Nauji televizoriai

Įdomūs ir naudingi dalykai internete, klausimai, patarimai...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Negaliu atsikabint (mintimis) nuo televizoriaus Samsung UE-40F6400. Tik dabar peršokau ant 46 coliu. Specifikacijos absoliuciai vienodos, uz 6 colius reikia prideti 100 euru. Man atrodo, kad tai nedaug. Zinoma, man uztektu ir 42 coliu, bet sito modelio nera 42. Tik 40 ar 46. Manau, kad uz 46 coliu tv nebrangu sumoket 660 euru.

Na kazkiek neramina, kad tas 46 coliu nera Ziggo sertifikuotas, nors ir nesupranatu ka tai reiskia. Bet prie specifikaciju aiskiai nurodyta, kad su moduliu ir kortele galima ziuret bet kuri Olandijos provaideri.

Na o to naujo Philipso nepamilau, nors ir rodo jis dabar puikiai, stengiasi, bet jau nutariau ji parduot. Visu lengviausia parduot studentams, kai leidi jiems pirkt isimoketinai per 6-7 menesius, be procentu ir kai daiktas dar visai sviezias.

Aisku, yra pasiuloje ir Samsungas, kuris dar labiau glosto man sirdi: Samsung UE-46F7000.
Na bet moket uz 46 coliu televizoriu 1200 euru, cia jau kaip ir pasileidimas... Zinoma, gal jis net labai vertas tu pinigu, cia tik Klevas gali suprast..
Bet vargu ar man tokio TV reikia...
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

mano 55 coliu irgi jau atrodo mazhas, Apetitas auga sparchiau nei finansines galimybes

46 coliu TV vertas max 500-600 euru
Uzh 1200 ash jau ieshkochiau 60 coliu 3D (ne 3D 60 coliu ir uzh 800 galima nupirkti)
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Na va, Filipsas sekmingai parduotas (be nuostoliu), o troboje atsirado Samsung UE -46F6500.

Skirtumas yra, bet ne ten, kur galvojau, kad bus. T.y. nera kazkokio ypatingo samsungisko vaizdo/ ryskumo. Rodo gerai, bet labiau i normaluma lenkia, nei i rysku samsungiskuma. ;)
Kazkoks geranoriskas vaizdas, nepuolantis, nevarginantis akiu ir galvos.

Su nustatymais, aisku, pazaidziau. Nustatymai sudelioti siek tiek nelogiskai, Filipse man jie patiko labiau. Ten meniu paprastenis. Bet Samsunge nustatymai nera tokie pazeidziami ir neturi baisiu nukrypimu i blogaja puse, jei kazka biski ne taip nusistatai.

Su kanalu uzkrovimu problemu nebuvo. Keista tik tai, kad neprase irasyt provaideri. Nustaciau sali ir kalba ir sukrove Ziggo analoginius.

Digitaline dar nepakroviau, nes kol kas apziurineju daikta, kuris atlieka modulio vietos role. :D
Filipse buvo padaryta vieta, i kuria galejai ikist moduli, o cia kitaip. Gavau ji i letenas! Manau, kad televizoriaus nugarelej reikia atplesti lipucke ir ten kazkaip statysis tas daiktas, o i ji modulis, o i moduli - Smart Card. Bet ten esanti lyg klijuote ar plona plastmase niekaip neatsiplesia. O gal jos negalima plesti??? Toje vietoje parasyta Push Common Interface 5V Only. Ir ant to daikciuko tas pats.

Pas vokiecius radau forume, kad ir jie turi problemu kol susimontuoja ta daikta.... Ka jie ten kalba, Klevai?
http://forum.digitalfernsehen.de/forum/ ... utzen.html

Na o cia pirmam ir antram paveiksliuke is kaires yra ta televizoriaus dalis, kuria korejieciai nepageidavo patys primontuot, tinginiai. ;)
https://www.google.nl/search?q=common+i ... 20&bih=890

Antroj eilej septintas paveiksliukas is kaires rodo ta uzklijuota vieta televizoriuje, kuria matyt reikia atplest... Tik skirtumas tas, kad sitam paveikslelyje rodo ciut atlepusia ausyte uz kurios gali suimt ir plest, o ant televizoriaus ta ausyte yra mirtinai priklijuota ir mano nagai jos neiveikia.

