Logotipo idėja

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
Post Reply
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Logotipo idėja

Post by Andrius »

Logotipas, smulkmena, bet išskirtinis ženklas būtinas daugeliui kampelių internete. Kol kas mes jo neturime. Tad skelbiu konkursą, logotipo idėjai.
1) Kas turėtų būti arba būti atsispindėta mūsų logotipe (Lietuva, Lietuvos vėliava, bendruomenė, emigracija, Olandija ...)?
2) Ar logotipe turėtų būti tekstinis užrašas? Jei taip tai koks?

Jei turite gražių pavyzdžių, būtų malonu išvysti ir juos. Dėkoju.

p.s. Dabartinį logotipas, tai sujungtos LT ir NL vėliavos. Logotipą galite matyti arba savo naršyklė prie svetainės adreso arba mūsų Facebook grupėje http://www.facebook.com/pages/Nyderland ... 7019717638
User avatar
Butaforis
Posts: 15
Joined: 2010-10-19, 11:36
Location: Ede

Re: Logotipo idėja

Post by Butaforis »

Na manau, kad gana graziai atrodytu Nyderlandu siluetas su Lietuvos veliavos spalvomis jo viduje. Manau, kad tai atspindetu visa ideja, kad mes kuriame savo pasauli ir identiteta cia (juk nekalbame olandiskai siame forume (dazniausiai)). Arba meginti apjunti olandu liuta su lietuviu vyciu (gal tai dar giliau kabintu - tarsi dvieju kulturu sajunga).
Atsiprasau uz sveplavima - su hackintosh'u kariauju.
User avatar
Bela
Posts: 52
Joined: 2010-10-24, 18:04
Location: Ede
Contact:

Re: Logotipo idėja

Post by Bela »

O kuo bloga vėliavų idėja?? kaip suprantu, vyčių sujungimas jau rodytų dvejopą identitetą, o tai ką tada rodo vėliavos?? Ar vėliavos neturi savo reikšmės?

Mano nuomone, vėliavos šioje vietoje tinka lygiai taip pat, kaip herbai.
Nyderlandų siluetas su Lietuvos vėliavos spalvomis jo viduje - čia jau kažkas originalesnio. Bet kaip realiai tai turėtų atrodyti? Koks tas Nyderlandų siluetas turėtų būti,t.y. kas konkrečiai pavaizduota: malūnai, klumpės, sūris - kas tokio nacionalinio plius lietuviško?
User avatar
Butaforis
Posts: 15
Joined: 2010-10-19, 11:36
Location: Ede

Re: Logotipo idėja

Post by Butaforis »

Bela wrote:O kuo bloga vėliavų idėja?? kaip suprantu, vyčių sujungimas jau rodytų dvejopą identitetą, o tai ką tada rodo vėliavos?? Ar vėliavos neturi savo reikšmės?

Mano nuomone, vėliavos šioje vietoje tinka lygiai taip pat, kaip herbai.
Nyderlandų siluetas su Lietuvos vėliavos spalvomis jo viduje - čia jau kažkas originalesnio. Bet kaip realiai tai turėtų atrodyti? Koks tas Nyderlandų siluetas turėtų būti,t.y. kas konkrečiai pavaizduota: malūnai, klumpės, sūris - kas tokio nacionalinio plius lietuviško?
Nezinau, klumpes/malunai mano nuomone perdaug klise atsiduoda. O siluetas, kaip siluetas - pasiimi Lietuvos zemelapi istrini visus kelius ir keliukus ir daznai ta mielai zalia spalva ir vietoje tos tustumos iklijuoji Nyderlandu veliava. Bet tada kitas klausimas del herbu kyla (jie abu ziuri i kaire puse). Tai viena apsukti del kompozicijos reiketu. BET KURI TUOMET? Manau abiem atvejais tai butu siek tiek nepagarbu tos tautybes atzvilgiu (bet cia mano asmenine nuomone ir blevyzgos). Plius reiketu atsizvelgti ir i tai - kad logotipas yra ir turetu buti gana mazas. Todel perdaug detaliu pridedami galime sukurti tiesiog beprasme misraine. Labai gaila kad nemoku piesti - galima butu paeskizuoti kazka idomesnio ir labiau identisko, pvz kazkas kazka laiko :)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Logotipo idėja

Post by Andrius »

Na logotipas tiek mažas tiek didesnis turėtų būti įžiūrimas. Tad smulkių detalių ir teksto kuo mažiau arba visai nereikia.
Man irgi patinka Butaforio pasiūlymas: Olandijos žemėlapio kontūras su Lietuvos trispalve.
Pavyzdys su Belgija ir jos vėliava http://lietuva.be
Sukurtą logotipą panaudosime šiame forume (kairėje viršuje), mūsų bloge ir Facebook grupėje. Taip pat keisdamiesi reklaminiais skydeliais ir nuorodomis su kitomis svetainėmis.
Kokia kitų nuomonė?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Logotipo idėja

Post by Greta »

Andrius wrote:Na logotipas tiek mažas tiek didesnis turėtų būti įžiūrimas. Tad smulkių detalių ir teksto kuo mažiau arba visai nereikia.
Man irgi patinka Butaforio pasiūlymas: Olandijos žemėlapio kontūras su Lietuvos trispalve.
Pavyzdys su Belgija ir jos vėliava http://lietuva.be
Sukurtą logotipą panaudosime šiame forume (kairėje viršuje), mūsų bloge ir Facebook grupėje. Taip pat keisdamiesi reklaminiais skydeliais ir nuorodomis su kitomis svetainėmis.
Kokia kitų nuomonė?
Man asmeniskai logotipas atrodo treciaeilis dalykas.
Bet aisku, nepasisakyciau nei uz veliavas, nei uz saliu konturus, nei uz herbus ar chimnus...Juolab klumpius, surius ir malunus. Visa tai man atrodo dirbtina ir nuobodu. O kas tiktu (pagal mane) siuo metu nepasakysiu. Ideja ka tik iskelta, as turiu pamastyt.

Pirmaeiliu dalyku ivardinciau forumo pavadinima. Norint prisitraukt daugiau forumieciu ir neatrodyt jog esam kazkokia grupele ant plausto, pasiklyde vandenyne, reiktu keist, t.y. papildyt forumo pavadinima.
Pvz Olandijos lietuvių ir jų svečių forumas.
Nors, zinoma, sis pavadinimas tik pavyzdys, reiktu kazka geriau sugalvot. Nes jei kazkas atklys ir nores pasilikt visam laikui, tai gaunas kad jis visada bus TIK svecias? Ne visiems patiks tokia mintis.
As manau, kad butinai turi likti zodis Olandijos, bet nebutinai turi likti zodis forumas. Na bet cia nenoriu perdaug gilintis, nes nezinau admino nuomones siuo kalusimu. Jei jis siai minciai pritars, tada ir galesim svarstyt.

Antraeilis dalykas yra viso forumo dizainas/spalvu gama. Kiek teko pastebet, daznai butent forumo dizainas pritraukia ir laiko ant kabliuko forumiecius. Dabar cia yra standartine melyna juosta, kuri akies nedziugina, nesusidaro ispudis, kad atejai i nuolatine jaukia "kavinuke", kur taves visada laukia burelis megstamu vienminciu.
Kadangi nezinau ar sis forumas turi galimybiu kazka keist dizaine, tai ne nepradesiu nieko siulyt. Na o jei tokiu galimybiu yra, tai tikrai butu verta apie tai pagalvot, jei tik paciam adminui tokia mintis pasirodys tinkama.
Post Reply