Studentė ieško darbo ne visą darbo dieną.

Siūlo, ieško darbo
Post Reply
User avatar
Fraise
Posts: 12
Joined: 2010-11-2, 12:30
Location: Utrecht

Studentė ieško darbo ne visą darbo dieną.

Post by Fraise »

Sveiki!

Esu studentė Utrechto universitete ir ieškau bet kokio darbelio nuo 8 iki 24 h per savaitę. Galiu dirbti aukle, galiu mokyti vaikus lietuvių ir anglų kalbų (kadangi mano hobis - žurnalistika, abi kalbas moku puikiai), taip pat galiu suteikti pagalbą buityje!
Lauksiu žinių :-)

Saulė
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Studentė ieško darbo ne visą darbo dieną.

Post by kregzdutenr1 »

Fraise wrote:Sveiki!

Esu studentė Utrechto universitete ir ieškau bet kokio darbelio nuo 8 iki 24 h per savaitę. Galiu dirbti aukle, galiu mokyti vaikus lietuvių ir anglų kalbų (kadangi mano hobis - žurnalistika, abi kalbas moku puikiai), taip pat galiu suteikti pagalbą buityje!
Lauksiu žinių :-)

Saulė
Patarimas:pabandyk jieskoti aukles darbo vakarais ,savaitgaliais,opas.kartais zmones vakarais turi visokiu reiklalu,pomegiu ir jiesko aukles trumpam arba pagal susitarima isikviecia kada jiems reikia pagalbos.Viena drauge Is Vokietyjos Nijmegen studijavo ir visuomet taip uzdarbiaudavo ,beje siuo metu ir parduotuvese jiesko studentu savaitgaliams arba kopavond,jaunimui maziau reikia moketi tad prekybininkams apsimoka.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Studentė ieško darbo ne visą darbo dieną.

Post by Greta »

Fraise wrote:Sveiki!

Esu studentė Utrechto universitete ir ieškau bet kokio darbelio nuo 8 iki 24 h per savaitę. Galiu dirbti aukle, galiu mokyti vaikus lietuvių ir anglų kalbų (kadangi mano hobis - žurnalistika, abi kalbas moku puikiai), taip pat galiu suteikti pagalbą buityje!
Lauksiu žinių :-)

Saulė
Jei nemoki olandu kalbos, aukle vargu ar priims. Jei nors truputi moki, gali per agenturas bandyt susirast darba butent del pagalbos buityje.
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Studentė ieško darbo ne visą darbo dieną.

Post by Andrius »

Daug senyvų žmonių ieško pagalbos: apsipirkinėjimui, buityje ir t.t. Bet senyvi žmonės dažnai prastai kalba EN.
Post Reply