Idarbinimo agenturos

Siūlo, ieško darbo
User avatar
Nojus2012
Posts: 39
Joined: 2015-06-21, 06:42

Re: Idarbinimo agenturos

Post by Nojus2012 »

Rikhard wrote:Sveiki gal kas naudojates lenkisku idarbinimo agenturu paslaugomis? Jei taip, prasyciau pasidalint informacija :)
Su lenkais geriau neprasidėt,jei nenori nemalonumų,kiek teko girdėt iš bendradarbių tai laiku nesumoka,tai neteisingai paskaičiuoja (savo naudai),beto jie nemoka už savo automobilio naudojimą
(jei į darbą važinėji savuoju).
Olandų kompanijos bent kiek laikosi įstatymų.
Neteisk ir nebusi teisiamas..
DianaPet
Posts: 2
Joined: 2020-05-7, 12:43

Re: Idarbinimo agenturos

Post by DianaPet »

Sveiki, o jeigu planuoju darbuotojų samdą ir įdarbinimą iš trečiųjų šalių, ar reikia sodrai pateikti kažkokius dokumentus?
User avatar
mostas
Posts: 1
Joined: 2020-06-6, 15:39

Re: Idarbinimo agenturos

Post by mostas »

Nojus2012 wrote: 2016-03-27, 08:27
Rikhard wrote:Sveiki gal kas naudojates lenkisku idarbinimo agenturu paslaugomis? Jei taip, prasyciau pasidalint informacija :)
Su lenkais geriau neprasidėt,jei nenori nemalonumų,kiek teko girdėt iš bendradarbių tai laiku nesumoka,tai neteisingai paskaičiuoja (savo naudai),beto jie nemoka už savo automobilio naudojimą
(jei į darbą važinėji savuoju).
Olandų kompanijos bent kiek laikosi įstatymų.
O tai nėra taip, kad tiesiog užtaikai ant tokių? Juk ir lietuvių pilna nesąžiningų yra bei daugybė nuostabių lenkų... man atrodo spręsti pagal tautybę - nėra prasmės. Labiau gal žiūrėti atsiliepimus apskritai internete apie tą agentūrą, o svarbiausia - skaityti sutartį. Atidžiai skaityti.
Meshkius
Posts: 138
Joined: 2018-05-25, 13:40

Re: Idarbinimo agenturos

Post by Meshkius »

Pritariu, kad reikia dometis atsiliepimais. Lietuvoje agenturos tikrai sutvarko viska nuo...iki, visus dokumentus, reikalingus dirbti atvykusiam, leidima laikinai gyventi https://www.idarbinimocentras.lt/dokume ... lietuvoje/ ir darbdaviams padeda su proceduromis idarbinant uzsienieti. Bet zinoma, taip pat reikia ziureti reitingus, patikimuma, nes galbut visur visko buna. Man tik karta teko naudotis tokia paslauga, bet nenusivyliau
gerdunka222
Posts: 181
Joined: 2019-06-11, 15:02

Re: Idarbinimo agenturos

Post by gerdunka222 »

Teko man naudotis simplika.lt įdarbinimo agentūra, tik tiek, kad ne aš ieškojau darbo, o ieškojau darbuotojo. Tai negalėjau patikėt, kokius man darbuotojus atvedė, net buvo gaila, kad turėjau rinktis, norėjau juos pasilikt visus.. Arba čia man taip nuskilo, arba nežinau, bet ten nuėjusiems visi vartai atviri..
mantasper
Posts: 14
Joined: 2020-11-19, 18:05
Contact:

Re: Idarbinimo agenturos

Post by mantasper »

Sveiki, ar galite pasidalinti kokia įdarbinimo agentūra Groningene?
ana777
Posts: 1
Joined: 2020-12-10, 19:28

Re: Idarbinimo agenturos

Post by ana777 »

Sveiki!

Norėtumėme su draugu išvykti į Oldanija, tačiau nežinome kaip geriau ieškotis darbo. Girdėjome apie HeadEx įmonę, kuri kaip tik siūlo darbą Olandijoje. https://www.headex.eu/lt/ieskantiems-da ... is/poroms/
Gal but kas nors žino kažką apie šitą įmonę? Ar galėtu rekomenduoti kitas agenturas?

Ačiū iš anksto
Post Reply