Sveikinu su Sinterklaas 2011

Kaip prisitaikote prie vietinių papročių? O gal švenčiate tik lietuviškas šventes?
Post Reply
User avatar
Coollux
Posts: 57
Joined: 2010-12-29, 16:52
Location: Eindhoven

Re: Sveikinu su Sinterklaas 2011

Post by Coollux »

Dekui! O nuo siandienos jau ir su artejanciom Kaledom galima pradet sveikinti! Tik viena diena po Sinterklaas, ir iskart per radija daugybe kalediniu dainu pasipyle! :D
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Sveikinu su Sinterklaas 2011

Post by Greta »

Aciu, Andriau! Tikiuos, skani buvo raidele? :)

Taip, Colux teisi, jau galima apie Kaledas kalbet, dainuot, puostis...
Jau matau kai kur languose ivairius ziburiukus sudetus. Man patinka tie papuosimai, vis praskaidrina gruodine nuotaika, taip ziurek ir ziema greiciau praeina. :clap:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Sveikinu su Sinterklaas 2011

Post by Andrius »

Coollux wrote:Dekui! O nuo siandienos jau ir su artejanciom Kaledom galima pradet sveikinti! Tik viena diena po Sinterklaas, ir iskart per radija daugybe kalediniu dainu pasipyle! :D
Aha, dabar prasidėjo Kalėdų maratonas :lol:

Greta, buvau savaitgalį Münster Kalėdinėje mugėje, va ten tai miestas ir žmonės pasipuošę :wtf:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Sveikinu su Sinterklaas 2011

Post by Greta »

Andrius wrote:
Greta, buvau savaitgalį Münster Kalėdinėje mugėje, va ten tai miestas ir žmonės pasipuošę :wtf:
Jau ten muge buvo? :o
Esu ten buvus pora kartu, atrodo apie gruodzio 20-a. Labai graziai viskas ispuosta, olandai taip niekad nesipuosia. Gal kada nors, kai numirs visi kalvinistiskai isaukleti olandai, tada gal ir Olandijoje bus atsisakyta kuklumo, taupumo ir santurumo kur ju tikrai nereik.
Na aisku ne man sprest, ju salis, ju reikalas...Bet aisku noretusi, kad ir cia butu akiai maloniu blizguciu. Deja... :oops:
Post Reply