Madurodam

Miestai, miesteliai, muziejai ir kt. Ką verta butų aplankyti ir kokie jūsų įspūdžiai?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Madurodam

Post by Greta »

Andrius wrote:
Labai daug lankytinų vietų Olandijoje su nuotraukomis: https://plus.google.com/photos/10067874 ... 496/albums
Tu cia gera rinkini sudares, 10 balu. :clap: Bet juk cia ne tik Olandija...

Beje, Briuselio Mini Europos fotkes, lyg is mano korteles paimtos... ;)

Kas del tu miniatiuriniu muzieju tai mano tokia nomone: jie idomus, bet iskreipia poziuri... Kai apziuri Madurodama, tai griebies uz galvos: vaje, koooookia ta Olandija grazi. Bet juk is tiesu taip nera!
O kai apziuri ta Mini Europa, tai atvimpa zandikaulis ir galvoji: vaje, ir cia visa senute Europa, tik tiek? :silent: ... O juk tai netiesa, Europa grazi ir tikrai idomi.

Kas del to, per kiek laiko galima apziuret Madurodama, tai galit rasyt kad per valanda, galit rasyt kad per 4, bet realiai ta info nieko neverta. As dar galiu pridet, kad per tiek laiko, per kiek 1,8 ha galit apvaikstinet, bet tai irgi tuscia info. Kvailas klausimas cia buvo del to laiko. I toki klausima tik anekdotu gali atsakyt. ;)

Kai as pirma karta apziurinejau Madurodama dar nebuvau gerai Olandijos apvaziavus, buvau macius tik Amsterdama ir Utrechta. Madurodama apejau per 2 val., iskaitant apsilankyma wc ir pasedejima kavinej su colos buteliuku apie 10 minuciu. Niekur neskubejau, buvo geras oras ir gera savijauta. Bet man ypatingai didelio ispudzio tas M nepadare, nors tada patikejau, kad Olandija grazi. Man atrode, kad jei jau muziejus toks, tai visa salis bus n kartu nuostabesne. O sventas naivume! :mrgreen:

Po daugybes metu, kaip savo 5 pirstus pazindama Olandija, ir tikrai neturedama jokiu simpatiju siai saliai, vel buvau Madurodame. Praleidau ten tikrai daugiau nei 4 valandas! Gerejausi tuo kas sukurta, kaip sukurta, tiesiog maloniai leidau laika, bet nieko nesiejau su Olandija konkreciai, nors aisku ten viskas Olandija... Ten nera ne vieno objekto kuri dar karta noreciau pamatyt gyvai... :silent: Na gal nebent Harlemo kataliku baznycia.

Bet pvz Briuselio mini europa nesugalvociau aplankyt 2-3 kartus. Ir vieno karto per akis.
Post Reply