Kur kreiptis netekus busto?

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
Post Reply
blindshot777
Posts: 2
Joined: 2017-01-31, 15:57

Kur kreiptis netekus busto?

Post by blindshot777 »

Sveiki visi!

Prašau pagalbos žinančiu žmoniu, nes nebežinau ka daryt ir kur kreiptis. Trumpai pie situacija, iš savo pakutiniu lešu atvaziavau čia dirbti per EUROJOB agentura, kuri žadejo darba iš karto , ir keturesdešimt darbo valandu per savaite, O realybe buvo tokia : gruozdio menesi tikrai buvo darbo ir neblogai uždirbau bet nuo sausio trečios - ketvirtos dienos darbo valandu pradejo mažet dirbau po tris , keturias valandas per diena.O vakar jie paskambinoi ir pasake kad nutraukia su manimi sutarti nes nebeturi darbo šiame sandelije, o kitu darbu jie paprasčiausiai neturi, ir per tris dienas as privalau išsikeldint iš ju namo. I inspectie SZW jau parašiau, bet kur realei galečiau kreiptis pagalbos laikino prieglobščio ir pagalbos del darbo? Aš neprašau pinigu ar išmaldos, man tik reikia pagalbos .Gryžti i Lietuva negaliu, nes neturiu artimuju, ir neturiu kur gyvent, aš našlaitis. Ir mano nuomone geriau bomzhauti Olandijoje nei gryžt i Lietuva ir mirt, nes ten tikrai jokios socialines pagalbos išskirus nakvynes namus nesulauksiu. Todel noriu užsikabint Olandijoje dirbt ir gyvent oriai. I jai yra žmoniu galinčiu man padeti, aš lauksiu jusu žinučiu.

Pagarbiai Vytautas
blindshot777
Posts: 2
Joined: 2017-01-31, 15:57

Re: Kur kreiptis netekus busto?

Post by blindshot777 »

Aciu kad buvot abejingi, tai mano paskutine zinute nes nebeturesiu interneto ir kol bus ikrautas telefonas galite man paskambint +31 6 23 53 74 25
Jai isgyvensiu iki ryto tai bus nuostabu, as nenoriu mirt, bet matau kad teks papildyti savizudziu statistika
aryan
Posts: 11
Joined: 2015-02-20, 14:08

Re: Kur kreiptis netekus busto?

Post by aryan »

Gyvas?
Post Reply