Domina darbas Olandijoje

Siūlo, ieško darbo
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Greta »

JAV filma ziuret per vokiecius tikrai neidomu, kazkoks iškrypimas. Juk yra aibe galimybiu ziuret originalo kalba. Ir kas to filmo dar nemates? Jis net lietuviškai jau igarsintas...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Klevas »

Greta wrote:JAV filma ziuret per vokiecius tikrai neidomu, kazkoks iškrypimas. Juk yra aibe galimybiu ziuret originalo kalba. Ir kas to filmo dar nemates? Jis net lietuviškai jau igarsintas...
Taigi kalba pasirenki, vietine ar originalo.
Ta pati galimybe yra ir olandishkame canal digitaal, ir ispanu canal+.
Pasiranki kalba ir daznai subtitrus.

Jei pastebejai tai eina kalba apie 3D ziurejima. nelabai jau daug tu galimybiu kol kas. Olandai kol kas neturi jokio 3D kanalo
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Greta »

Olandai neturi, bet kuo cia deti olandai??? As olandu televizijos is vis neziuriu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Klevas »

Jei olandai neturi, tai ir tu negali ziureti kanalu, bent jau legaliai ju uzhsisakyti.

UK Sky 3D galima uzhsisakyti tik UK ir Airijoje, o Vokishka Sky 3D tik Vokietijoje ir Austrijoje, gal dar Shveicarijoje..
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Greta »

Jei tu ant kazko pamišes, nereiškia, kad visi pamiše. :mrgreen: Ir jei tu kažko nežinai, nereiškia, kad nieks nežino. Tavo " tiesos" visada urvinės. Toks įspūdis, kad vieną kartą per 10 metų išlendi iš kažkokios SIENOS...

Bet kurią televiziją galima užsisakyt internetu asmeniškai sau, bet kurią. Tik aišku reik turėt televizorių ne senesnį nei 2012 metų gamybos ir su visais navorotais, kurių reikia. Ir Olandija leidžia žiūrėt šituos 3D kanalus, nes galimybė čia jau yra ir ne pirmus metus. Pati Olandija nors neturi vien tam skirto kanalo, bet 3D kartais rodo, ypac vaikams, nes tik jiems ir įdomu.
Ne kartą tau tai aiškinau ir įrodžiau, ir info buvau įkėlus ir tu lyg buvai atsibudęs, supratęs, o dabar apsimiegojęs iš kažkur išlindai ir vėl tas pats... :lol: Nusibodai su savo nesąmonėm.
Ar čia tau tokia užduotis - rašyt bile ką, kad forumas nenudvėstų? :lolno:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Klevas »

Esi visai nukvaishus Greta... Kad taip nervuojiesi, nueik i kokia parduotuve bent pasizhiurek kaip tas reikalas atrodo

Nesenai parodei diskusijose, kad aplamai neishmanai, kas tas 3D vaizdas yra, dabar jau destai kas ji megsta/nemegsta. Daugelis filmu yra ne vaikams.

Kaipo tu budama ribotu zhiniu gali aplamai ka aishkinti? Juk tu net nesupranti apie ka aishkini :lol:

Taip, kurti viena ausimi zhmones, stereo nei erdvinio garso efekto nejauchia, o viena akimi akli - nemato perspektyvos. Yra dar kazhkoks psichikos defektas kur zhmones neskiria perspektyvos, bet ash mazhai ka zhinau

Bet chia ne visi pusakliai tai nereikia primetinet savo ponjatiju

Taip Ziggo turejo demonstracini 3d kanala
http://www.pcmweb.nl/nieuws/ziggo-start ... anaal.html
Bet tai buvo apie 2010 metus, veliau kilo problemu del autoriniu teisiu ir kabeline kompanija nusprende, kad ta shalis dar nelabai pribrendus 3d nes nera pakankamai zhiurovu.