Beje, kai perkat tv, atkreipkit demesi is kurios puses uzpakalineje dalyje yra visos jo jungtys. Aisku, jei tv stoves per viduri kambario, tai gal nesvarbu, bet jei vienu šonu prie sienos, kur nelabai patogu prieit - tai gali pasidaryt svarbu. Sitas Samsungas visas savo "skyles" turi kaireje , kaip tik ten, kur prie sienos pas mane pristumtas. Taigi reikia ten prie jo lysti. Filipse buvo desineje, taigi man patogiau. Na neturiu galvoj kad jungtys šone, jos ant nugareles, bet kaireje puseje.
Yra daug dalyku, apie kuriuos pries perkant net nepagalvojam.

Sitame televizoriuj yra geris tai, kad visos jungtys turi numerius. Pvz HDMI yra 3 ir jos atzymetos 1,2,3. Filipse nebuvo jokiu atzymu.
Bet blogai tai, kad nesimato raudonos knopkes, kai tv paliktas ant budejimo rezimo. Ji televizoriaus apacioje. Jei pakisi po juo galva, tada matysi... Ir sugalvok tu man tokia nesamone!

Na sitas yra 46 coliu, o anas buvo 42. Is principo skirtumas lyg ir nedidelis, bet jauciasi. Kai ziuriu i isjungta tv - to skirtumo nematau, bet kai ijungiu - matosi pagal vaizda. Gal cia dar ir nuo markes priklauso, nzn.
Be to, cia vaizdas 3D !
Instrukcijoje parasyta, kad sitas tv is karto su 3 D rodo. Gal ir taip. Kaip bebutu, pervedimas i 2D yra, bet neveikia! Kazkaip keista..... O kam tada akiniai? Su jais vaizdais beveik toks pat kaip ir be ju, gal kazkiek tamsesnis. O akiniai mandri, net su batareika. Ir nzn ar cia gerai ar blogai, kad ner galimybes i 2D pereit?
Klevai? ???
Man kazkaip atrodo, kad dar tas 3D nera tobulas, jis tik laikinam pasizaidimui, o ne nuolatiniam ziurejimui.... Kai Filipse pervesdavau i 3D, tai kazkaip nebuvo didelio gerio ir tik su akiniais reikejo ziuret............

Taigi kai perkat nauja is karto domekites kaip yra su tais 2D-3D. Persiveda ar nepersiveda.... Ir kuris idetas nuolatiniam ziurejimui, kokie skirtumai...

SMART aisku idiotizmas, na bet cia nieko naujo. Beje, prikrauta ivairiu senu filmu, viskas slamstas, siulo juos ziuret sumokejus 3 eurus. :lol:
Musu bibleje juos galiu isinuomuot uz 1 eura. Vietoje tu filmu prikrautu kokiu nors senu idomiu sporto varzybu, koncertu, tai zmones gal ir moketu tuos 3 eurus. O dabar uz kazkoki holivudini slamsta, kurio ir taip pilnos televizijos... Be to, dar neaisku ar gautum ta filma, kai 3 eurus jiems pervestum. Krautu viena filma 2 val, kol tau nusibostu laukt...

Gavau du pultelius. Vienas su knopkem, kitas su jautriu ekraneliu. Tas su jautriu tik instrukcija skaityt, kad puslapi aukstyn zemyn kilnot. Na gal dar kazkam, kol kas nepasiryskinau.

Pagal ekrano dizaina man sitas (Samsungas) patinka labiau. Kazkaip maziau to remo ir vaizdas lyg isplaukia uz jo. Bet Filipso stovas buvo malonesnis/grazesnis ir sujungimas su stovu geriau padarytas. Paprasciau ir patikimiau. Nors aisku premija uz stovo dizaina tai jau negautu nei tas, nei anas... Kai Filipsas tiek daug kalba apie dizaina ir net specialiai kazkoki super dizaineri is jav kazkada nusisamde televizoriu isvaizdos gerinimui, tai jiems kaip ir geda turetu buti kad stovai tokie negrazus. Samsungas bent nekalba apie tai, štampuoja bile ka ir viskas.

Kai kuriu programeliu televizoriuje nera, bet jos atseit veiks, kai jas susiinstaliuosit. Iki to dar nedaejau, be to, kol kas nzn ar man ko reikes. Manyciau ten galima parsitempt tik socialines programeles, ju man nereik.

