Kulturizmas

emigrantas
Posts: 29
Joined: 2013-02-1, 10:56

Kulturizmas

Post by emigrantas »

Ar kas nors is forumieciu vaiksto i stangine gyvendami Olandijoje? kokios mazdau orientacines abonimentu kainos?
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Kulturizmas

Post by Amina »

Nevaikstau, bet kainos pas mus kaime normalios:

Metu kontraktas: €33,- p/m neribotas, € 29.50p/men. jei eisi tik 2x i savaite
Pusmecio kontraktas: atitinkamai €37,50 ir€31,50 p/men.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kulturizmas

Post by Qlumpyz »

mane tai tie kontraktai nervina; norėjau eiti paprastai su vienkartiniais bilietais, nes nežinojau kada galėsiu ar negalėsiu, bet pasirodo negalima.
tai išvis nevaikštau, o jų nelankstumas jiems kainavo klientą :wave:

beje pirmas užsiėmimas būna nemokamas, tai jie tada bando jums kontraktą užkarti.
dar girdėjau, kad tas asmuo, kuris atveda naujų klientų gauna nuolaidą.
taigi jeigu norit biznį padaryti, tai susitarkit su draugu, kuris atseit jus nuves ir užrašys, pinigus pasidalinsit.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Kulturizmas

Post by Andrius »

http://www.basic-fit.nl/
Daug treniruoklių. Kaina € 18 p/mėn.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Kulturizmas

Post by Amina »

Geros kainos Andriau, aciu uz nuoroda. Gal vyra itikinsiu pora kilu atsikratyt. :lol:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Kulturizmas

Post by Greta »

Man irgi nepatinka kontraktai. Nes turi kontrakta kaip ir privalai eiti. Tada is karto atšoka noras.
Bet zinoma, jei vaiksciosi reguliarai 2-3 k per savaite, tai atskiro bilietuko pirkimas gausis zenkliai brangiau.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kulturizmas

Post by Qlumpyz »

Greta wrote:Man irgi nepatinka kontraktai. Nes turi kontrakta kaip ir privalai eiti. Tada is karto atšoka noras.
Bet zinoma, jei vaiksciosi reguliarai 2-3 k per savaite, tai atskiro bilietuko pirkimas gausis zenkliai brangiau.
Tai kad būtų tokia galimybė, tai aš sutikčiau brangiau mokėti, bet už tuos kartus kai vaikštau, o ne už tuos, kuriuos praleidžiu.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Kulturizmas

Post by Amina »

O pas mus tai galima be kontrakto, bet uztat kainos kokios - vienas kartas € 8,50, o 10x strippenkaart € 75. Tai jau geriau man sumoket ten, kur Andrius uzrode € 180 uz visus metus. 8-)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Kulturizmas

Post by Qlumpyz »

Amina wrote:O pas mus tai galima be kontrakto, bet uztat kainos kokios - vienas kartas € 8,50, o 10x strippenkaart € 75. Tai jau geriau man sumoket ten, kur Andrius uzrode € 180 uz visus metus. 8-)
aišku taip skaičiuojant reikia nueiti bent kartą į dvi savaites ir jau atsiperka, bet kur garantijos, kad mano situacija dabre bus palanki.

Mūsų sporto salėje beje yra mažiausiai du tarifai (o gal ir daugiau).
Tas pigesnis irgi € 15/mėn bet salytė tokia dochla.

O liuksinis variantas kainuoja € 30/mėn, bet ten viskas modernu, televizoriai prieš nosį, gali bėgti takeliu ir žiūrėti filmą ar dar ką...
Į kainą įeina sauna.

Vnžo jeigu ir eičiau, tai tuomet nesiskupinčiau ir eičiau į brangesnį variantą. Bet žinai, pasirašyti metams yra € 360 ir nežinant iš anksto ar apskritai eisi, tai man rizika per didelė.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Kulturizmas

Post by Amina »

Nu taip, is emes tai teisingai mastai, bet gal yra kokiu saliu, kuriose nebutima metams pasirasyt? :roll:
Post Reply