Kol kas negirdet apie kokias nors laidas, bet teorishkai transliuot gal ir gali. Problema, kad tam reikia atskiro TV kanalo, nes kai transliuos 3D per iprasta tai paprasti zhiurovai matys visai ne tai ka noretu.

Jei kas zhino kad olandu TV ka transliuoja 3D tai jau paminekit kada ir per koki kanala tai ivyko
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Greta »

Tu tikrai juokingas žmogutis ir dergies kaip grynas rusas. :mrgreen:
Aš apie batus, o tu apie ratus.................
Beje, būtent tu įsitikinai, kad iki šiol nesuvoki kas yra 3D šiuolaikinėje televizijoje, net pats tą pripažinai. O dabar trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių. :lol:
Iki šiol 3D tau buvo tik dvd, o dabar radai 3 kanalus. Sveikinu, cha cha cha.

BET TOKIŲ KANALŲ PASAULYJE YRA ŠIMTAI. Ir bet kurį iš jų aš galiu užsisakyt per inetinę televiziją ir žiūrėt televizoriuje, jei jis pagamintas po 2012 metų. Nes senesni tokių galimybių neturi. Žinoma, ne visi tie, kurie pagaminti ir po 2012, jas turi, juk ne visiem žmonėms šito reikia.
Ir kuo čia dėtos autorinės teisės, vaje, vaje, koks tu mielas... :D :clap:
To dar betrūko, kad Olandija galėtų uždraust pvz JAV ar Japonijos internetinę televiziją, cha cha cha....
Žinoma, autorinės teisės kažką draudžia, bet kaip supratau, tu iš viso nieko nežinai šitoje temoje.
Pvz autorinės teisės Olandijoje gali uždraust tik tą internetinę televiziją, kurią ji pati transliuoja per tv Olandijoje.

Lygiai kaip pvz lietuviai draudžia transliuot Lietuvoje internetinę televiziją, kuri rodo lietuviškus kanalus. (Čia kalbam ne apie piratinį transliavimą, o apie legalų.)
Na ta, kurią aš esu užsisakiusi, yra registruota Lietuvoje, rodo visus lietuviškus, bet rodo ne tik lietuviškus, nes iš viso rodo 120 kanalų. Bet Lietuvos ribose jos matyti negalima...
Bet užtat Lietuvoje galiu žiūrėt Rusijoje užsakytą televiziją, kuri rodo 750 kanalų ir TAIP PAT RODO IR 7 LIETUVIŠKUS kanalus. Na bet lietuviai rusams negali įkast į kinkas, tai nieko ir negali padaryt, kad Lietuvoj nerodytų. :clap:

Dėl 3D kanalų reikalai kiek kitokie,jų bendruose tv paketuose negali gaut, tik atskirai užsakius ir tik į konkrečią šalį ir į konkretų televizorių. Žinoma, Vokietijoje negali užsisakyt per kažkokius pertransliuotojus vokišką 3D, o Austrijoje negali užsisakyt austrišką, bet kitose šalyse tai įmanoma. Nors vargu ar daug ką domina vokiečių kanalai, kai galima gauti amerikietiškus. Jei mažų vaikų neturi, tai japoniškus neapsimoka užsakyt, o jei turi, tada kitas reikalas.

Šiaip visi tie apribojimai manau laikinas dalykas, po kokių 3- 5 metų viskas bus laisviau. Juk ir į inetinę televiziją prieš keletą metų dar visi žiūrėjo su nuostaba... Ir mažai kas suvokė koks tai patogumas.

Manau neverta tą temą tęsti, nes aš apie vieną, tu apie kitą, tu net nežinai apie ką aš rašau, bet bandai kažką įrodyt. :D
Kai ta tema kažką žinosi, tada ir diskutuosim. :wave:
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Klevas »

Juokdare ir tiek.
Kai duosi linkus kur galima uzhsisakyti sakysim UK Sky3D tai jau ir patikesiu

Yra ten keli amerikietishki neidomus 3D kanalai, su baisia kokybe. Tokiu tai ir uzh dyka nereikia.
O ka ten per mokamus USA TV rodo
Xfinity 3D
3NET
tai nemanau ar kas drista transliuot

Va 3flow
http://3flow.tv/
Tai tikiu, kad gal ir imanoma kur uzhsisakyt, net Lietuvos Telekomas ji siule ar siulo

Tavo "shimtai" 3D kanalu ishvardinti chia. Gal 30 per visa pasauli veikianchiu.