Televizoriu galima nustatyt ir ji ismokyt visas funkcijas vykdyt paliepus balsu. Nu nzn, man atrodo, kad to geriau nereik............ Peršalsiu, jis neatpazins balso ir nejungs tv. ;)
Be to, kai sako jog galima, tai nereiskia jog tikrai BUS GALIMA. Jau susiduriau su daugybe funkciju, kurios neveikia, bet tik teršia meniu. Kol persibrauni per visas tas meniu dziungles, dziaugiesi, kad radai ka norejai ir bac: sita funkcija siame televizoriuje neveikia! Vnz korejieciai matyt daro viena meniu , sodina i visus televizorius, o jau kuriame kas bus veikiantis, cia jau kitas klausimas. Tai bjauru. Filipse veike viskas, kas buvo ideta i meniu. Bent jau tame modelyje.

Instrukcijoje rašo, kad televizorius turi laikino sustabdymo (ir iraso kai sustabdo) funkcija ir irasymo i usb kietaji diska funkcija.
Galima prijungt prie kompo. Na bet cia nedidelis dyvas, dabar visus tv galima prie kompu prijungt, jei naudot tv tik kaip monitoriu.

Beje, televizorius surinktas Slovakijoje. (Filipsas buvo surinktas Lenkijoje.)

Meniu yra ir lietuviu kalba. Irgi ne stebuklas, dabar visuose televizoriuose po 26 kalbas imontuota. Taigi jei kas neperkat del kalbu problemu ar norit senam zmogui nupirkt - pirkit drasiai, visa meniu nusistatysit lietuviskai.
Aisku, del viso pikto geriau is anksto pasiryskint, visaip gali buti.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Iveikiau as ta korejietiska daikta... :D
Praduriau ta nelemta pleve ir is vidurio isplesiau... O ten tokia nedidele skylute ant kurios ir uzmoviau ta grubia plastmases štampovke..... I ja ikisau moduli, i moduli kortele ir skaitmenine lengvai susiinstaliavo. (Nepamirskit, kad kortele pirmiausia reikia pas savo provaideri aktyvizuot, ta galima internete padaryt.) Ir, beje, neskubekit pirkt moduli ir kortele, nepasitare parduotuvej kokio butent modulio reikia tam televizoriu, kuri perkat.

Beje, kas del moduliu, t.y. tos vietos jiems, tai man zenkliai labiau patiko Philipsas. Nes Samsungas kazkaip grubiai ta reikala padares... Jei nori ta moduli istraukt, tai linguoja visas televizorius... ir beje, visos jungtys tokios. Jei ikisai kokia jungti, tai tegul ji ten ir "rudija", nes keleta kartu istraukus turbut visa lizda ismaujosi. Nes labai jau sunkiai isikisa ir isitraukia. Net ir kabelis.
Philipse tie dalykai padaryti delikaciau.

Na tie skaitmeniniai kanalai aisku tik jumoras. Kanalu 60, bet is kur tiek meslo ir istraukta? :mrgreen: Vienas kitas neblogas, is tu naujai suinstaliuotu, bet.... Neblogas tik italu RAI Uno ir gerai tai, kad yra 4 Vokietijos programos ir klasikines muzikos koncertu kanalas, kuriame nuolat groja orkestras. Du prancuzu kanalai patys prasciausi, ispanu irgi š.....

Blogai tai, kad kanalai isbarstyti po visa perimetra iki 999 kanalo. Nera galimybes juos sutempt pagal numerius i viena daikta. T.y. televizoriuje ta galimybe yra numatyta. Bet ji neaktyvuojasi, kai jungiesi per Ziggo. Buvau perkrovus televizoriu ant Belgijos, kazkokio Telnet ir man padave 8 kanalus. :o :D Ir tada sita funkcija veike! O grizus pas Ziggo ji vel neveike. Labai apmaudu. Dabar pvz noriu paziuret Eurosporta ir turiu rinkt ant pultelio 920.................... :thumbdown:

Kas del apsvietimo.
Philipsas gerai rode prie bet kokio apsvietimo, kai rode gerai. (Tai,kad jis vis kaprizijosi, cia jau kita tema.) Priedo jis turejo Ambilight, kuri dabar pradedu vertint. Taigi Philipsui buvo nesvarbu ar diena ar elektros sviesa.
Sitas Samsungas uzpakalinej dalyje apsvietimo neturi. O i sviesa reaguoja jautriai! Diena jis rodo svelniai, spalvos tokios nestiprios, o vakare jis pradeda rodyt samsungiskai. Jam nepatinka jei lempute kabo pvz jums virs galvos ar siaip greta jusu kokia lempa. Tada suastreja raudona spalva ir veiksmo filmai, kuriuose daug judesio, mirguliuoja. Jei elektra ijungta kambario viduryje, palubeje, tada viskas gera. Bet dauguma zmoniu megsta prietemoj ziuret tv. Na tai su situo samsungu jums teks uz jo statyt toršera. ;)

