Olandijoje - kūno dalių sandėlis

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
Post Reply
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Olandijoje - kūno dalių sandėlis

Post by Greta »

Europoje yra 450 krematoriumu. Ir VIENAS mirusiu zmoniu “atsarginiu daliu” perdirbimo sandelys. Ir jis zinot kur yra? Ogi musu mylimoj Olandijoj, 115 km nuo Amsterdamo.

Pasirodo, lavonus iki deginimo dar ismesineja……………………………………………

Isima dirbtinius klubus, sanarius, sirdies stimuliatorius ir visa kita. Matyt ir metalinius dantis islaupa? (Gal kas darbo ieskot? :o )

Jei pvz klubo protezas buvo istatytas nemokamai, tai zmogus net nera jo savininkas, tas daiktas priklauso sveikatos prieziuros institucijai. Jo kaina apie 3 tukst euru, tai ta institucija ir pasiima ji. :o

Na straipsnyje bandoma susvelnint situacija, momentais sakoma, kad visa tai perdirbama i metala, bet as itariu, kad visi protezai vel naudojami, gal truputi paremontavus ir istatomi kitiems klientams. Kazkiek Olandijoje, o didzioji dauguma matyt parduodama neturtingoms salims, o gal kaip labdara atiduodama……

Nes ta galima iskaityt tarp eiluciu, o kai kurie sakiniai aiskiai parasyti: “Prie greta stūksančio krematoriumo pastato išrikiuoti žali protezų pilni konteineriai”.
Nusprendę, kad kvaila leisti naujam protezui patekti į sąvartyną arba būti užkastam į žemę, vyrai nutarė…..”

Juokingiausia man pasirode tai, kad autorius sudeste tokia minti: “perdirbti veliones seneles kuno dalis kraupu, bet toks pasirinkimas naudingas artimiesiems, žinantiems, jog jiems brangių žmonių kūnuose buvęs metalas neatsidurs sąvartyne.” Cha cha cha ….Tikrai NAUDINGA zinot, kad su mano seneles klubo sanariu vaiksto kita senele. Gaila, kad zurnalistas nerado kito zodzio.

Na ir siaip visas sitas dalykas man pasirode nemalonus. Geriau buciau nezinojus. Fiiiiiii…….

Bet labiausiai mane nustebino, kad Olandijoje tik 50 % lavonu kremuojama. Galvojau, kad sis procentas zenkliai didesnis. Tik nzn kiek galima tiket info, pateikta lietuviu saite. Nes informacija, kad po 20 metu visi iskeliami i bendrus kapus neatlaiko jokios kritikos! Savo akimis esu maciusiu daugybe kapu,kur zmones palaidoti pries 50-70 metu. Na visos tos kapinaites prie baznyciu, gal is baznycios zemes ir neiskelia…

http://www.lrytas.lt/-13221509111321615 ... raukos.htm
User avatar
kordinas
Posts: 1
Joined: 2024-04-17, 13:51

Re: Olandijoje - kūno dalių sandėlis

Post by kordinas »

Kas nors lankėtės? Verta?
Post Reply