Bet tikiu, kad imanoma uzhsisakyti 3d filmus kur nelegaliai.

Bet kuriuo atveju - papraschiausia zhiuret kol kas vietinius
A77
Posts: 131
Joined: 2014-11-19, 21:42

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by A77 »

Litofcas wrote:Grįžau vėl čia, bet ne dėl darbo, o tiesiog įdomu, kaip ponui A77 sekėsi sureguliuoti lėkštę su kompasu ir saule :D
Sekesi pusetinai:), nors isitikinau, kad naudojant mobilu ir reikiama app'a signala pasigauti galima, bet, kad islauzti norima kokybe pritrukau kantrybes ir gal papildomu ranku:). Vienaip ar kitaip atvaziavo dedule su savo iranga, patrypciojo prie antenos kokias 5 min ir va viskas dabar gerai.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Domina darbas Olandijoje

Post by Greta »

Klevas wrote:Juokdare ir tiek.
Kai duosi linkus kur galima uzhsisakyti sakysim UK Sky3D tai jau ir patikesiu

Yra ten keli amerikietishki neidomus 3D kanalai, su baisia kokybe. Tokiu tai ir uzh dyka nereikia.
O ka ten per mokamus USA TV rodo
Xfinity 3D
3NET
tai nemanau ar kas drista transliuot

Va 3flow
http://3flow.tv/
Tai tikiu, kad gal ir imanoma kur uzhsisakyt, net Lietuvos Telekomas ji siule ar siulo

Tavo "shimtai" 3D kanalu ishvardinti chia. Gal 30 per visa pasauli veikianchiu.

Bet tikiu, kad imanoma uzhsisakyti 3d filmus kur nelegaliai.

Bet kuriuo atveju - papraschiausia zhiuret kol kas vietinius
Jetau, jetau, iš kokio rūsio tu išlindęs.... Nežiūrėjau tos tavo nuorodos, mane nedomina nuorodos, jei jos neteikia informacijos. Ir jei tu nesugebi pats rast kiek 3D šiuo metu veikia visam pasaulyje, tai ka čia bepasakysi... Jau prieš tris metus buvo beveik 200, o dabar net neskaičiuoju... Ir kokybė yra puiki ir užsisakyt galima.

Kodėl turėčiau duot linkus tam, kad tau kažką įrodyt? Jei esi durnelis, tai būk juo nors 100 metų, man tai kas? Be to, manęs nedomina kanalas, kurį tu nurodei... Nė nesugalvočiau užsisakinėt vokietijos, uk ar airijos produkcijos. Turiu vieną europinį 3d - Prancūzijos ir keletą JAV. Buvau kažkada užsisakius lenkų ir japonų, bet dabar man jų nebereikia.

Beje, tas 3D nėra kažkokia ypatinga naujovė,kaip čia tu dusdamas įrodinėji. Naujiena tik tai, kad 3D sugrusta į televizorių. Bet man atrodo, kad tai pavėlavęs progresas, tą buvo galima padaryt ir peš 30 metų.
Nes visą sovietmetį 3D filmus buvo galima žiūrėti Maskvoje, Leningrade ir Sočyje ir ten juos visad pažiūrėdavau kai būdavau tuose miestuose. Tik tiek, kad meninių filmų buvo sukuriama nedaug, po 1-2 per metus. Daugiau buvo rodoma dokumentika: gamta, gyvūnai, kelionės. Tokia pat situacija buvo ir kitose pasaulio šalyse. Tik jav šiek tiek pirmavo, ten per metus sukurdavo apie 10 filmų 3D formatu.
Post Reply