvo Miunchene. Ko tik tada nerase, ko tik nerode... Iki siol atsimenu. Na kaip zinot ten buvo ir kitu blogybiu, bet gal nebekalbesim apie tai...

Taigi surist techninius nesklandumus su tautybe gal neverta. Nes vokieciaims juk netruksta techniniu gabumu ir tikslumo, atsakingumo ir pan. O kas is to? Technika yra technika, o ir viska aprept tokiame renginyje nera lengva. Daznai suveikia ir zmogiskasis faktorius, negali visko numatyt.

Andriau, aciu uz nuoroda, labai grazios nuotraukos. Tpsknt koks renginys, tokios ir fotkes. Lietuviai cia atrodo neblogai, matyt isrinko geriausia momenta. Bent jau uz tai aciu zurnaliugoms, nes daznai jie isrenka viska kas blogiausia. Bet cia matosi, kad norejo atidaryma parodyt is gerosios puses.

Kas del aprangos, tai man lietuviu zalia spalva neatrodo graziai, nors kelnes aisku ir vykusios. Baltu-raudonu-juodu fone jos tikrai isiskyre. Bet strukes nelabai kaip atrodo... Na cia tik mano nuomone.
Pagal apranga man patiko Austrijos delegacija. Sujuokino suomiai, kurie jau su tooookiomis didelemis kailinemis kepuremis pasirode, kad oi.... :D O kadangi ju delegacija galinga, tai ispudis buvo tikrai isimintinas.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Žiemos Olimpiada 2014 Soči

Post by kregzdutenr1 »

Idomu paskaitineti jusu nuomones :)As Olimpiados neziuriu tik per zinias nebent....
Kas liecia Lietuviu apranga kiek matau is cia idetu nuotrauku tais man labai graziai atrodo,zalia ir geltona daug graziau , geriau nei Putinas apsirenges Kosmonauto kostiuma pasitinka svecius ir t.t.
Post Reply