Gimtadienis mokykloje

gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Gimtadienis mokykloje

Post by gerda »

Gal galit kas papasakoti,kaip vaikai svencia gimtadieni mokykloje.Zinau,kad reikia kiekvienam vaikui paruosti saldumynu maiseli.Gal kas galit pasidalinti ,kaip tuos maiselius padaryt idomesnius(isore ir turiniu).Ir dar mamo mazylis nori nesti torta visoms mokyklos aukletojoms,nes pries tai gimtadieni sventusi mergaite atnese.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by kregzdutenr1 »

Labas,si tema ir man aktuali...Bet nereikia persistengti.Bent jau pas mus aktualu sveika mityba,jokiu saldainiu,bet vaisiai pvz,mandarinai,razinos ar po koki piragaiti iskepk jei esi gera kulinare,+niekuti zaisliuka buna Hemoje pirkti dovanu maiseliai skirti gimtadieniui.Pigu pirkti Acction parduotuveje,ten visokiu niekuciu vaikams.Na o grupes aukletojai uzteks sokolado arba mazo piragaicio.Beje vasaros metu kaikurie tevai ir braskiu su grietinele atnesa pavaisinti. :lol:
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by kregzdutenr1 »

gerda wrote:Gal galit kas papasakoti,kaip vaikai svencia gimtadieni mokykloje.Zinau,kad reikia kiekvienam vaikui paruosti saldumynu maiseli.Gal kas galit pasidalinti ,kaip tuos maiselius padaryt idomesnius(isore ir turiniu).Ir dar mamo mazylis nori nesti torta visoms mokyklos aukletojoms,nes pries tai gimtadieni sventusi mergaite atnese.
www. kindertraktaties.nl arba http://www.traktatiefeest.nl
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by gerda »

Labai aciu uz atsakyma.Ir dar noriu paklausti,kai namie svencia irgi duoda sveciams tokias dovaneles?Ir kada jas paduoda,iseinant?Dar girdejau,kad gimtadienis prasideda torto valgymu,ar tai tiesa?
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by Qlumpyz »

Nenustebčiau, seniai nebuvau olandiškam gimtadieny :)
Bet baliai prasideda įprastai kava ir tortais/pyragais, paskui jau sūrio gabaliukai su vėlevėlėmis ir rūkyta dešra, bei čipsai ir riešutai :)
O kantriausiems apie 23 val jau atkemša alaus :P
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by kregzdutenr1 »

Mano vaikas neseniai atsvente gimtadieni mokykloje.As su vaiku pasitarusi nunesiau vaisiu asorti ant smeigtuku ivairiu vaisiu priveriau,tik va meliona pamirsau nupirkti maniskis supyko.Grupes aukletoja buvo pateninta ,o kaip vaikai?manau jiems saldainiu norejosi.Pries tai mokytojos neklausinejau ir taip aisku is susirinkymu jog niekas nepageidauja saldainiu,sokoladu.Nors atsiranda tevu kurie vistik pavaisina saldainukais pavz:vakar maniskis gryzo su popieriniu indeliu pridetu cilpinukas,speks saldainiai ir pepernoten.Beje kieno vaikai eina i bso ar kinderopvang tevai gali gauti nemokama zurnala vaikams Ezeltje prink,siame zurnaliuke buna gimtadieniui skirtu ideju apie vaises.www.trotstrakteren.nl

Beje mano vaikas gimtadienio proga pasikviete kelis draugus is mokyklos i Monkey Town,tai zaidimo aikstele po stogu ar kaip cia isireiskus .Vaikams buvo smagu o man nereikejo perdaug rupintis ka veikti.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by 111 »

Nenuostabu juk kad saldainiais vaisina , tokiu budu nereikia nieko idomesnio sugalvoti , o vaikai tai aisku kad iskart patenkinti :)
Arbuzo riekes vasara idealu , yra dazniausiai pora vaiku kurie 'nemegsta' bet nieko tokio ;)
Ai tiesa jei mieste yra tokia galimybe tai visai idom,u uzsisakyti italisku ledu pardaveja , tik paieskoti reikia , kad neuzsiprasytu kosmines kainos :)
Na , cia aisku vasarai tinka labiau :)
gerda
Posts: 70
Joined: 2010-10-28, 13:18

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by gerda »

Kasiokas treciadieni pakviete mano vaika i gimtadieni.Neisivaiduoju kokia davonele nupirkti sesiameciui,tiksliau uz kokia kaina.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by 111 »

uz 5 eurus ne daugiau.
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Gimtadienis mokykloje

Post by kregzdutenr1 »

gerda wrote:Kasiokas treciadieni pakviete mano vaika i gimtadieni.Neisivaiduoju kokia davonele nupirkti sesiameciui,tiksliau uz kokia kaina.
Pirmiausiai butu gerai pasidometi ka megsta?O jei ne is nuoziuros,ka nors neperbrangiausiai.As kad ir uz 10 ar 15 euru pirkciau koki zaidima kur vaikai gali zaisti galvosokius kazka su kauliuko ridenimu.Beje kai perki pardeje ziurek i nurodyta amziu kokio amziaus vaikui skirta.juk nuo 6 metu pradeda mokytis skaityti?!

Kai mano vaiko gimtadinis buvo jis pasikviete tik 3vaikus gerus draugus,tai viena is triju motinu visai protingai uzdave klausima ?!Ka mano vaikas megsta konstruoti, statyti ar ranktdarbius daryti?Ir zinai jos vaikas atnese toki garaza kuri reikia susikonstruoti ,pasistayti.Labai gera dovana mano vaikui super ,patiko.
Post Reply