Gimtadieniu kalendorius

Kaip prisitaikote prie vietinių papročių? O gal švenčiate tik lietuviškas šventes?
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Gimtadieniu kalendorius

Post by gerda »

As peremiau viena is olandu paprociu-pasikabinau WC verjaardagskalender :) .O jus?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Qlumpyz »

man facebook'as pasako kieno gimtadienis ir kiek man metų :mrgreen:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

gerda wrote:As peremiau viena is olandu paprociu-pasikabinau WC verjaardagskalender :) .O jus?
:D Tokio dar negirdėjau. Galvojau jie viską savo "agendose" turi...
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by gerda »

Andrius wrote:
gerda wrote:As peremiau viena is olandu paprociu-pasikabinau WC verjaardagskalender :) .O jus?
:D Tokio dar negirdėjau. Galvojau jie viską savo "agendose" turi...
http://weblog.cindyvandeven.nl/?p=457
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

gerda wrote:As peremiau viena is olandu paprociu-pasikabinau WC verjaardagskalender :) .O jus?
Nezinia kas is ko pereme: ar lietuviai is olandu ar olandai is lietuviu. ;)
Mano seneliai ant kiekvieno naujo plesomo kalendoriaus visada susirasydavo visu artimuju vardadienius, gimtadienius, vestuviu jubiliejus.
Na o as visada toki saraseli laikau wc, jau labai daug metu. :D Dar ne i Olandija nebuvau atvykus, kai jis ten kabodavo. Agenda gerai, bet jei atostogauji ar sergi, tai i agenda gali ir 2 savaites nepaziuret.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

Beje, chebryte, galetumet pasigirti kas kada gimes, kad galetumem vieni kitus sveikinti. Metu galit nerasyt, tik menesi ir diena. As zinau tik Qlumpio ir Bokn gimimo datas. Na bet turbut kiekvienas turi parasyt pats, jei is principo si ideja jums priimtina.
O gal Andrius sudarys toki sarasa?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

Forumas rodo pagrindiniame puslapyje-apačioje šiandienos gimtadienius.
Kiekvienas forumo dalyvis gali nusirodyti savo gimtadienį (pvz. galima metų ir neįvesti) savo profilyje http://nyderlandai.eu/forumas/ucp.php?i ... ofile_info

Lengvai neišeina padaryti, kad rodytų ateinančio mėnesio (savaitės, metų, ...) gimtadienių sąrašą...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

Andrius wrote:Forumas rodo pagrindiniame puslapyje-apačioje šiandienos gimtadienius.
Kiekvienas forumo dalyvis gali nusirodyti savo gimtadienį (pvz. galima metų ir neįvesti) savo profilyje http://nyderlandai.eu/forumas/ucp.php?i ... ofile_info

Lengvai neišeina padaryti, kad rodytų ateinančio mėnesio (savaitės, metų, ...) gimtadienių sąrašą...
Kazka rodo, bet kas tai neaisku, nes kalbame apie gimtadienius,o ne apie kazkoki jumoro sou.
Dabar ten raso Andrius (84), bet ka tai reiskia tikrai neaisku. Ar kad tau siandien suejo 84 metai? O gal vakar suejo ar ryt sueis? O gal 184?
Na jei tavo paties toks poziuris i si reikala, tai aisku is tos idejos nieko neiseis. :eh:

Be to, labai nepatogu kas karta ten landziot i puslapio apacia, as bent jau tikrai niekad neatsiminsiu. Siaip jau forumieciu gimimo dienos (menuo ir diena) buna surasytos gimimo dienu temoje. Dazniausiai adminas ar moderatoriai ta reikala seka, pirmi pasveikina forumieti, o tada ir kiti prisijungia.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Andrius »

84 - ten buvo mano bandymas, Juk nelauksiu metų, pasižiūrėti kaip sistema veikia :)

Pasiūlymas surašyti gimtadienius į sąrašą ir jį sekti (užkraunant tą darbą kitam) nėra pats geriausias. Aš būčiau už sudarytą viešą kalendorių, kur kiekvienas gali pasižiūrėti.
Aš savo gimtadienių neafišuoju.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Gimtadieniu kalendorius

Post by Greta »

Andrius wrote:84 - ten buvo mano bandymas, Juk nelauksiu metų, pasižiūrėti kaip sistema veikia :)

Pasiūlymas surašyti gimtadienius į sąrašą ir jį sekti (užkraunant tą darbą kitam) nėra pats geriausias. Aš būčiau už sudarytą viešą kalendorių, kur kiekvienas gali pasižiūrėti.
Aš savo gimtadienių neafišuoju.
O kur cia sunkumas sekti? :roll:
Zmones tikrai pamirs ziurinet ta viesa kalendoriu.
Na tu sudaryk sarasa, as galiu pasekt ir galiu pirmoji visada pasveikint tuos, kurie bus tame sarase, tada ir kiti zinos ir jei nores - pasveikins.
Post Reply