Neteistumo pazyma

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
Post Reply
Tr3x
Posts: 1
Joined: 2020-09-2, 13:47

Neteistumo pazyma

Post by Tr3x »

Sveiki, gal kas nors turejote panasia situacija. Pries 4 metus anglijoje gavau bauda uz mustynes, jokiu kitu nuobaudu nei lietuvoje nei UK neturiu. Dabar bandant darbintis i Olandija agenturos manes praso neteistumo pazymos. Ar issiimant ja Lietuvoje matysis mano bauda/teismo israsas is to ivykio Anglijoje? Jei taip, tai ar agenturos 100% atmeta tokius darbuotojus? Teisiskai UK jokiu problemu del tos baudos niekada nebeturesiu, nes po 3 metu praeina mano "reabilitacijos" periodas, darbinantis neprivalau niekam apie tai sakyti (aisku jei darbas ne teisesaugoje ir tt) ir negaliu buti del to legaliai deportuotas. Taciau nezinau kiek tai man pakenks kitose salyse.

P.S. jei tai ka itakoja, darbas paprastas - fabrike arba order picking.
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Neteistumo pazyma

Post by Meshkius »

Ar tik ne 5 metus pas mus tas įrašas būna pakibęs ant asmens, bijau sumeluoti. Aš be jokių nuobaudų išsiiminėjau tą pažymą dėl ginklo leidimo, tad buvo įrašas, jog teistumo neturiu. Dabar dairausi seifo https://www.vssistemos.lt/seifai-1 nes noriu kuo greičiau gauti leidimą vos baigsiu kursus.
Post Reply