Nauji metai olandijoje

Naujienos, renginiai, įvykiai. Olandijos pulsas.
Post Reply
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Nauji metai olandijoje

Post by Klevas »

Turiu ideja paimti shampano ir ant nauju metu nuvazhiuot i koki Maastricht prie krantines, ishgerti shampano pazhiureti fejerverko ir po to grizhti namo prie shventinio stalo.
Pasistojo klausimai:
Ar buna fejerverkai kokie Olandijoje?
Nesu tikras ar sustot galima, tai idomu ar tokiu laiku labai griezhtai kontroliuos stovejima ne vietoje.

Kas galit, praleidot naujuosius Maastricht kada nors - pasidalinkit info.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji metai olandijoje

Post by Klevas »

Tai negi nera ten buvusiu per naujus?
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Nauji metai olandijoje

Post by kregzdutenr1 »

Man asmeniskai tu Ferjerverku netruksta ir Utrechte arciau namu ,nera ko belstis taip toli .Namuose patartina visas orlaides ir langus uzsidaryti,nes iki pat ryto tie dumu kamuoliai visur pasklinda .Oro tarsa nieko daugiau ,galetu apriboti ferjerverku naudojima .
Pasidomek internete info apie Maastricht suzinosi :)
http://www.kerstmarktinmaastricht.nl/oud-a-nieuw
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji metai olandijoje

Post by Greta »

Maastrichte per Naujus nebuvau. Bet kaip sako Kregzdute man ir "prie Utrechto" pakanka fejerverku. Tiksliau sakant musu miestelyje ju yra pakankamai daug. Kazko originalaus ir super australisko tikrai nera ir abejoju, kad olanduose toks dalykas galetu buti. Na bet cia tik mano nuomone.
Siaip jau olandai neturi jokios fantazijos, kas del svenciu organizavimo. (Fejerverkai irgi svenciu dalis.) Manyciau, kad vokieciai sioje srityje olandus lenkia n šviesmečių. Ypac Kaledu šventimo organizavime. Juk visa Europa per Kaledas grudasi i Vokietija. ;)

Kas del nauju metu sutikimo, tai esu girdejusi, kad nuostabus fejerverkai yra Funšalyje (Madeira) ir Barselonoje. Bet ir ten nesu buvusi per Naujus.
Ypac smagi svente, kiek zinau, Barselonoje vyksta per Tris Karalius, sausio 4 diena. Prie juros vyksta teatralizuotas Triju karaliu išejimas/atplaukimas iš jūros. Pajūryje dega daug laužų, groja orkestrai... Paskui vėl prasideda fejerverkai kaip per Naujus, tik čia visas grožis lekia link jūros. Gal ir neblogai?
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji metai olandijoje

Post by Klevas »

Dekui krekzdute uz linka, ten buvo info, kad Maastricht siandien dar muge iki 22.00 ir rytoj diena dar bus.
Tai vakare nuvaziavom, ir parkingas buvo jau nemokamas :)
MB buvo suzaveta ir ispuostu miestu ir pacia muge. Buvome mugeje ir Aachen nors ji viena geriausiu DE, bet tikrai ne taip grazu kaip Olandijoje. Na maastricht tai Limburgas, gal ne visai Olandija. Jei kas ziurejot André Rieu koncerta 26 per Olandu 1 TV tai pastebejot, kad ten buvo vartojama Limburgieciu kalba su anglu, apacioje verte i olandu viska. Sugiedojo Maastrichto himna, po to Limburgo himna.. Olandijos kaip nebuta

Ka noriu pasakyt? Tai gal kitur nera taip grazu kaip Limburge? Nes ten ir grozis ir fantazija ir tikrai nieko netruksta.

Kaip Amsterdamas kaledinis-naujametinis atrodo?
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji metai olandijoje

Post by Klevas »

MAAS2014.jpg
MAAS2014.jpg (32.36 KiB) Viewed 6767 times
Na buvau per Naujus Maastrichte ant tilto - visai buvo linksma, prispiparkuoti imanoma buvo visai netoli tilto.
Saude abiejuose upes krantuose pusetinus fejerverkus, isgerem sampano.
Pabuvom koki pusvalandi po Nauju, vis dar saude, 1.00 jau buvome namuose ir sedome prie stalo
edviu
Posts: 40
Joined: 2021-06-28, 11:45

Re: Nauji metai olandijoje

Post by edviu »

man fejerverkai vienas įsimintiniausių momentų, labai gražu, efektinga ir kelia daug smagių emocijų. ir ta kaina verta visko.
Post Reply