PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Kerpu šunis, kates ( be narkozės),Hoofddorp mieste. Naudoju tik
profesionale Jean Peau kosmetika. Turiu ilgametę šunų kirpimo patirtį.
Ruošiu parodoms pagal standartus, bei namams. Pati dalyvauju visose
šuniukų parodose su savo augintiniais, bei padedu klientams suruošti jų
augintinius parodai. Puikiai išmanau gero kailio paruošimo, bei
užauginimo subtilybes :)

Del registracijos prasau rasykite man i pasta : jurgask@gmail.com arba skype : jurgask
Attachments
IMG_1450.JPG
IMG_1450.JPG (18.93 KiB) Viewed 6748 times
P4300590.JPG
P4300590.JPG (21.02 KiB) Viewed 6748 times
163789_113469295391230_100001844798517_105582_43.jpg
163789_113469295391230_100001844798517_105582_43.jpg (66.38 KiB) Viewed 6749 times
c5fd2d04df95.jpg
c5fd2d04df95.jpg (58.21 KiB) Viewed 6749 times
sportinis stilius.jpg
sportinis stilius.jpg (8.01 KiB) Viewed 6749 times
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by Andrius »

Atrodo įspūdingai. Sveikinu! Ir kaip sekasi verslas NL?
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Na pradzia, tai dar nera ko girtis :) Bet manau reikia tik tikejimo toliau neprarast, kabintis ir viskas bus ok ;) Juk niekada nebuna greito ir sekmingo verslo :)

Jurgita
P.S. Tel.registracijai +31620777542
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Jurgita, o kaip kerpi ar net nezn. ka , cavalier king charles spanielius?
As dabar saviske pati patrumpinau, bet kadangi neturiu auksto stalo ant kurio ja galeciau pastatyt , tai ji man vis sedasi, kas nelabai patogu yra , todel liko tokia siek tiek apipesiota, po to niekaip man neiseina sutvarkyt jai ausu, vidine puse stipriai nutrumpinau , isorine palikau ilga , bet sonuose dabar vis tiek kaltunai darosi, o as pati baisiai nenoriu jos kankinti nes ji tokia pyple , todel nebeisivaizduoju, kaip mums atsikratyt tu kaltuniuku, noreciau padaryt nauja starta , kad kas profesionaliai issukuotu ir pakirptu (suo ne parodinis savaime aisku :) ,kad galeciau po to pati priziureti.As cia jau ir su furminatorium bandziau, bet niekaip neiseina dasukuoti iki galo , ji nesikandzioja, bet jau taip gailiai pypsi kad as nepabaigiu darbo ...

Gal turi koki patarima ?
o siaip tai as ir iki taves atvesciau ,
Man iki hoofddorp apie 60 km .

P.s. ir kiek laiko truktu kirpimas , ir ar kerpi savaitgaliais ? tarkim sekmadieni ? zinau ,kad daug prasau , bet man dazniausiai tik sekmadienis laisvas tebuna.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Ai ir dar klausimukas , o pas tave prieziuros produktu galima isigyti ? Taip noretusi grazaus kailiuko :roll:
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Del sekmadienio tai no problem, man jokio skirtumo ;) Tik beda kad ateinancius du savaitgalius vazinesiu po parodas su savo afganais :crazy:
Ka patarciau del kailiuko daryt - tai labai gera yra paciu Olandu kosmetika sunims - Jean Peau :) Na jei sugalvosi pirkt - tai patarsiu kuris butent tiktu siai veislei ( pas mane ir yra ju).
Del ko veliasi kailiukas - gal nenaudoji balzamo suniukui ? Nes jis butinas koju, ausu, papilves sriciai. Ir sukuot suneli tik kai slapias ;) Nes kitaip gadinasi plauko struktura ;)
Jei palauktumet truputuka, tai atvaziuotumet iki manes, sutvarkyciau tau suneli ir patarciau kaip toliau priziuret ;)

Jurgita
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Palauksiu , palauksiu , labai neskubu . Balzamo nenaudoju, nes aplinkinese pardese neradau , nors ir nujauciau ,kad reiktu , ir zinok pasirodo turiu as jean peau , sampuna ir tangle repair , bet tai vat nepriklausomai nuo suns plauko , viena rusis tebuvo, o as taip isivaizduoju , kad cavalieriukui tikrai kitokio reikia negu pvz. jackui russeliui .

Idomu kaip tavo afganai atrodo jiems gi daug prieziuros reikia :roll:
O as saviske buvau nuvedusi pas sunu kirpeja , toks senas diedukas, paprasiau ,kad patrumpintu gerokai kur reikia (na pauodegi etc) , palikom, nuejom su dukra i kavine , kai grizau pasiimti , vos neapalpau pamacius , jis ja visa nudzyrino , ilga laika kaimynai galvojo ,kad isigijom nauja suniuka , maza rotveileriuka (na ji taip ir atrode , nes black and than yra ) , nes nutrumpino visur gal net trumpiau nei 5 mm, o ausytes isvis trumpai trumpai :) :D , dabar juokiuos , bet tada tai gailejausi nezmoniskai pasiemusi :)

P.s. tai vadinasi mano nuojauta neklydo, as irgi sukuodavau slapia is duso , bet paskutinius du kartus sumasciau , kad gal geriau sausa , bet gavosi tik blogiau , ir didziausia problema kad ji sedas , tingi stoveti , todel sikna susigarbiniuoja ir atrodo ,kad ant klubu jai cheminis sudetas :lol:
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Bet su furminatoriumi negalima slapio kailio sukuoti ? Bent jau taip taisyklese uzrasyta .
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Cavalieriukui geriausiai tiktu Elegance sampunas, nes kaili glotnesni ir lengviau sukuojama padarytu ;) O Tangle repair - tai superinis dalykas, pati naudoju savo afganams :) Tai galite tada ismaudyt su sampunu suneli, ir ispurksti siuo Tangle Repair visa ;) Bet dar idealiausias variantas butu balzamas - Creme Exclusive :)
Del kirpimo tai prajuokinot :D Juk spanieliai ne skutami yra, bet zmogelis turbut klaidingai suprato. Siaip galima skust, bet reikejo jam pasiklaust manau :D Ataugs, tik su kiekvienu skutimu kailis prasteja suns :crazy:
Stai pora nuotraukyciu savo :
Attachments
DSC0190.jpg
DSC0190.jpg (24.26 KiB) Viewed 6721 times
DSC_0046.JPG
DSC_0046.JPG (58.25 KiB) Viewed 6722 times
Last edited by jurgask on 2011-06-7, 23:09, edited 1 time in total.
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

111 wrote:Bet su furminatoriumi negalima slapio kailio sukuoti ? Bent jau taip taisyklese uzrasyta .
Furminatorius ir nera skirtas sukavimui, jis skirtas poplaukio issukavimui. Su juo plauku nesukuojama, o tik poplaukis isemamas. Spanieliams reikia iprasto sepecio ir suku metaliniu, kad issukuot savelas. O su furminatorium yra issukuojama tik nugara ( tik sausa).
Post Reply