Apsipirkimas už sienos D/B

Naujienos, renginiai, įvykiai. Olandijos pulsas.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

Kaip žinia mūsų nuostabioji vyriausybė, nesivaržydama dabartinio kainų lygio tebepjauna šaką ant kurios pati sėdi: nuo naujųjų ruošiamas naujas kainų pakėlimas akcizų pagalba.

Nepaslaptis kad vis daugiau olandų (ir ne tik iš pasienio ruožų) renkasi Vokietiją savaitiniams apsipirkimams. Jau dabar nusidriekė maršrutai, nežinia kas dėsis Vokietijoj, kai nuo naujųjų metų plūstels visi gyventojai į užsienį apsipirkti.

Čia galime pasidalinti patirtim kur važiuoti ir ką kur pirkti, kad atsipirktų kelionė.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

Supermarketų paieška jau veikia googlyje, tereikia įvesti miesto/kaimo ant sienos pavadinimą ir guglis jums išmes paieškos variantą: winkelen shoppen in Duitsland :mrgreen: :clap: in de buurt van xxx pvz. Bocholt ar kt.

ieškantiems rūbų, ypač didesnių išmierų rekomenduoju discountą KIK

http://www.kik-textilien.de

Labai geras supermarketas yra REAL, ten tiek pasirinkimas tiek kainos nepalyginamai geresnės už NL.

http://www.real.de/

Benzinas Vokietijoje: yra tokia nauja rūšis E10, kaina € 1.54 / L kas savaime 20-30 €centų pigiau nei Olandijoj.
! Dėmesio ! Šis benzinas tinka ne visoms markėms, turėtumėte pasitikrinti ar tinka jūsų mašinai. Plačiau apie šį benziną galite paskaityti čia:

http://www.anwb.nl/auto/nieuws/tips

Alkoholis: tai bene pelningiausias dalykas, kas labai sumažina kelionės išlaidas.
Pigiausia degtinė (ir tikrai ne blogiausia) būna Aldi ir Lidl po € 4,99 už 0,7 L.
Aišku yra ir brangesnių variantų.

Kalbant apie kokybišką alkoholį, jis panašesnis savo kaina į olandišką, nors vis gi porą eurų pigesnis.

Man apsimoka važiuoti į Leer (Šiaurės Vokietija) 110 km, jeigu užsipilu ten pilną baką ir dar nusiperku 2 butelius degtinės, mano išlaidos išsilygina. Visus maisto produktus jau perkuosi į pliusą, kas savaime sutaupo pinigų ir jie yra nepalyginamai geresnės kokybės.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

Žinoma, kad ne viskas Vokietijoj yra pigiau, kai kurie dalykai siekia ta pačią kainą kaip ir NL.
Senbūviai, kurie jau senokai apsipirkinėja Vokietijoj ten perkasi televizorius ir skalbiankes.

Verta pažymėti, kad ypač verta Vokietijoj pirkti mėsos produktus, kurie iš tiesų yra kokybiški ir pigesni.
Duona irgi verta pirkti, ir ne tiek dėl kainos kiek dėl kokybės, visgi ji ten kepama be mielių su raugu.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Greta »

Kai gyveni prie sienos, tai gal ir apsimoka, bet kai toleliau nuo sienos, tai nzn ar apsimoka kas savaite vazinet. O jei dar alkoholis nerupi is viso, tai manau kas savaite tikrai ner ko vazinet.

Na aisku vazineciau del skanesnes duonos, kumpiuku, kartais del kokiu kokybiskesniu grazesniu rubeliu, nes Olandijoje tikrai katastrofa. Net tapkiu neimanoma nusipirkt, ka jau apie kitka bekalbet. Pagalves ieskau jau nzn kiek, bet negaliu rast kokios man reik... Taigis karta per pora menesiu pavaziuociau, jei tiksliai zinociau kur vaziuot, kad nereiktu sukt per puse Vokietijos, kad pagal sarasa susipirkt.

Siaip tai man google neismeta tokio saito, kur galeciau irasyt savo Olandijos koda ir man ismestu artimiausiu Vokietijos pardziu adresus. ;) Na as pati zemelapyje matau kokie yra artimiausi miesteliokai, kai is Utrechto link DE vaziuoji. Bet ar uztenka vien miestelioko pavadinima zinot.... 8-)

Radau tik saituka-foruma, kuriame olandai riejasi tarp saves del tu apsipirkinejimu Vokietijoje. Atseit, kaip jums negeda tautieciai kelt Vokietijos ekonomika, jei jau taip, vaziuokit apsipirkinet i Lenkija, ten dar pigiau... :mrgreen:

http://www.nujij.nl/economie/nederlande ... 2612.lynkx
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

na ne tai kad googlis saitą duoda, bet jis meta sugestijas, kai suvedi paieškos žodį.

pažiūrėjus į žemėlapį tau artimiausi šie miestai:

Emmerich am Rhein 95 km
Bocholt 123 km
Rees 115 km
Kleve 107 km

artimiausi didmiesčiai Duisburg, Oberhausen, Essen (160-170 km).

