Poilsis prie juros Olandijoje

Norintiems pamatyti pasaulį arba pailsėti. Taip pat pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais ar gerais patarimais.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Klevas »

Aisku puiku laika leisti pietu Prancuzijos, Ispanijos ar sakysim Latvijos pajuryje, bet nuvykti i tas vietas galima reciau, nes toli vaziuot.
Vokieciai sakysim mielai vaziuoja i Olandijos pajuri, (nes ju pajurys nelabai vykes) tai gal aptariam kaip geriau praleisti ten savaitgali, ar kelias laisvas dienas ir viduryje savaites.

Gal kas turi kokiu rekomendaciju? AR ten visas pajurys daug maz vienodas? Esu buves tik Noordwijk.
Asmeniskai domina vietos su maziau zmoniu ir maziau triuksmingu pinigu islupimo istaigu, su parkingu, nemokamu ar normalia kaina. Daugiau gamtos - maziau erzelynes ir spusties.
Vis tiek yra brangesnes vietos (prestizines) ir pigesnes, nebutinai blogos, bet gal toliau nuo tam tikru vietu. Gal kokie kempingai ar pan.
Kas ka zinot?
Kas buvot Domburg apylinkese? Paziurejus Google vaizdelius atrodo visai nieko.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Amina »

As deja, nesu buvus Olandijos pajuryje :oops: . Gyvenu prie Vokietijos sienos, tai iki siol esam tik rekreacinem "balutem" pasimegave.

Siaip man irgi butu idomu isgirst kitu forumieciu ispudzius, nes norisi kada prisiruost ir nuvaziuot.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Greta »

Amina wrote:As deja, nesu buvus Olandijos pajuryje :oops: . Gyvenu prie Vokietijos sienos, tai iki siol esam tik rekreacinem "balutem" pasimegave.

Siaip man irgi butu idomu isgirst kitu forumieciu ispudzius, nes norisi kada prisiruost ir nuvaziuot.
Tai negi nesi buvus ir Scheveningen'e? :o
Mes karta per metus ten nuvaziuojame porai dienu, bet siaip jau absoliuciai visas Olandijos pajuris man nepatinka. Labai vejuota, dregna, daznai truksta silumos. O jei jos paduoda - buna nenormaliai per karsta.
Dar sen ten anksciau pavaziuodavome Olandijoje, i ivarius zveju kaimelius, bet tai buvo seniai. Poilsis ten visur prastas, komforto mazai, triuksmo daug.
Dabar viskas, kas su jura surista - tik siltuos krastuos.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Amina »

Nea, Greta, nesu buvus, bet butinai zadu nulekt, kai prisiruosiu. Mes irgi vis i siltus krastus lekiam, tai taip ir nelieka laiko cia nulekt. As daznai ir Vokietijoj bunu, tai pora kart ten salose buvau prie juros, tai labai patiko. Tik ten jau irgi ne Baltijos, o Siaures jura.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Klevas »

Iki pietu Prancuzijos pakrantes reikia vos ne para vazhiuot. Ne kiekviena savaitgali tai verta :D

Vokietijos salos irgi nearti plius ten nepigiai viskas kainuoja. Jau ko gero pietu prancuzija pigiau kelione gaunasi.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Amina »

Nea, savaitgaliui tai tikrai neverta. Tik man iki Scheveningen 150km, o as vasara kelias savaites Hamburge pas gimines bunu. Nuo Hamburgo iki salu - apie 200km, o ten draugai turi nuosava nama, kur man nakvyne nekainuoja. Brangu ten tai tikrai, bet kokiom 5d. tai apsimoka. Ir kazkodel isivaizduoju, kad Scheveningen man tikrai taip nepatiktu kaip ten. ;) Vaikams ispudziai prasideda nuo keliones i sala traukiniu-keltu, kur is abieju pusiu, keli metrai nuo begiu - vanduo. :P
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Qlumpyz »

vokiečiai mėgsta Zeelandą.
o mes kartais nuvažiuojam 1 dienai į Noordholland Julianadorp
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Amina »

Qlumpyz wrote:vokiečiai mėgsta Zeelandą.
o mes kartais nuvažiuojam 1 dienai į Noordholland Julianadorp
Ten turbut ramiau nei Scheveningen?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Qlumpyz »

tai žodžių nėra, kaip diena ir naktis, nors ir ten karštą dieną būna nemažai žmonių.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Poilsis prie juros Olandijoje

Post by Klevas »

Mano mintis buvo paprasta, nuvazhiuoji dvirachius isimetes i auto, ir pasivazhineji po apylinkes, vis idomiau. Na butu gerai pernakvot, bet imanoma ir grizhti namo 170km ne tokia baisi problema. Jura suprantama nera shilta, o oras irgi nenuspejamas
Vazhiuot toli i shiaure i brangias salas verta tik gal retai (na jei turi kokiu galimybiu - tada kitaip)
Man patinka laukinis turizmas Prancuzijoje, susirandi kur vieshbutuka 10-20 km nuo papludimio - tada vazhiuoji i papludimi, palieki mashina ir megaujiesi pakankamai erdvia ir tushchia pakrante (na sezono metu kiek daugiau zhmoniu), shiltais vandenimis. Ispanijoje jau kur kas viskas blogiau, mazhiau geru pakranchiu visur uzhdrausta privazhiuot... O ir koki 200 km kelio dasideda. Privalumai - pigus vynas (porto, muscat), geros kokybes vaisiai.

Scheveningen netoli nuo Noordwijk - reikes nuvazhiuot.

Bet zeeland man irgi idomiau atrodo plius galima nuvazhiuot per Belgija, nervuoja Olandai su savo greichio kontrole. Vienas dalykas ka machiau labai baisaus - tai kamschiai po 100km ir daugiau sekmadienio vakare. Visuomet tuo metu pasitaike vazhiuot prieshinga kryptimi, tai tikrai kraupu zhiuret kaip ten zhmones kamshchiuose
Post Reply