Forumo valdymo problemos

Klauskite apie šį forumą arba išsakykite savo nuomonę. Visada stengsimės padėti ar atsižvelgti į patarimus\pastabas. Klausimai apie Olandiją rašomi kitoje temoje.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

111 wrote:Nagi nagi , ar iseis , na ir neiseina , man , is kur man zinoti dabar kur s yra ? Tfuu jau radau bet tai negi kiekvienasyk reiks ieskoti kur tos ų š ir etc ??
Niekas nesipratina. Arba uzklijuoja mazus stikeriukus su liet.raidemis arba uzraso su tusiniu ant klavisu, jei klaviatura balta. Na bet dazniausiai kas nori rasyt lietuviskomis raidemis, tas turi is Lietuvos parsivezes klaviatura. Rasyt liet raidemis nepatogu, nes reikia perjungineti kalba. Kaip tik ant tu lietuvisku stovi daznai reikalingi simboliai, taigi reikia visa laika makaluoti tas kalbas.
Be to, nepatogus liet raidziu isdestymas, jos krenta is klaviaturos raidyno konteksto. Norint jas naudot tekste, reikia ziuret i klaviatura, kai rasai.Tai nuobodu.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Tikėkimės, kad po kelerių metų jau bus galima kompiuterį valdyt balsu. Tada jau galėsim diktuot laiškus ir nebereikės vargti su simbolių rašymu.
Su Anglų kalba jau pažengta labai toli.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Andriau, ar nenori idet i foruma daugiau ir ivairesniu smailiku?
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Įdėsiu. Po švenčių ;)
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

Pirma dalis jau įkelta. 16 naujų "veidukų".
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Forumo valdymo problemos

Post by ragana »

smailikai tai gerai,bet as pastebejau kad sis puslapis buna kad dingsta porai dienu
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Andrius »

ragana wrote:smailikai tai gerai,bet as pastebejau kad sis puslapis buna kad dingsta porai dienu
Chm... :problem:
O jei neatidaro, bandai dar kartą atidaryti?
ragana
Posts: 56
Joined: 2010-11-29, 20:06

Re: Forumo valdymo problemos

Post by ragana »

Andrius wrote:
ragana wrote:smailikai tai gerai,bet as pastebejau kad sis puslapis buna kad dingsta porai dienu
Chm... :problem:
O jei neatidaro, bandai dar kartą atidaryti?
bandau ir ne karta vat pavyzdziui nuo 24 iki siandienos pas mane forumas neatsidare,as dar pamaniau kad tu sventi ir visai isjungiai kad neprispazmintu,ir is kito komputerio
bandziau ir niekaip,atsidaro pats puslapis o kai i foruma bandau ieiti tai issoka langas kad neranda
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Qlumpyz »

man viskas visada atsidaro, niekad jokių problemų neturėjau :)
apsilankau kelis kart per dieną/ kasdieną...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Forumo valdymo problemos

Post by Greta »

Man irgi viskas visada atsidaro, nestringa, bet keleta kartu buvo taip, kad posta nelabasis nujojo. Na parasiau posta, paspaudziau siusti, mane imete i ta tema, bet rodo ne mano posta, o kazkieno kito, kuris irgi siunte ta pati momenta. Kaskart galvodavau,kad dar atsiras ir manasis, bet jis neatsirasdavo. Taip ir pasidariau isvada, kad jei du postai siunciami vienu metus - kazkuris, kuris dalele sekundes eina veliau - dings be pedsaku. Na bet tai jau buvo senokai, dabar nebepasitaiko.
Post Reply