P+R Amsterdam

Miestai, miesteliai, muziejai ir kt. Ką verta butų aplankyti ir kokie jūsų įspūdžiai?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: P+R Amsterdam

Post by Greta »

Klevas wrote:Tai chia eura sutaupot ar kaip ten. Ko gero dar prataupot, nes ten kur 1 euras kainuoja bet kuria diena ten pirmyn atgal dar bilietus spec kaina gauni
.

Olandui esme ne VIENO euro sutaupymas, o tame, kad JIS buvo toks gudrus ir sutaupe. Cia is principo sportas.:-) Ir jis cia ant kiekvieno zingsnio.:-)
Na lietuviai nuo olandu siuo klausimu nelabai nutole...:-)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: P+R Amsterdam

Post by Qlumpyz »

Nu koks man malonumas mokėt už aikštelę jeigu galima nemokamai?
Man bilietų į centrą nė nereikia, turiu OV chipkaart.
Į vieną pusę nuskaitė € 1,71 berods.
Kosten P+R GVB-kaart
Vanaf 2 personen is de P+R GVB-kaart vaak, afhankelijk van de reisafstand, voordeliger dan uw eigen OV-chipkaart. U kunt maximaal 5 P+R GVB-kaarten kopen per auto. Meer kaarten kunt u aanschaffen in de bus, tram of op het station tegen het reguliere openbaar vervoer tarief.

1x P+R OV-kaart: € 5,-
2x P+R OV-kaarten: € 5,-
3x P+R OV-kaarten: € 5,90
4x P+R OV-kaarten: € 6,80
5x P+R OV-kaarten: € 7,70
tai jeigu vienas, tai P+R GVB-kaart tikrai neapsimoka, jeigu dviese tai gal tik 80 centų brangiau, bet nereikia knisti sau proto...

be to tas € 1,- tarifas galioja tik nuo 10 val, dažniausiai man jau vėlai, nes 9 jau reikia būt muziejuj, kad neužsiraut ant tų visų turistų minių...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: P+R Amsterdam

Post by Greta »

Tu dar i muziejus vaikstai? :crazy: :clap:

Kas del 1 euro, tai butent ta ir sakiau. :D Jokio reikalo moket 1 eura ir statyt maske prie muziejaus, jei gali dykai pastatyt uz 10 kvartalu. :wave:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: P+R Amsterdam

Post by Klevas »

Qlumpyz wrote:be to tas € 1,- tarifas galioja tik nuo 10 val, dažniausiai man jau vėlai, nes 9 jau reikia būt muziejuj, kad neužsiraut ant tų visų turistų minių...
Jei negalioja 1 Euro tarifas tai negalioja ir nemokamas parkavimas, juk sakei, kad nedarbo dienomis nemokamas. O nedarbo dienomis 1 euras galioja visa para
Qlumpyz wrote:tai jeigu vienas, tai P+R GVB-kaart tikrai neapsimoka, jeigu dviese tai gal tik 80 centų brangiau, bet nereikia knisti sau proto...
Man dviese su zhmona kur lankantis tai viskas kainuoja kur kas brangiau nei 80 centu :D
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: P+R Amsterdam

Post by Qlumpyz »

Klevas wrote:
Qlumpyz wrote:be to tas € 1,- tarifas galioja tik nuo 10 val, dažniausiai man jau vėlai, nes 9 jau reikia būt muziejuj, kad neužsiraut ant tų visų turistų minių...
Jei negalioja 1 Euro tarifas tai negalioja ir nemokamas parkavimas, juk sakei, kad nedarbo dienomis nemokamas. O nedarbo dienomis 1 euras galioja visa para
tai todėl ir rašau, kad Gemeente Amsterdam pridarė nesąmonių. Jei važiuoji per šlagbaumą susimokėk eurą už šlagbaumo pakėlimą :mrgreen: :clap:
Klevas wrote:
Qlumpyz wrote:tai jeigu vienas, tai P+R GVB-kaart tikrai neapsimoka, jeigu dviese tai gal tik 80 centų brangiau, bet nereikia knisti sau proto...
Man dviese su zhmona kur lankantis tai viskas kainuoja kur kas brangiau nei 80 centu :D
šito tai nesupratau :crazy:
p.s. žmonos auklėjimas pačių skęstančiųjų reikalas :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: P+R Amsterdam

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:
šito tai nesupratau :crazy:
p.s. žmonos auklėjimas pačių skęstančiųjų reikalas :mrgreen:
Klevas turejo galvoje, kad su zmona ne po muziejus vaiksto, o po restoranus ir shopingus.:)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: P+R Amsterdam

Post by Klevas »

Mano zhmona labai taupi, bet ne iki tiek, kad del keliu euru smulkintusi.
Aihku, savaitgaliais nesinori muziejuose pratunoti
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: P+R Amsterdam

Post by Qlumpyz »

Klevas wrote:Mano zhmona labai taupi, bet ne iki tiek, kad del keliu euru smulkintusi.
Aihku, savaitgaliais nesinori muziejuose pratunoti
:clap:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: P+R Amsterdam

Post by Greta »

Klevas wrote: Aihku, savaitgaliais nesinori muziejuose pratunoti
O tai ne savaitgaliais tunai muziejuose?:-)
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: P+R Amsterdam

Post by Qlumpyz »

Kadangi per visą dekadą (su virš) pragyventą NL taip ir nespėjau pamatyti visų perlų (Rijksmuseum, Stedelijk, Scheepsvaartmuseum) jie kaip tyčia buvo sykium užsidarę kapitaliniam remontui kai persikėliau į Olandiją, tai dabar tenka kamšyti natūralizacijos spragas.

Rijksmuseum jau dabar pabuvojau, bet Stedelijk tik pusvalandžiui nosį įkišau, nes jau reikėjo dūmti namo...
Taip kad šią vasarą planuoju juos visus aplankyti, beje Van Gogho muziejuj irgi labai senai nebuvau, o dabar lyg tais pastatas po rekonstrukcijos, bet dar nebaigtas.

Beje įsigijau Museumkaart, metams kainuoja 50 eur, bet keli apsilankymai ir visi kiti muziejai jau būna nemokamai ;)
Post Reply