Vairuotojo darbas

Siūlo, ieško darbo
TomasN
Posts: 12
Joined: 2014-07-10, 12:56

Re: Vairuotojo darbas

Post by TomasN »

Qlumpyz wrote:
TomasN wrote:
Aišku, ačiū už patarimus, o tavo nuomone, Olandų kalbą mokytis Anglų-Olandų ar Olandų-Olandų? Vienas pažįstamas kuris gyveno čia rekomenduoja mokytis iškart Olandiškai, sako, kad geriau įsisavinsi negu versdamas iš anglų kalbos, mokytojai čia daug kantrybės turi ir teigia, kad aiškins tol kol suprasi netgi gestais :D
Šito tai nevisai supratau, o tavo kuri užsienio kalba?
Patarčiau rinktis tą iš kurios tau lengviausiai bus mokytis.

Kai aš pradėjau mokytis olandų laisvai valdžiau vokiečių, tai man ir panašus klausimas nebuvo iškilęs :)
Na mano tai gimtoji užsienio kalba tai anglų todėl ir klausiau :)
TomasN
Posts: 12
Joined: 2014-07-10, 12:56

Re: Vairuotojo darbas

Post by TomasN »

Greta wrote:Kas del antros kalbos kursuose, tai retai buna is anglu, vokieciu ar pan. Tris kartus kursus lankiau ir visada buvo olandu-olandu, net pradedantiesiems. Kai keleta kartu paziopsojau i destytoja mazai ka suprasdama, nusipirkau olandu kalbos trumpa gramatika rusu kalba, perskaiciau ir pradejau judet i prieki. Gramatika nesunki, sunkus tarimas.
Aišku, ačiū už patarimus, bandysiu įveikt šitą kalbą :)
VuduMaster
Posts: 38
Joined: 2018-09-4, 12:03

Re: Vairuotojo darbas

Post by VuduMaster »

Manau Lietuvoje būtų lengviau gauti vairuotojo pažymėjimą jau vien dėlto, kad nebus jokio kalbos barjeros. Siūlau pažiūrėti vairavimo mokyklų katalogą, tai nesunkiai rasite vairavimo mokykla Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. :angel:
Post Reply