gyvenimo pradzia Olandijoje

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Klevas »

Prei ko cia nesamones, kad kazhkur visi zhmones blogi?
Ar ash noriu teigti, ,kad kazhkur zhmones geri o kazhkur blogi? Ne, tai labai salygishka ir be to zhmones skirtingi.
Ar UK zhmones geri? Gal jau uzhmirshot anglu futbolo chuliganus? Jei ne vakar gime, tai manau prisimenat.

Bet jei jau kalbam apie visuomene, tai nera aritmetine geru zhmoniu visuma.
Tai jau visai kitas lygis ir visai kiti vertinimai. Ir tada vertiname ne Jona ar Birute, o abstraktu tos visuomenes nari.
Visuomene turi savybe vienus ishkelti, kitus nuleisti. Tada svarbu ka ji ishkelia.
Taip, mano nuomone visuomene rytu shalyse ypach post sovietinio bloko yra tragishka ir vidutinis tos visuomenes atstovas yra tragishkas.

Bet jei jau kalobesim apie Jona ar Birute - tai bus svarbu, kiek tos asmenybes neatitinka statistinio vidurkio.
Jos gali neatitikti ir i bloga puse, sakysim kokie ugolovnikai, ar i neutralia puse - keistuoliai.
Ar gali skirtis i teigiama puse.

Bet... labai svarbus kriterijus yra, kaip ta asmenybe vertina rytietishka visuomene, ar nuo jos atsiriboja, ar skaito, kad ten VISAI GERA GYVENT.

Jei atsiriboja, tai, kaip minejau dar nereishkia nieko teigiamo savaime, gal tei kokie nusikalteliai, o gal ne? Dar neaishku...

Bet jei neatsiriboja, tai tada deja jau lieka tik du variantai. Arba jie ne ka geresni arba tiesiog dar nesusivoke.
******************
Jei emocishkai sunku savus nagrinet, pabendraukit su rusais, dabar jiems uzhejusi psichoze del Ukrainos. Normalus zhmogus i ta psichoze neisitrauks.
Greta wrote:Gaila, kad tau sunkiai daeina, kad jei Lietuvoje gimei ir uzaugai, tai esi vienas is ju ir esi toks pats kaip jie 1:1.
Paaishkinau, kad esme susitapatinime. Galima gimti atsilikusioje tautoje, galima gimti tarp zhveriu ar tarp ugolovniku.
Ar galima gimti tarp profesoriu Amerikoje ir degraduot.

Degraduot galima paprastai, o jau atsiribot nuo zhemesniu tai zhodzhiu nepakanka, reikia ir asmeniniu pastangu.

********************************
Taigi ash vertinu zhmones chia pagal ju deklaruojamas vertybes. Jei deklaruoja solidaruma su atsilikimu ir ji teisina, kad "Amerika neleis" Tai deja geros ishvados neina padaryt
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Greta »

Viskas aisku ka tu sakai, tik neaišku kodel galvoji, kad butent tu stovi aukščiau, o kazkas kitas zemiau. O jie galvoja butent taip apie tave. :mrgreen:
VISU Lietuvoje uzaugusiu mastymas vienodas: JIE VISI NEMOKA VAIRUOT, AS VIENAS MOKU ,isvaziuoju i kelia ir matau vien avinus. :lol: :lol: :lol:
Tas pats pvz su viesbuciais uzsienyje. Susiruošia lietuvis i kelione ir svarbiausia ko ieško - viešbučio, kur nebutu lietuviu, nes lietuviai šiokie tokie ir anokie... . O pats nuvažiaves pirmu reikalu primyža baseina, paskui prisiliuobia ir visa nakti skalbia žmonikei kaili. :lol:

Siaip jau kai tu vot šituos vėjus apie žemesnius ir aukštesnius destai, tai aš visada prisimenu toki tipiška visoms šalims anekdota:

Vyras su žmona važiuoja greitkeliu. Per radija pranešėjas rėkia net užkimęs: dėmesio dėmesio, būkite atsargūs, vienas vairuotas važiuoja prieš eismą. Vyras klausėsi, klausėsi ir sako žmonai: ale debilų prisiveisė, ką jis čia peza, aš matau, kad visi važiuoja prieš eismą.

Tai va ir pagalvok ar tu nesi kaip tas vyrukas prie vairo, nes labai panašu. :D
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Klevas »

Greta wrote:Viskas aisku ka tu sakai, tik neaišku kodel galvoji, kad butent tu stovi aukščiau, o kazkas kitas zemiau.
Mes chia dalinames nuomonemis pozhiuriais. O ju nebutina tapatinti su asmenybe.

Geras Klevas ar blogas? Aushchiau zhemiau? Nusipjaut visiems ant to Klevo. Klevas yra tik nickas, tuschia vieta.
Galima buvo numeri irashyt. Bet po tuo pachiu nicku ar numeriu yra nuomones.
Tik nuomones, asmenybe - nesiskaito.
Ar mano nuomone teisinga? Man ji atrodo teisinga, nes jei rashychiau kuo netikiiu tai jau butu diagnoze ar koks ishskaichiavimas.
Pasidalinam visokiais argumentais.

Pazhiurim i visuomene. Ji renka bloga valdzhia, bet skaito save gera visuomene? :o
Amerikonai neleidzhia...