Bocholte būtent ir buvau paskutinį savaitgalį, pakankamai didelis apsipirkimui miesteliokas.

Vedi į googlį supermarkten in duitsland bocholt ir tau guglis išmeta žemėlapį su svarbiausiom parduotuvėm, adresais, jeigu reikia openingstijden ir t.t.

Image
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

suvedant į googlį tinka įvairūs terminai (jis pats jums juos ir pasiūlo) shoppen, winkelen, supermarkten ir t.t. netgi koopzondagen yra :clap: 8-) :lol:

beje privalumas tai didelis, kad Vokietijoj dauguma parduotuvių dirba ir sekmadieniais, didesniuose miestuose ir šeštadieniais iki vakaro, o mažuose tik iki 14 val!!!
kai sekmadienį Olandijoj viskas uždaryta, tikrai nieko nereiškia 1 val pasėdėti mašinoj, paturistauti ir pasišopinti Vokietijoj ir dar priedo sutaupyti :P

čia kitas pavyzdys

Image
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

Beje man rekomendavo Penny Markt, Netto Marken-discount bet ten dar nebuvau...

čia va Emericho superiai

Image
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Greta »

Man tiek koopzondagen'ai jau per gerkle yra islinde! Nzn kaip DE, bet Olandijoje gali sekmadieni supermarkete tik druskos nusipirkt.

Beje, nereik ne zondago, nueini paprasta diena 15-16 val., o jau duonos, bulkuciu, pieno, grietines ne su ziburiu nerasi. O parde dirba iki 20 val. Jei tu vis dar prie bulkuciu dirbi, tai zinok, kad galit ju gamint dvigubai daugiau, zmones negauna ju tiek, kiek nori!

Aciu Qlumpy uz ideja del Bosholto, reiks pavaziuot. Essen'e esu keleta kartu buvus. Bet seniai. Man tik nepatinka, kad mano Tom Tomas nudvesia tik pervazius Olandijos siena. Nzn kaip i ji isikelt Vokietijos zemelapi, mazai juo naudojuos.
Kai bunu Esene apsimetu ruse, tai gaunu is vietini patarimu kaip ka ir kur rast. Jei demonstruot, kad esi olande ar lietuve, tai dar su beisbolke gausi i galva. 8-) Tik aisku reik atsitraukt nuo maskes su olandiskais numeriais, kai ko klausineji. ;)

Kazkada turejau drauge Bielefelde, tai ten tikrai graziai apsipirkdavau. Bet ji zinojo tokias pardes, kur visko yra ir viskas nebrangu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Apsipirkimas už sienos D/B

Post by Qlumpyz »

Greta wrote:Man tiek koopzondagen'ai jau per gerkle yra islinde! Nzn kaip DE, bet Olandijoje gali sekmadieni supermarkete tik druskos nusipirkt.

Beje, nereik ne zondago, nueini paprasta diena 15-16 val., o jau duonos, bulkuciu, pieno, grietines ne su ziburiu nerasi. O parde dirba iki 20 val. Jei tu vis dar prie bulkuciu dirbi, tai zinok, kad galit ju gamint dvigubai daugiau, zmones negauna ju tiek, kiek nori!
:lol:
na ne viskas taip paprasta, kepykla tiek kepa kiek parduotuvė nuperka (skaityk užsako). Paskutiniu metu buvo labai daug grąžinimų, ir ne dėl to, kad kepyklai tas kainuoja, na kainuoja tik išmetimas ir šoferių papildomas darbas stūmdant ten ir atgal grąžintą duoną. Bet pačios parduotuvės labai stipriai sumažino užpirkimą.
Kepykla anksčiau prikepdavo papildomai 100 duonų kiekvienos rūšies ir tūkstančius bulkučių; dabar gi dėl krizės ir vietos trūkumo kepa 10 duonų ir 1000 bulkučių tikslumu.
Greta wrote:
Man tik nepatinka, kad mano Tom Tomas nudvesia tik pervazius Olandijos siena. Nzn kaip i ji isikelt Vokietijos zemelapi, mazai juo naudojuos.
na čia apskritai atskira tema, priklauso matyt nuo TomTomo modelio. Kai pirkausi savąjį, tai žiūrėjau kad būtų Europa-dekking.
Tai man veikė puikiai tiek Lietuvoj, tiek Estijoj, tiek NL ar Vokietijoj :)
bet jis ten turi savų pričiūdų.
Tai atskira tema, galim kur nors persikelti ir pasiaiškinti apie tai.
Post Reply