Del kirpejos darbo klausimas?

Siūlo, ieško darbo
Post Reply
dianaiene
Posts: 3
Joined: 2011-05-30, 12:58

Del kirpejos darbo klausimas?

Post by dianaiene »

sveiki tautieciai,

rugseji isvykstam i olandija padirbet ir pagyvent :clap: . esu kirpeja ir noreciau dirbt pagal profesija tik idomu kokiu principu ten dyrba ar moka uz kede ar uz procenta? gal kas zinot :oops: ? o kokios kainos ten kirpyklose gal zinot? aciu kas pakomentuosit ;)
kalgaris
Posts: 136
Joined: 2010-10-30, 22:46
Location: Eindhoven

Re: Del kirpejos darbo klausimas?

Post by kalgaris »

kokiu principu dirba nelabai zinau. kainos vyru kirpimo yra nuo 10 iki 20 euru.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Del kirpejos darbo klausimas?

Post by Greta »

Darbo principu yra labai daug, kainu irgi, ypac moterisku "frizuru". Ir tos pacios sukuosenos kaina priklauso nuo kirpejos ir kirpyklos klases ir nuo miesto, kuriame ta kirpykla isikurusi.
Abejoju ar kirpeja, nemokanti olandu kalbos ir patirties Olandijoje, galetu gauti "kede" privacioje kirpykloje.
Cia laikrasciuose labai daug skelbimu, kirpejos iesko darbo namuose, t.y jos siulosi ateit pas klientus i namus ir apkirpt.Cia tas daykas labai iprastas.Ypac tai patogu seniems zmonems. Vaikus irgi iprasta kirpt namuose. Bet ir velgi - abejoju, kad tai imanoma be geros olandu kalbos.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Del kirpejos darbo klausimas?

Post by Qlumpyz »

Aš sau sunkiai įsivaizduoju kirpėją nemokančią/tį olandiškai. Kartais susidaro įspūdis, kad jie eina papliurpt į kirpyklą, o ne kirptis :mrgreen:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Del kirpejos darbo klausimas?

Post by kregzdutenr1 »

;) Kirpeja turi buti gera psihologe ar ne ,ne tik kirpeja.Ir visuomet nuotaikoje o man pvz siandiena jos truko :(
Post Reply