KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Kaip prisitaikote prie vietinių papročių? O gal švenčiate tik lietuviškas šventes?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Greta »

Bela wrote:
O gal straipsnį rašysiu, kaip žmonės nemoka dovanų dovanoti, arba atvirkščiai - nepagalvojai :)
Ne, apie straipsni nepagalvojau. Kam man galvot,jei noresi, pasakysi pati. :)
Bet kas del straipsnio, tai nzn ar tokia tema 'kaip zmones nemoka dovanot dovanu" ka nors sudomins... Zmones nenori but auklejami... Dazniau jie patys pasiiesko pozityvios (ne negatyvios) informacijos apie tai, kas juos domina. Dabar zmones labai isrankus,kas liecia info, niekas nebetiki bile kuo, kas pararyta inete ar spaudoj. Visi pirmiausia ziuri kas informacijos autorius, koks jo isilavinimas toje srityje, koks patyrimas. Ir tik tada pasidomi ka jis desto...
Jei grizt prie dovanu, tai internete gali ta tema surast visa jura patarimu visomis pasaulio kalbomis ka kada dovanot ir kaip dovanot ir visi jie bus priestaringi. Kazkada ir as domejaus ta tema, bet pamaciau,kad neverta bandyt isiaiskint kas gerai ir kas blogai... Taigi darau taip,kaip mano galva atrodo ta karta gerai ir tebunie kaip bus... ;)
As dovanoju viska, kas nera kasdieniniai zmoniu pirkiniai, pvz. rubai, avalyne, maistas, namu apyvokos daiktai... Bet manau,kad ir cia galima padaryt isimciu,nors man nera teke... Jei tavo artima drauge neisgali nusipirkt pvz. brangios keptuves, apie kuria svajoja, o tu gali tai ipirkt - tai imk ir padovanok! Tai bus geriau, nei brangus kvepalu buteliukas, kurio galbut siuo metu jai nelabai reikia...
Vz isvada tokia: DOVANA TURI BUTI DZIAUGSMAS. O kas siuo metu bus dziaugsmas tavo artimam zmogui, tik tu pati gali zinot.

Tikiuos, kad prisidejau prie tavo straipsnio. :)
User avatar
Bela
Posts: 52
Joined: 2010-10-24, 18:04
Location: Ede
Contact:

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Bela »

Žinoma, tai yra nuomonė. ačiū.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

;) Sintaklas Dovanos,pvz as kaupiu kaip ziurkenas dovaneles savo vaikui gruodzio 5-ajai,po truputi,apgavoju kas naudinga ir idomu.Gal vaikui nepatiks bet knygutes siuo metu man pirmoje vietoje nei zaislai ,pvz vaikiska enciklopedija.pratimu knygutes mokytis rasyti,skaiciuoti irt.t.zinoma bus ir zaislu. ;)

Na o is darbo zinau jog gausime metu pabaigoje keuzegeschenk.I namus bus atsiustas dovanu katalogas ir galesime patys issirinkti viena dovanele is to katalogo,arba galima is geros valios atsisakyti tos dovaneles ir bus paaukoti pinigai kokiai nors organizacijai .
Vardenis
Posts: 17
Joined: 2010-11-13, 21:24

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Vardenis »

Mano darbovietėje irgi įprasta Kalėdoms leisti išsirinkti sau dovaną iš katalogo. Taip firmai paprasčiau :)
Paskutiniais metais dar gavome visi papildomai po knygą apie gamtą. Jau artėja Kalėdos.... :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Greta »

Kas norit ankciau pradet svest Kaledas, tai yra gera proga...
Prie grazios pilies (Utrechto provincijoj) jusu laukia svente. Nzn kiek ten bus idomu,bet va radau tokia info, tai pasidalinu...
Ne karta esu buvus prie tos pilies, bet ziema niekad, tik vasara.

http://www.kasteeldehaar.nl/Activiteite ... 10%20.html
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Andrius »

Čia foto iš šios pilies http://picasaweb.google.com/Andrius.Sun ... ds20090913
Rekomenduoju ją aplankyti pavasarį-vasarą, kai daug žalumos. Nes pilis turi labai gražų parką. Aš joje lankiausi rudeniui prasidėjus.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by kregzdutenr1 »

Grazios nuotraukos !
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Greta »

Andrius wrote:Čia foto iš šios pilies http://picasaweb.google.com/Andrius.Sun ... ds20090913
Rekomenduoju ją aplankyti pavasarį-vasarą, kai daug žalumos. Nes pilis turi labai gražų parką. Aš joje lankiausi rudeniui prasidėjus.
Nepamirskit, kad iejimas i ta parka/pili mokamas. Nuo kitu metu jau truputi brangesnis, vienai galvai bus 9,50 eur.
Seimai su 2 vaikais labiau apsimoka pirkt seimos bilieta, kuris kainuos 27 eurus.
Pries vaziuodami pasityrinekit darbo laika.
http://www.kasteeldehaar.nl/het_Kasteel ... ijden.html
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by Andrius »

kregzdutenr1 wrote:Grazios nuotraukos !
Darau jas prisiminimams ir parodymui. 8-)
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: KŪČIOS, KALĖDOS, NAUJI METAI

Post by ragana »

as kiekvienais metais vaziuoju namo
prikraunu visa bagazine dovanu nors ir nebrangiu bet pats faktas kad stengiuos nieko neuzmirsti (pradedu pirkti jau spali)
o ispudingiausia tai kad po eglute prie kuciu stalo visas kalnas dovanu net egle uzstoja o po 12 nakties jos yra atpakuojama
o labiausiai dziaugiasi tai mano tevai,siomis akimirkomis tikrai labai linksma kai visa seima kartu ,o dar visada sugalvoju taip kad kaimynai pabelstu i duris ir aisku kaip maziai atidaro duris randa ten visa maisa,jie zino kad tas senis saltis esu as ir seka mane akim visa vakara ir vistiek kasmetais man pasiseka jus apmulkinti
deja siais metais nevyksiu namo teks kucias ir kaledas praleisti namuose ...bet ka nors sugalvosiu
Post Reply