Kaip atskirti bloga moteri? Jai vis papuola blogi vyrai
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Greta »

Auksciau - zemiau butent tu skirstai. Tau zemiau uz tave lietuviai, tarp tokiuuuu zemu tu negali gyvent ir zemiau uz tave ir tie,kurie nori lietuvoj gyvent, jie jau zemesni uz tave vien todel,kad lietuvoj noretu gyvent ir kad lietuva myli..... Jei nori galiu is tavo postu tiesiogiai citatom perkelt. Tu niekad nediskutuoji, tu tik rasai apie save: AŠ AŠ AŠ,AŠ AŠ AŠ AŠ AŠ na dar kartais pridedi mano zmona, mano zmona.... :lol: O tavo nuomoniu nepastebeta, tik nuolatinis neigimas.
Apie asmenybes nieks cia ir nekalba, o kai kalbam apie ta, kuris vadinasi Klevas, tai jis irgi asmenybe, jei moka klavo klavisus spaudinet. :D Taigi apie ji ir kalba, jei jis pateikia nuomone.
O tu juk ne Klevas, tu gal Vasia ar Kolia ar Aleksandras, ne esme.
Taigi ko tu pergyveni, jei tu ne Klevas, tegul kas ka nori ta ir raso apie Kleva. :clap:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Klevas »

Neisterikuok.
Aishku rashau apie save o ne apie Ivana kuris gyvena prie Chialabinsko ir ne apie Smita kuris gyvena prie Manchesterio.

Anie tegu prisijungia ir apie save parasho.


Man netrukdo zhmones kad jie kazhka myli ar kazhkur gyvena. Tagu sau gyvena, po palme ar prie Nemuno.

Taip pasakau, kad nenoriu nei prie nemuno nei po palme gyvent. Abejose vietose ubagyste, na po palme karshta o prie Nemuno shalta.

Kodel manai, kad man turetu tie zhmones rupet? Man i juos nusispjaut, kaip ir jiems i mane.

Pati irgi rashai apie save o ne apie savo kaimyne.

Neigimas yra del to, kad geru dalyku gyvenime mazhai. Va patinka Olandijos senamieshchiai, o pati shoki, kad nesamone. Na tvarkoje nuomones skirtingos, juk nevedzhiosiu taves pririshes po vietas kurios tau atsibodo ar nemegsti. O tu ta Lietuva kishi...
Vaikshto po Vilniaus senamiesti tu uzhsieniechiu kazhkiek. Bet po Amsterdama - 100 kart ju daugiau vaikshto
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by IngaW »

aryan wrote:Mielas Kleve, suprantu, kad galima ir be kalbos gyvent, galima ir uzdirbt kitur daugiau nei Nyderlanduose. Taciau as nusiteikes ta kalba ismokt, kad ir kaip kititems tai kvailai skambetu. O tokie variantai, kad dirbt vienoj salyje gyvent kitoje manes netraukia, na ne tokie mano prioritetai :)
Dirbti zadu zemos kvalifikacijos (bet ne zemiausios, si ta visgi sugebu) darba, arba betkoki kita darba kuris man pasitaikys. Mokedamas Olandiskai gauciau toki darba, kuris mane visiskai tenkintu, as zinau :) Taip pat zinau, kad yra ir daugiau cia zmoniu, dirbanciu ne pacios auksciausios kvalifikacijos darbus, taciau besidziaugiancius gyvenimu Nyderlanduose. Pasipasakokit kaip sekasi, nebijokit tos Gretos :D
Papasakosiu po menesio kito.... siandien jau 3 masina issiunciau :) kita treciadieni jau ir pati isvaziuoji i NL. .tikrai galesiu parasyt apie tikra pradzia jei rasiu laiko :) kalba mokysiuosi nuo antros rugpjucio savaites :) tik taip matau save sioje salyje. .musu prioritetai panasus ;)
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by IngaW »

Greta wrote:[quote="Klevas
tau tikrai turėtų būti gėda girtis, kad neišmokai vokiečių kalbos gyvendamas Vokietijoje 7 metus. Ir reikia gi sugebėt neišmokt, nebent gyveni įlindęs į palapinę ir dar kaldrą ant palapinės užsimetęs... :D
.
Negaliu nesutikt...
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by IngaW »

Man juokingi svaiciojimai apie zemes pavadinimakuria vaikstai, juokingi pastovus cia saliu lyginimai bereiksmiai gincai.itikinejimai....visi iesko vietos po saule kur jam saule sviecia silciausiai ten ir apsistoja...ir ne butinai kitam saule irgi svies taip pat siltai...nuo saves nepabegsi jei LT blogai tai visur bus blogai (daznu atveju) .... Dirbti reikia visur...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by Klevas »

IngaW wrote:
Greta wrote:[quote="Klevas
tau tikrai turėtų būti gėda girtis, kad neišmokai vokiečių kalbos gyvendamas Vokietijoje 7 metus. Ir reikia gi sugebėt neišmokt, nebent gyveni įlindęs į palapinę ir dar kaldrą ant palapinės užsimetęs... :D
.
Negaliu nesutikt...
Apie geda. Chia gedos supratimas yra kitos.
Pasirodyti be triusiku yra labai nedidele geda
pasirodyti turchiomis kishenemis - didele geda.

Olandui geriau turtingas arabas be jokiu kalbos zhiniu, nei tobulai kalba ishmokes rytu europietis ieshkantis darbo
IngaW
Posts: 45
Joined: 2015-06-9, 20:20

Re: gyvenimo pradzia Olandijoje

Post by IngaW »

Klevas wrote:
IngaW wrote:
Greta wrote:[quote="Klevas

Olandui geriau turtingas arabas be jokiu kalbos zhiniu, nei tobulai kalba ishmokes rytu europietis ieshkantis darbo
Man atrodo vietoj "Olandui" galejote parasyt "bet kokioj saly" :) ... as ir mieliau laukciau turtingo arabo kuriam kazka brangaus parduociau :) nei "kazko " kas kazko tikisi is manes :)
Post Reply