Forumo valdymo problemos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Forumo valdymo problemos

Post by 111 »

As noreciau paklausti , o kaip galima butu lietuviskomis raidemis rasyt? nes maciau qlumpyz raso lietuvisku sriftu . :?:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

111 wrote:As noreciau paklausti , o kaip galima butu lietuviskomis raidemis rasyt? nes maciau qlumpyz raso lietuvisku sriftu . :?:
Isivest i kalbu langeli lietuviu kalba. Cia per ta maza ikonele EN , kuri irankiu juostoj apacioj. Ir kai nori rasyt lietuviskai, tai pakeiti ta ikonele i LT. :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Andrius wrote:
Kaip suprast tą atsijunginėjimą? Išsijungia rašymo puslapis? Ar išsijungia visa naršyklė?
Pabandysiu patestuoti, palikti atidarytą posto rašymo langą ilgam...
Langas stovi visa laika, jis niekur nedingsta. Jei neuzsiseivinu, dingsta postas!!! Nes atsijungiu nuo forumo, vel turiu registruotis. Manau, kad cia reikia padaryt kazkokius nustatymus mano kompe, bet nezinau kokius.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Forumo valdymo problemos

Post by 111 »

Greta wrote:
111 wrote:As noreciau paklausti , o kaip galima butu lietuviskomis raidemis rasyt? nes maciau qlumpyz raso lietuvisku sriftu . :?:
Isivest i kalbu langeli lietuviu kalba. Cia per ta maza ikonele EN , kuri irankiu juostoj apacioj. Ir kai nori rasyt lietuviskai, tai pakeiti ta ikonele i LT. :)
tai kad nerandu , cia forumo apacioje ziureti? nes as ir forumo apacioj ziurejau ir prie aprasymo , bet nerandu , gal ka pro pirstus praleidau ... :shock:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

111 wrote:

tai kad nerandu , cia forumo apacioje ziureti? nes as ir forumo apacioj ziurejau ir prie aprasymo , bet nerandu , gal ka pro pirstus praleidau ... :shock:
Tuoj paaiskinsiu. Primink koki tu nika isirinkai?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Greta wrote:
Andrius wrote:
Kaip suprast tą atsijunginėjimą? Išsijungia rašymo puslapis? Ar išsijungia visa naršyklė?
Pabandysiu patestuoti, palikti atidarytą posto rašymo langą ilgam...
Langas stovi visa laika, jis niekur nedingsta. Jei neuzsiseivinu, dingsta postas!!! Nes atsijungiu nuo forumo, vel turiu registruotis. Manau, kad cia reikia padaryt kazkokius nustatymus mano kompe, bet nezinau kokius.
Gal prisijungdama prie forumo pabandyk pažymėti varnelę prie "Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu" . Bet tada naršyklė įsimins forumo slaptažodį!
Daugelyje programų ar svetainių yra padaryta, kad po tam tikro neaktyvumo laiko tave atjungia. Tai padaryta dėl saugumo, jei pamiršai atsijungti (pvz. nuo e-banko) kitas gali pasinaudoti tavo vartotoju.
Mūsų forume tokio nustatymo nepastebėjau.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

111 wrote:
Greta wrote:
111 wrote:As noreciau paklausti , o kaip galima butu lietuviskomis raidemis rasyt? nes maciau qlumpyz raso lietuvisku sriftu . :?:
Isivest i kalbu langeli lietuviu kalba. Cia per ta maza ikonele EN , kuri irankiu juostoj apacioj. Ir kai nori rasyt lietuviskai, tai pakeiti ta ikonele i LT. :)
tai kad nerandu , cia forumo apacioje ziureti? nes as ir forumo apacioj ziurejau ir prie aprasymo , bet nerandu , gal ka pro pirstus praleidau ... :shock:
111, prie laikrodžio :).

Čia instrukcija Windows XP arba Windows Vista. Kurią Windows versiją naudoji?
http://www.conversationexchange.com/res ... nguage.php

Youtube manau tau padės labiau http://www.youtube.com/watch?v=bRT4M_KorLs
Lietuvių kalbai įsirašyti reikia pasirinkti Lithuanian (Keyboard Lithuania).
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Forumo valdymo problemos

Post by 111 »

Nagi nagi , ar iseis , na ir neiseina , man , is kur man zinoti dabar kur s yra ? Tfuu jau radau bet tai negi kiekvienasyk reiks ieskoti kur tos ų š ir etc ??


O gal įprasiu , -žolė , sūūūūris , šniokščia , ufff :shock:
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Šitoks išdėstymas:

Image
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Greta wrote:
Andrius wrote:
1.Lagerius minėjai, o dabar jau žydus. Kokią knygą dabar skaitai? :).

2. O kur parašyta, kad žydiškuose forumuose viskas yra dešinėje? Iš kur tokie standartai pas tave.

3. Dabartinė forumo išvaizda yra vienas iš standartinių stilių. Man jis patinka.

4.Čia galima pasižiūrėti kitų variantų
http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/
http://www.phpbb.com/customise/db/styles-2/
1.Ar tau zodziai lageris ir zydas yra sinonimai? ;) Man tai ne.
Lageriai buna labai ivairus ir si zodi galima labai ivairiai interpretuot. Sis zodis pasamoneje atsiranda isgirdus zodi "uzdrausta", ypac kur ateini savo noru. ;)

2.Kur parasyta? O turi buti parasyta? :mrgreen: O kur parasyta, kad olandijos lietuviu forume avatarai turi buti desineje? ;)

3. Na jei tau patinka, tai gal viskas ir gerai. ;)

4. Nelabai kuo skiriasi tie du kiti variantai... Tas pats nykumas.
1) O ar aš sakau, kad jie sinonimai? Tu juos pavartojai kontekste "Forumo valdymo problemos" kas man tarpusavyje ne asocijuojasi. Hiperbolizaciją supratau.
Uždrausta - per švelnus žodis lageriui...

2) Neparašyta :)

4) Čia yra keliasdešimt forumo stilių pavyzdžių. Viršuje dešinėje pasirinkimo meniu. http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/
Post Reply