Zvejyba

Čia galima plepėti apie viską. Tik diskusijoms, kurios netinka į kitas temas.
RedaPleviene
Posts: 39
Joined: 2011-10-17, 12:45

Re: Zvejyba

Post by RedaPleviene »

Sigi, pasuk 0644854445, vardu Gytis, turetu zinoti, megsta pazvejot :)
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Labas vakaras,
Jau mėnesi gyvenu beveik Olandijoj ( Vokietijoj prie pat sienos), nusipirkau Vispass, jau buvau žvejot gal kokius penkis kartus, kad nors kas grybštelejęs būt :thumbdown: . Išbandžiau vis kitas vietas, na visiškai nieko. Juk nenaujokas esu atrodo, žvejo stažas ne vienas dešimtmetis. Gal kas patarsit ką? Aišku dabar tie draudimai visokie, bet šiandien buvau Maas, mačiau karšiai pelekus kaišioja iš vandens ir tokie rimti, ir pašaro daviau ir dzikų, ir sliekų (biški pažeisdamas taisykles), nors kas but pajudinęs. Kur bėdos?
ZverisKLP
Posts: 11
Joined: 2012-04-2, 08:19

Re: Zvejyba

Post by ZverisKLP »

Na pagaliau :) Vakar išvelėjau tris žuveliokus :) :clap:
Didysis karšis 1,8 kg :crazy: , na ir kuoja nepasikuklino 650 g. Trečias karšiukas vos 0,5 kg. Bet faktas lieka faktu. Dabar =inau kur jie tupi :evil:
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Labas,

mano vyras irgi zvejoja ir laaaabai skanius snoekbaars(starkiai gal? :roll: nenusimanau pavadinimuose) namo tempia. Mesyte ju pasaka, o olandai akis ispute ziuri ir sako, kad tie "buitenlanders" viska valgo. :lolno:
Pora karta partempe unguriu, tai sakau mesk tu tas gyvates lauk, kur lavonus valgo. :mrgreen: (nu man jie niekaip neprimena skaniu rukytu unguriuku is Nidos) Dar karpiu buna, bet man jie per riebus, kepti nepatinka, o terliotis ir idaryt tingiu.
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: Zvejyba

Post by Qlumpyz »

starkis starkis!!! :clap: :mrgreen:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

As megstu upetaki (forel). Labai skani kepta salta. Bet pardej gatavai keptu nera, reik pirkt sviezia ir keptis. Idomu ar kas nors cia suzvejoja foreliu?
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Qlumpyz wrote:starkis starkis!!! :clap: :mrgreen:
Atspejau :clap:

Forele as irgi labai megstu. Mano vyras jas zvejoja mokamuose privaciuose tvenkiniuose - ten jos specialiai veisiamos zvejybai. Tai kai parnesa kruva, isdarineja, o as jas i saldikli susimetu. :D
Andrius
Site Admin
Posts: 608
Joined: 2010-09-3, 08:17
Location: Arnhem
Contact:

Re: Zvejyba

Post by Andrius »

ZverisKLP wrote:Na pagaliau :) Vakar išvelėjau tris žuveliokus :) :clap:
Didysis karšis 1,8 kg :crazy: , na ir kuoja nepasikuklino 650 g. Trečias karšiukas vos 0,5 kg. Bet faktas lieka faktu. Dabar =inau kur jie tupi :evil:
:thumbup:
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Zvejyba

Post by Greta »

Amina wrote:
Forele as irgi labai megstu. Mano vyras jas zvejoja mokamuose privaciuose tvenkiniuose - ten jos specialiai veisiamos zvejybai. Tai kai parnesa kruva, isdarineja, o as jas i saldikli susimetu. :D
O ar tas tvenkinys graziame gamtos kampelyje ir didelis? Juk jei MOKAMAME IR PRIVACIAME, tai turetu sudaryt geros zvejybos ispudi, nesvarbu,kad zuvis suleista i tvenkini. ;)

Man atrodo, kad zvejyboj turi buti romantika, o ne tik galutinis rezultatas. Siaip man tik del romantikos ir poilsio zvejyba patinka. Smagu, kai galima pabut ramiai, nereik ne su kuo kalbetis................ Ir ypac jei tai grazioje vietoje.
Na nzn ar Olandijoj yra graziu vietu zvejybai, nesu cia zvejojus, tik Lietuvoje.
Amina
Posts: 278
Joined: 2012-05-21, 13:22

Re: Zvejyba

Post by Amina »

Zinok, turiu prisipazinti, kad nezinau koks tas tvenkinys. :oops: As zuvi tik valgyt megstu, bet ne gaudyt. :) Vyras visada vaziuoja zvejot su vyriska kompanija.
Cia aplink mus tu tvenkiniu keletas yra. Tai paziurejau internete, gali pasiziuret, kad ir cia: http://www.forellenvijver.com

Ar ten ta aplinka nuotraukoj grazi, ar ne - spresk pati. :mrgreen:
Post Reply