Forumo valdymo problemos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

ragana wrote:
Andrius wrote:
ragana wrote:smailikai tai gerai,bet as pastebejau kad sis puslapis buna kad dingsta porai dienu
Chm... :problem:
O jei neatidaro, bandai dar kartą atidaryti?
bandau ir ne karta vat pavyzdziui nuo 24 iki siandienos pas mane forumas neatsidare,as dar pamaniau kad tu sventi ir visai isjungiai kad neprispazmintu,ir is kito komputerio
bandziau ir niekaip,atsidaro pats puslapis o kai i foruma bandau ieiti tai issoka langas kad neranda
Reikia įsivaizduoti, kad Nyderlandai.eu svetainė yra patalpinta ne mano asmeniniame kompiuteryje :lol: , o debesyse (serveriuose)...
Jei internetas dinginėtų tuose serveriuose, aš tikrai pastebėčiau, kad svetainė tapo nepasiekiama.
O tuo metu kai šis forumas tampa nepasiekiamas, tau kitas interneto svetaines atidaro? Gal tau paprasčiausiai dingsta internetas?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Greta wrote:Man irgi viskas visada atsidaro, nestringa, bet keleta kartu buvo taip, kad posta nelabasis nujojo. Na parasiau posta, paspaudziau siusti, mane imete i ta tema, bet rodo ne mano posta, o kazkieno kito, kuris irgi siunte ta pati momenta. Kaskart galvodavau,kad dar atsiras ir manasis, bet jis neatsirasdavo. Taip ir pasidariau isvada, kad jei du postai siunciami vienu metus - kazkuris, kuris dalele sekundes eina veliau - dings be pedsaku. Na bet tai jau buvo senokai, dabar nebepasitaiko.
Kaip išmanantis šią sritį pasakysiu - neįmanomas dalykas. Tokių forumo sistemų (phpBB) milijonais nesisiųstų ir nenaudotų, jei jos turėtų tokių rimtų klaidų.
Tikriausiai yra kitų veiksnių, kurie sukėlė tokį nepageidaujamą efektą.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Avatarai atrodo jau veikia :clap:
Galimi tiek animuoti tiek neanimuoti avatairai (gif, jpg, png...)
Parašykite žinutę jei dar kils kokių problemų.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Andrius wrote:Avatarai atrodo jau veikia :clap:
Galimi tiek animuoti tiek neanimuoti avatairai (gif, jpg, png...)
Parašykite žinutę jei dar kils kokių problemų.
:clap: :clap: :clap:
Tai is karto pastebejau, kad pats isidejai gif ir isiziojau. Pirma momenta pagalvojau,kad tik sau leidai toki dalyka, bet ne, ziuriu visiems bus galimybe. Aciu!
Nepatikslinai del svorio, ar padidinai leidziama rezoliucija?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Dabartiniai limitai:
matmenys: nuo 20x20 iki 150x150
failo dydis: iki 50 KB.
formatas: visi populiariausi formatai (jpg, png, gif ir kiti)
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Forumo valdymo problemos

Post by ragana »

dar karta isitikinau ka tik parasiau atsiliepima ir jis staiga dingo
kazin kam tai neparanku? kodel istrinama?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Andrius wrote:Dabartiniai limitai:
matmenys: nuo 20x20 iki 150x150
failo dydis: iki 50 KB.
formatas: visi populiariausi formatai (jpg, png, gif ir kiti)
Tai faina, turbut visiems uzteks. As gana nemaza avatara isidejau ir pralindo. Man atrode kad jis 62 KB, bet arba apsirikau arba cia jis ''susitrauke". :)

Kas cia su ta ragana vyksta? :mrgreen:
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Forumo valdymo problemos

Post by 111 »

ragana wrote:dar karta isitikinau ka tik parasiau atsiliepima ir jis staiga dingo
kazin kam tai neparanku? kodel istrinama?
Nesuprantu kodel pas tave problemos , man kol kas niekas nedingo ir forumas atsidarineja kiekvienasyk be problemu .Gal pas tave kompiuterio nustatymuose kas ne taip?
Palauk kol Andrius atsiras , gal jis zinos kame reikalas ...
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Qlumpyz »

Greta wrote: Kas cia su ta ragana vyksta? :mrgreen:
cenzūra :mrgreen:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

ragana wrote:dar karta isitikinau ka tik parasiau atsiliepima ir jis staiga dingo
kazin kam tai neparanku? kodel istrinama?
Ar tu parašiusi postą spaudi "Išsaugoti juodraštį" ar "Siųsti" ?
Po to dar ką nors spaudi (būna nuorodos į forumą, į paskutinę temą, ...) ar palauki keletą sekundžių, kol būni nukreipiama į parašytą postą?
Aš atostogose. Prisėdu prie kompiuterio ryte arba vakare. Vartotojų veiksmų registre (mes tokį turime!) matau, kad niekas nieko neištrynė.
Post Reply