Nuosavas verslas .

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
SalomejaP
Posts: 1
Joined: 2017-05-27, 17:44

Re: Nuosavas verslas .

Post by SalomejaP »

Na cia jau vienareiksmiskai, jeigu nori rimtos ir konkrecios info eini i Belastingdienst'ą, viska supasakoji ir klausai. Prisirinksi lankstinuku, brosiuru ir bus aiskiau. Butent del viso to gilinimosi ir info gausos ir nelendu i situos verslu reikalus. Geriausias verslas tai yra prekiaut pinigu stalciais ir kasos aparatais. Visiems verslininkams ju reikia :D Bet visa sita cia jau jums sprest, kuo prekiaut ar kokias paslaugas teikti :)

paskiauskas
Posts: 13
Joined: 2017-08-2, 14:27

Re: Nuosavas verslas .

Post by paskiauskas »

Turim nuosavą versliuką Klaipėdoje, o gyvenan Olandijoje, iš ten nuotoliniu būdu tvarkom didžiąją dalį reikalų, išvis planuojam grįžti į Lietuvą, nes pasisekė labai su ta sritimi, visai net nesitikėjom, netgi dabar prireikė, kas buhalterinę apskaitą padėtų tvarkyti. Patys nebesusitvarkom, tiesiog laiko neužtenka, o ir šiaip kai nesam toje srityje specialistai priveliam klaidų, kurios daug kainuoja ir manau daugiau, nei pasamdyt gerai išmanantį žmogų. Galbūt žinote kur buhalterines paslaugos klaipeda gerai ir profesionaliai atliktų ?

paskiauskas
Posts: 13
Joined: 2017-08-2, 14:27

Re: Nuosavas verslas .

Post by paskiauskas »

O kaip verslo valdymo sistemos ? Ar jos pasiteisina? Verta jas įsigyti. Turiu smulkų verslą, tad verta sistemą šią įsidiegti pas save ar dar neverta?

kari01
Posts: 7
Joined: 2018-07-3, 09:15

Re: Nuosavas verslas .

Post by kari01 »

SEO konsultacijos yra išeitis tiems, kurie nežino ar rinktis SEO paslaugas. Nueidami ir realiai pateikdami situaciją specialistas galės padėti ir patarti ką geriau rinktis arba ką daryti. Jog SEO reikalingas žino kiekvienas, tai internetinio verslo variklis. Man asmenškai labai padėjo, nes pardavimai išaugo ženkliai, kadangi ir puslapis pateko į pirmąjį, todėl automatiškai padidėjo srautas ir matomumas. Nenusivyliau SEO tikrai

zamba
Posts: 1
Joined: 2019-05-6, 10:21

Re: Nuosavas verslas .

Post by zamba »

As irgi buvau naujokas versle, bet man labai padejo buhalteriai su verslo steigimu ir jo aptvarnavimu is mokestines puses. Galiu juos rekomenduoti, nes buhalterines paslaugos atliekamos greitai ir kokybiskai :) be to visad pakonsultuoja ivairiais klausimais nemokamai - UAB Jugma.

Tomas1992
Posts: 13
Joined: 2019-06-20, 10:33
Contact:

Re: Nuosavas verslas .

Post by Tomas1992 »

Svarbu surask sritį kuri tave veža ir eik tuo keliu. Kai jau verslas pradės augti aišku atsiras visokių papildomų reikalų, teks ieškoti būdų kaip sumaniai valdyti savo veikas, bet išsprendus techninius dalykus, tada jau tik pirmyn.

VuduMaster
Posts: 13
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Nuosavas verslas .

Post by VuduMaster »

Reikia pasikliauti profesionalų pagalba tokių, kaip https://www.financelt.lt/is/imoniu-steigimas/ . Jie gali padėti steigiant įmonę

virgeaa
Posts: 1
Joined: 2020-06-29, 22:00

Re: Nuosavas verslas .

Post by virgeaa »

O jei sugalvotumete parduoti savo versla - https://uab123.lt/imones-steigimas/uab-pardavimas/

Post Reply