prasau pagalbos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
stefanija
Posts: 10
Joined: 2011-07-10, 12:37

prasau pagalbos

Post by stefanija »

sveiki,esu visai pasimetus,kelios val sedziu prie kompo ir nieko nebesuprantu ar as tokia ziople ar ka,uzsiregistravau siame fotume,mano vardas Stefanija,i elektronini pasta gavau laiska nuspaudziau kad gauti patvirtinima viskas gerai esu prisijungus ,o parasyti i fotuma neina ,bandau per Vartotojo valdymo pultas,paskui einu i asmenines zinutes,parasau laiska ,o manes prasogavejo vardo,ka berasyciau vis negerai ,atmeta,kai parasiau savo varda atejo mano siustas laiskas i mano zinutes,nieko nesuprantu,jei as pav. noriu parasyti i foruma apie darba tai kaip tai padaryti???????? Padekyt prasau !!!!!!!
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: prasau pagalbos

Post by Greta »

stefanija wrote:sveiki,esu visai pasimetus,kelios val sedziu prie kompo ir nieko nebesuprantu ar as tokia ziople ar ka,uzsiregistravau siame fotume,mano vardas Stefanija,i elektronini pasta gavau laiska nuspaudziau kad gauti patvirtinima viskas gerai esu prisijungus ,o parasyti i fotuma neina ,bandau per Vartotojo valdymo pultas,paskui einu i asmenines zinutes,parasau laiska ,o manes prasogavejo vardo,ka berasyciau vis negerai ,atmeta,kai parasiau savo varda atejo mano siustas laiskas i mano zinutes,nieko nesuprantu,jei as pav. noriu parasyti i foruma apie darba tai kaip tai padaryti???????? Padekyt prasau !!!!!!!
Labutis, Stefanija.
Viskas bus gerai, tau gerai sekasi, juk jau net nauja tema sukurei ir viska gerai pasiuntei, visi mato ka parasei.

Siaip jau spausk “Pagrindinis diskusiju puslapis”, ten pasirink tema, o toje temoje potemi. Spausk uzejusi ant pavadinimo su desiniu peles klavisu viena karta. Tada atsidarys tema, kuria nori skaityti . O kai noresi toj temoj kazka parasyt – spausk apacioje Postreply. Ir rasyk atsidariusiame lange. Kai parasysi – spausk Siusti.
stefanija
Posts: 10
Joined: 2011-07-10, 12:37

Re: prasau pagalbos

Post by stefanija »

Aciu,aciu,aciu,labai pagelbejaot,aciu dar karta ir sekmes Jums.
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: prasau pagalbos

Post by Nojus »

Galite nick'a pakeisti?
Reiketu ,kad is didziosios raides prasidetu(Nojus).Aciu.
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: prasau pagalbos

Post by Nojus »

kaip galima redaguoti savo parasytas zinutes?
ko gero ta funkcija veikia tik labai trumpa laika po zinutes parasymo?
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: prasau pagalbos

Post by Andrius »

Nojus wrote:kaip galima redaguoti savo parasytas zinutes?
ko gero ta funkcija veikia tik labai trumpa laika po zinutes parasymo?
Tiksliai nebeatsimenu, bet lygtais 10 min. po publikavimo.
User avatar
Nojus
Posts: 34
Joined: 2011-10-17, 07:09
Location: Breda

Re: prasau pagalbos

Post by Nojus »

o gal galima ta laika pailgint arba neribot?
Neskubek teisti,skubek suprasti..(Seneka)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: prasau pagalbos

Post by Andrius »

O kam reikia forume galimybės redaguoti senus įrašus.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: prasau pagalbos

Post by Greta »

Neribot gal ir nereikia, bet pailgint reiketu. Su ta pacia salyga: kol nieks neparase sekancio posto.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: prasau pagalbos

Post by Qlumpyz »

Andrius wrote:O kam reikia forume galimybės redaguoti senus įrašus.
kad pasitaisyti klaidas, kartais papildyti... tai labai naudinga funkcija kuria aš nuolat pasinaudoju.
Locked