Malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų

Čia gali prisistatyti nauji forumo nariai.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų

Post by Qlumpyz »

Sveiki,
malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų.

Tiems, kas nežino - tai jau antroji forumo versija. Pirmoji deja žlugo dėl nesusipratimo.
Pradingo kalnai svarbios informacijos. Tikėkimės, kad naujasis savininkas išlaikys šį forumą ilgai ir stabiliai.

Siūlau pervadinti forumą į: "Olandijos lietuvių forumas 2"
manau, tai būtų teisinga tiek senojo forumo atžvilgiu, tiek jo šeimininkės Aminos, tiek žmonių, besilankiusių senajame forume.
Galų gale būtų svečiams aiškiau, kad šis jau visiškai kitas forumas, ne tęsinys, o visiškai naujas.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Qlumpyz

Post by Andrius »

Man ir labiausiai gaila informacijos ir pačių vartotojų. Kito tokio forumo nebuvo ir nebus.
Kaip rašiau savo asmeniniame tinklaraštyje (http://andrius.sunauskas.lt/olandijos-l ... r-forumas/) tai naujas forumas. Tik atsitiktinumo dėka, ieškodamas domain vardo naujam tinklalapiui (http://nyderlandai.eu/), suradau neužimtą senąjį. Tad tik du dalykai sieja seną ir naują (internetinis adresas ir tema).

Aš nieko prieš pervadinti, jei daugumą užsiregistravusiųjų pritartų tokiam pasiūlymui.
Ačiū už pasiūlymą.
User avatar
Bela
Posts: 52
Joined: 2010-10-24, 18:04
Location: Ede
Contact:

Re: Qlumpyz

Post by Bela »

Ir kas pasikeis nuo tų skaičiukų pakeitimo ar prirašymo?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Forumas 2

Post by Qlumpyz »

nematau redagavimo funkcijos, iš kito kompiuterio nebegaliu įsiloginti, nerandu funkcijos "jei pamiršote slaptažodį"...

kadangi kątik sužinojau, kad greitu laiku užsidaro ir "Savo kampas" tai labai kviečiu senuosius olandus grįžti čia.
Tiesa Savo kampas dar yra Facebooke, bet nemanau, kad Facebookas gali atstoti forumą.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Qlumpyz

Post by Qlumpyz »

Belisima wrote:Ir kas pasikeis nuo tų skaičiukų pakeitimo ar prirašymo?
niekas nepasikeis.

Gal galima šitą temą pervadinti?
Per nesusipratimą atsirado dvi temos "Qlumpyz", tai nebuvo mano sumanymas, tiesiog kol pirma žinutė laukė patvirtinimo parašiau dar vieną, galvojau, kad kažkas nesuveikė.
Maaar
Posts: 3
Joined: 2010-10-30, 22:22

Re: Qlumpyz

Post by Maaar »

Jei yra seno forumo "savininkai" jie galetu kreiptis i sveitaines hostinga su prashymu gauti kopija, kartais jos laiko jas metus.
Tada butu imanoma nukopijuot ir ikelti chia kaip archyva.

Aishku reikia nedelsti ir turi kreiptis tik buvusio hostingo uzhsakovas asmenishkai...
Pabandyt manau verta, niekas per galva neduos...
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Qlumpyz

Post by Andrius »

Qlumpyz wrote:
Belisima wrote:Ir kas pasikeis nuo tų skaičiukų pakeitimo ar prirašymo?
niekas nepasikeis.

Gal galima šitą temą pervadinti?
Per nesusipratimą atsirado dvi temos "Qlumpyz", tai nebuvo mano sumanymas, tiesiog kol pirma žinutė laukė patvirtinimo parašiau dar vieną, galvojau, kad kažkas nesuveikė.
Pervadinta. Iš "Qlumpyz" į "Malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų".
Maaar
Posts: 3
Joined: 2010-10-30, 22:22

Re: Malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų

Post by Maaar »

Kazhkas su forumo laiku negerai... Arba pas mane. Laikas kiba nepersistume
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Malonu, kad forumas prisikėlė iš numirusiųjų

Post by Qlumpyz »

geras pavadinimas :lol:
sparco
Posts: 18
Joined: 2010-10-28, 16:24

Re: Qlumpyz

Post by sparco »

Qlumpyz wrote:
Belisima wrote:Ir kas pasikeis nuo tų skaičiukų pakeitimo ar prirašymo?
niekas nepasikeis.

Gal galima šitą temą pervadinti?
Per nesusipratimą atsirado dvi temos "Qlumpyz", tai nebuvo mano sumanymas, tiesiog kol pirma žinutė laukė patvirtinimo parašiau dar vieną, galvojau, kad kažkas nesuveikė.
pasikeistu, daugiau aiskumo butu. Nes yra daugybe zmoniu, kuriems sis visai naujas ir su senuoju "nesusijes" forumas labai tiesiogiai siejasi. Klaidina. As tai uz, kad pridetu prie pavadinimo "2"

As irgi padariau dvi praktiskai tokias pacias temas. Irgi maniau, kad nesuveike. Cia del to, kad pranesimus ir bendravima (busima) labai stabdo cenzura... Moderatorius tikrina kiekviena posta, o tada sprendzia, deti ji ar ne :? Primena vaiku darzeli su aukletoju is tarybines visuomenes. Man tai nelabai tokia sistema.
Gali moderatorius istrinti netinkamus postus, ar blokuoti nari blogiausiu atveju.
Post Reply