AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by Qlumpyz »

pagal gramatinių klaidų skaičių kaipo ir viskas aišku,
apie kreditingumą duomenys neteikiami :o :crazy: :clap:
galite rakinti šitą temą :)
avivalietuva
Posts: 10
Joined: 2014-07-20, 18:07

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by avivalietuva »

pati gali rakintis. Man tavo nuomone visiskai nesvarbi, turiu daug klientu kurie domisi musu kompanija, turiu klientu ir is olandijos, kurie buvo grize atostogu i lietuva ir apsidraude. O taves jaigu cia visiskai niekas nedomina tai is vis nerasyk. Duosiu patarima, susikurk savo tema ir ten nusisnekek. Sekmes .
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by Qlumpyz »

Drakė :clap: :lol:
avivalietuva
Posts: 10
Joined: 2014-07-20, 18:07

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by avivalietuva »

Pranesu kad 08,09 Le Soprano kavine Rotterdame nedirbs iki 09,01 . O jai kas susidomejote gyvybes draudimu ar kaupiamuoju indeliu, rasykit susisieksim :)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by Greta »

avivalietuva wrote:pati gali rakintis. Man tavo nuomone visiskai nesvarbi, turiu daug klientu kurie domisi musu kompanija, turiu klientu ir is olandijos, kurie buvo grize atostogu i lietuva ir apsidraude. O taves jaigu cia visiskai niekas nedomina tai is vis nerasyk. Duosiu patarima, susikurk savo tema ir ten nusisnekek. Sekmes .
Qlumpys yra "pats", o ne ""pati", jau bent tiek galetum suprast... Ir kokiu tik berasciu tie draudimai neprirenka, jetau, jetau... Tuo viskas apie juos ir pasakyta.
Man tavo patarimai nereikalingi, per skystos tavo blauzdos, kad kazkam patarinetum.
Gali turet ka tik nori, nors Romos popieziu nors aviu banda, koks kam skirtumas? :mrgreen:
O rasinet tai visi rasines ten kur jiems patinka ir tai, kas jiems patinka. O tu savo durnumu esi geras sitos draudimo bendroves atspindys. Tpsknt vaiksciojanti tos firmos iliustracija, bent jau lietuviskojo skyriaus. Turint tokiu darbuotoju kaip tu - jokiu priesu nebereikia. :mrgreen:
avivalietuva
Posts: 10
Joined: 2014-07-20, 18:07

Re: AVIVA LIETUVA gyvybes draudimo paslaugos olandijoje

Post by avivalietuva »

Jaigu tau mano patarimai nereikalingi, ko cia rasineji :mrgreen: lietuviu kalbos nesupranti, kad buvo parasyta , rasykit kas susidomejot ... O tavo nuomone man cia visiskai nesvarbi :mrgreen: Taip kad gali nevargt
Post Reply