Forumo valdymo problemos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Asmeninės žinutės skirtos susirašinėjimui tarp čia esančių narių.
Jei norite parašyti į patį forumą, parašyti kažką po kitų diskusijomis naudokitės mygtuku "POSTREPLY". Kaip kad dabar.
Jei norite sukurti naują temą, naudokitės mygtuku "NEWTOPIC".
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

stefanija wrote:prasau pagelbekyt,nesuprantu ar as tokia nemoksa,bet noriu parasyti i si foruma,bet niekaip nesigauna,as dariau taip; Einu i vartotojo valdymo punkta,po to i asmenines zinutes,ir kai parasau laiska sako nenuroditas gavejas,ka berasau niekas netinka,o irasiau savo varda ir zinute atejo man.padekyt prasau!!!!!
Na o ka tu dabar darai? Tu juk jau rasai i foruma! Ir tinkama tema radai kur parasyt apie problema ir net nauja tema maciau sukurei. Taigi neaisku ko prasai. Lygiai taip pat eik i bet kuria tema, spausk postreply ir rasyk viska, ka tik nori ta tema.Parasius spausk "siusti".
O jei nori atsakyt i kazkieno posta,pacituojant to zmogaus posta ar dali posto - spausk prie jo posto desineje virsuje quote.
stefanija
Posts: 10
Joined: 2011-07-10, 12:37

Re: Forumo valdymo problemos

Post by stefanija »

Aciu,aciu,Gretai ir Andriui,dabar jau viskas aisku,ir labai atsiprasau ,kad net nauju temu prikuriau,bet manau tai ne taip ir blogai,nes tokiu ziopliuku kaip as atsiranda ir daugiau. Aciu dar karta ir sekmes !!!!! O,kad toki foruma sukuret ir taip nuosirdziai padedat lietuvaiciams ,saunuoliai,aciu .
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Qlumpyz »

mane verčia pasikeisti slaptažodį...
:crazy:
ar tai būtina?
aš ir senojo nepamenu, jei ką...

manau, kad tokia tvarka atmieš narių skaičių (tų kurie neturi sveikatos užsiiminėti slaptažodžių paieška ir keitimu)...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Qlumpyz wrote:mane verčia pasikeisti slaptažodį...
:crazy:
ar tai būtina?
aš ir senojo nepamenu, jei ką...

manau, kad tokia tvarka atmieš narių skaičių (tų kurie neturi sveikatos užsiiminėti slaptažodžių paieška ir keitimu)...
Kas vercia??? :crazy: :o
Manes ne vienam forume sistema niekad neprase keist slaptazodzio.
Ta padaryt kai kada praso tik bankai, jei pats uzmirsti, kad jau laikas.

Qlumpy, visi tie slaptazodziai yra tuscias dalykas! Turek viena, labai paprasta, koki nors lietuviska vietovardzio pavadinima, kuri tikrai visada atsiminsi ir naudok visur ir visada, iskyrus internetine bankininkyste. Ir niekad nepamirsi. Tiesiog nepatingek, susigalvok viena lengvai isimenama, pakeisk ji visur,kur tik ka turi ir gyvensi ramiai.
Galu gale naudok pvz toki: asdfg456 ar '';lkj654 ir visada busi damkese.:) Cia kaip matai yra klaviaturos eilute is kaires ar is desines plius skaiciai is skaiciu eilutes klavo desinej.:)
Nemanau,kad forumuose ar e mailuose reik sudetingu slaptazodziu. Na kas cia versis i tavo maila ar tavo nika forume? :D O jei is tiesu koks hakeris labai jau nores ieit, tai eiliniu slaptazodziu jo nesulaikysi.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Qlumpyz wrote:mane verčia pasikeisti slaptažodį...
:crazy:
ar tai būtina?
aš ir senojo nepamenu, jei ką...

manau, kad tokia tvarka atmieš narių skaičių (tų kurie neturi sveikatos užsiiminėti slaptažodžių paieška ir keitimu)...
Patikrinau forumo nustatymus - funkcija versti pasikeisti vartotojo slaptažodį yra išjungta. Gal kai registravotės (pirmieji nariai), tada ši funkcija buvo įjungta...
Dabar dar kai ką patobulinau. Jei dar kam kils nepatogumu praneškite. ;)
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Re: Forumo valdymo problemos

Post by gerda »

Mane irgi verte pakeisti slaptazodi.Jau nebevercia keisti.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Gerai, kad musu cia nedaug, nes kitaip is viso nebutu imanoma postu siusti. Jei tik du zmones vienu metu atsiranda vienoj temoj, vsio - posto nebeisiusti.

Tuoj ismeta teksta:
Kol rašėte savo pranešimą, šioje temoje atsirado bent dar vienas naujas pranešimas. Geriau būtų, kad peržiūrėtumėte temą ir savo pranešimą dar kartą.

Na ir po sio pranesimo posto neleidzia siusti! Turi ta savo parasyta posta ismest ar nukopint, nueit i tema, skaityt kas ka dar parases, o tada tik gali grizti ir siusti savo posta. Kodel tokie apribojimai ner zinios. Niekur kitur nesu susidurus su sitokiu nustatymu.
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Forumo valdymo problemos

Post by kalgaris »

Aha, yra toks dalykas. Bet sisuti posta vistiek galima, apacioj mygtukas "Siusti' aktyvus buvo. Bent jau man.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Mygtukas aktyvus, bet ji paspaudus ismeta ta teksta, kuri as idejau.

Na as tik siaip sia info idejau, nesakau, kad tai sukelia kazkokiu laaaabai dideliu problemu. Vargu ar musu cia bus kada nors tiek daug, kad tai sukeltu dideles problemas.

Anksciau esu praradus pora parasytu postu del sito reikalo, nes pasimeciau. O dabar zinau kas ir kaip, staigiai padarau grizima ir randu savo posta, nukopinu ji, nueinu i tema, paziuriu ta naujai parasyta posta, vel griztu i rasymo langa, persikopinu posta ir siunciu.
Post Reply