Stomotologai Hagoje

Post Reply
dominoes
Posts: 11
Joined: 2014-11-28, 11:27

Stomotologai Hagoje

Post by dominoes »

Sveiki,turiu klausima.
Galbut kasnors is cia besilankanciu zino nebrangu(salyginai) stomotologa Hagoj? Nesinori grizinet i Lietuva,vien tik tam,kad tvarkytis dantis,pagalvojau,gal seniau cia gyvenantys lietuviai jau surado kazkokiu iseiciu tam.
Galbut yra toks dalykas,kaip pas mus Vilniuj "zalgirio klinika" kur studentai atlieka darbus ir prasomas minimalus mokestis ?
Jei galit pasidalinkit kasnors informacija,buciau tikrai labai dekingas.

Aciu!

M.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Stomotologai Hagoje

Post by Greta »

Paprasčiau pasidaryt papildomą draudimą už dantis (tai viso labo apie 20-25 eurus per mėnesį) prie jau esamo bazinio draudimo ir neišradinėt dviračio. Na aišku, jeigu neturite Olandijoje net bazinio sveikatos draudimo, tada jau kita tema...
Tada nieko patart negaliu, nes nežinau, net neteko girdėt, kad čia būtų tokių dalykų... Aš gydau dantis pas normalius dantų gydytojus, nes turiu draudimą, kuris leidžia už tam tikrą sumą kasmet gydytis pas odontologus ir protezuotojus. Nemanau, kad kiti lietuviai, kurie čia gyvena ilgą laiką, kažką kitaip daro. Kokiu tikslu vaikščiot pas studentus, gal kad suvaryt dantis?
Taigi jei turite draudimą, tai tikrai bus paprasčiau vieniems metams sudaryt sutartį "su dantimis" ir per tuos metus danis išgydyt.
dominoes
Posts: 11
Joined: 2014-11-28, 11:27

Re: Stomotologai Hagoje

Post by dominoes »

dekui uz patarima
RugileRar
Posts: 10
Joined: 2017-01-8, 03:45

Re: Stomotologai Hagoje

Post by RugileRar »

Sveiki, mane labai domina, ar į tą draudimą įeina ir dantų tiesinimo paslauga? Esu girdėjusi, kad kai kuriose šalyse ortodontija yra kompensuojama, nieko už breketus nereikia primokėt. Tada tikrai apsimokėtų bet koks draudimas, tik kaip tai išsiaiškint?
Post Reply