Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by kregzdutenr1 »

Justas wrote:
kregzdutenr1 wrote:Kokie jus gudrus ,neuzsitarnavus norite gauti pinigus uz nieka.Vos tik atvaziavus i svetima sali bandote apeiti istaymus ir t.t.Bedarbio pasalpos ir vietiniams veltui nedalinamos.
PS: Jei nedirbsi mielas vaike tai ir duonos tau nereikia.
:lol: Tai ko atsiprasineji jei jau tu nesi postsovietinio mentaliteto? :lol: Man regis jog tu mastai kaip ir dauguma Lietuviu kaip vienu metu du zuikius nusauti. :?:
Siulau jieskotis darbo kad ir 20 val per savaite,o kai neteksi darbo po kokiu metu gali kreiptis i CWI.Daugiau info http://www.CWI.

Atsiprašau, bet visiškai nusišnekėjai. Jei tu čia įžvelgi kažkokį įstatymų apeidinėjimą, tuomet tavo teisinis fundamentas yra ganėtinai žemam lygmenyje, o visas laikas praleistas užsienyje nepadėjo atsikratyti giliai įskiepyto postsovietinio lietuviško mentaliteto.
Kaip jau sakiau, važiuoju mokytis, o ne vogti. Mokausi Nyderlanduose, moku už mokslą, moku mokesčius, esu pilnateisis visiuomenės veikėjas ir lygiavertis Europos sąjungos pilietis pagal Tarptautinį žmogaus teisių bilį ir Europos socialinę chartiją, todėl natūralus dalykas, kad ieškausi darbo norėdamas save išsilaikyti ir kreipiuosi į šią paslaugą teikiančią instituciją, o jau tada, pagal vidaus tvarką, iki to momento kol rasiu darbą, jie man moka pašalpą arba ne, kad galėčiau pragyventi. Loginė seka pakankamai aiškti ir natūrali bei adekvatus variantas būtų tiek tęsiant studijas Lietuvoje, tiek bet kurioje kitoje ES valstybėje. Toks ir buvo mano klausimas, gerbiamoji. Nereikėjo spręsti pagal save išvedinėjant klaidingas ir įžeidžias marginalines teorijas.


Dėkoju visiem už atsakymus.
andre
Posts: 3
Joined: 2011-10-4, 10:00

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by andre »

Sveiki , man reikia pagalbos , as esu Olandijoj 1 metai ir 8 menesiai , atsiveziau ir savo seima , vaikai eina i mokykla ir darzely , bet planuoju iseiti is darbo nes netenkina finansine puse , ar priklauso kokia ismoka , ar nuejus i darbo birza gausiu kokia ismoka ? Aciu .
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by Andrius »

Priklausomai nuo to, kiek laiko dirbi.
Visa informacija čia: http://www.uwv.nl/Werkloos/
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by kregzdutenr1 »

:P Jei atostoginiai sutaupyti,tu juos pasiimsi.O siaip savo noru isejus nieko nesitikek.Net pasalpos negausi savo noru isejus is darbo.
Patarimas: Nueik i CWI ir prasyk kokio kitokio darbo kad tau pajieskotu,paaiskink situacija ,gal tau per brangu pvz i darba kasdien vazinetis,vaika is mokyklos nespeji pasiimti,o gal tau darbdavys uz kelione nesumoka ,pasiziurek kitokiu galimybiu....
Pasiimk atostogu savaite ,nusiramink,gerai apmastyk ajau tuomet apsispresk.Sekmes
drugeliza
Posts: 2
Joined: 2012-04-17, 23:01

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by drugeliza »

Sveiki,norejau paklausti gal kas zinote kiek laiko cia reikia buti isdirbusiai,kad gauti ta pasalpele,siuo metu esu bedarbe.
RedaPleviene
Posts: 39
Joined: 2011-10-17, 12:45

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by RedaPleviene »

26 savaites
Limpfer
Posts: 7
Joined: 2013-03-21, 20:13

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by Limpfer »

O as bandau per tas minetas svetaines, tai kai reikia uzsiregistruoti tame DiGI tai praso iwesti sofi numeri ir poto pasto koda, neisiwaizduoju kaip, koki bandau - blogai, cia gal be registracijos neina?
Ir dar dbr tokia probleme, kaip ir praradau darba, turiu wiska, kad gauti pasalpai, tik paso niekur neberandu, ir neberasiu.
Turiu paso ir teisiu kopijas kompe, turiu teises, bet luzusios per puse. Ar dar yra man wilties gauti pasalpa? Gal galima per interneta, ir seip kur man kreiptis gal kas zino Eindhovene, del pasalpos?
Andner
Posts: 1
Joined: 2013-09-5, 19:01

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by Andner »

Sveiki, turiu klausimą. Per kiek laiko reikia užsiregistrouti į darbo birža nuo atleidimo datos? Ačiū
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by Greta »

I visus situos klausimus, susijusius su darbo birza, registracijomis, pasalpomis ir pan., jums gali atsakyti darbo birzos darbuotojai. Nueinat i darbo birzos puslapi ir irasot klausima. Gausit atsakyma el pastu. Ir visada zinosit, kad jis teisingas. O forumuose gautas atsakymas gali buti netikslus, nes kiekvienas paraso atsakyma butent pagal savo patirti. Bet daznai situacijos buna labai skirtingos.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Darbo birza ir bedarbio pasalpa

Post by Amina »

Andner wrote:Sveiki, turiu klausimą. Per kiek laiko reikia užsiregistrouti į darbo birža nuo atleidimo datos? Ačiū
Uzsiregistruoti reikia is karto, kai suzinai, kad busi atleistas. Net jeigu tuo metu dar dirbi ir zinai paskutines darbo dienos data. Kitu atveju uzsiregistruoti turi savaites begyje nuo atleidimo datos.

Kaip Greta jau minejo, visa info rasi ju svetainej, per kuria gali ir uzsiregistruoti jei turi DigiD.
Post Reply