Beje, nepamirskit, kad kai kurie gamykliniai nustatymai yra absurdiski. O kartais ju "durnumas" priklauso nuo jusu provaiderio. Pvz Philipsas gamykloj nustato standartini vaizda, bet su Ziggo geriau yra naturalus vaizdas. Su standartiniu veidai lyg is plastelino padaryti, ypac kurie antrame treciame plane.
Samsungas nustato automatini ekrano dydzio uzpildyma, bet tada veidai kaip drambliai ir atrodo is ekrano iskris. ;) Perstacius kita dydi viskas pasidaro normalu. Ir kanalai ta dydi nekaitalioja.
O tuo tarpu su Philipsu geriausiai buvo automatinis uzpildymas, nors kiekvienas kanalas, ji ijungus, pildydavosi is naujo kas karta. Tai labai nemalonu. Bet geresnio pasirinkimo pas Philipsa nebuvo. Arba pernelyg istempti snukiai, arba ekranas sumazintas arba placiaformatis..... Taigi cia buvo dideeeelis Philipso minusas. Gal tik tame modelyje, ka cia gali zinot...
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Kas del interneto. Ikisus i televizoriu interneto kabeli, internetas yra kaip nudvesusi zuvis. Toks buvo Philipse toks ir Samsunge. Kazkuri saita atvercia, bet tas psl vos juda. Taigi nera jokios naudos is to, kad galima ikist ineto laida. Klaviatura ir pele prie kompo prisijungia, veikia, bet kas is to, ka su jais veikt... Beje, jei reikia yra ir virtualus klavas. Jis atsiranda kai atidarai ineta.

Prie kompo tiesiogiai dar nebandziau jungt. Neturiu prie ko jungt. :D Laptopas nusmigo, o darbinio kompo tokiems dalykams negaliu naudot. Prie diedo kompo irgi nekišu nagu, nes mes esam susitare del situ dalyku. Kiekvienas laužo tik savo technika. ;)

Na tas inetas televizoriuj tiek jau to. Yra didesne problema. Sakyciau LAAAAABAI DIDELE.
Ir ta problema - olandiski subtitrai !!! As ju tiesiog nekenciu. O ant didelio televizoriaus jie is vis absurdiskai atrodo. Raides dideles, nuo ekrano apacios dar pakelta apie 10 cm... Galetu nulesit i pacia apacia, raideles sumazint ir siaip kazkur kairiajame kampe juos montuot... Dabar nezinia ka darome: ziurime tv ar skaitome teksta! Noretusi ziuret, bet raides neleidzia.
Olandai per visus kanalus, net kurie ne ju, prilipdo tuos idiotiskus subtitrus!!!

Na ten, kur sedi olandiskos galvos ir plepa olandiskai - subtitru nera. Ir ziuret nebuna ko.
O kai rodo filmus, tai visur trecdali ekrano uzima subtitrai !!! Olandija lygtai ne ubage, bet nesugeba igarsint filmu! Paziurekit kaip smagu ziuret filmus Vokietijos kanaluose, ar Prancuzijos ar Ispanijos. Ten viskas tos salies kalba! Ar holivudini filma rodo ar japoniska ar kitaiska - kalba Vokietijoje tik vokieciu, Ispanijoje - ispanu ir t.t. Taip ir turetu buti absoliuciai visur. Galu gale, jei nenori igarsint, tegul leidzia originalo kalba. Bet daryt toki jovala, brrrrrrr..... Juk dalies filmo detaliu irgi nepamatome per tuos tekstus...

Maza tu filmu, tai olandai savo slykscius subtitrus deda ir ant Nat Geogr, Travel, Animal kanalu! ... Tiesiog debilizmo virsune! Ten ir versti nera ka, ypac Animal. Viskas ir taip suprantama. Manau 50 anglisku zodziu visi moka. ;)
Daznai buna grazus vaizdai, maloniai paziuretum, bet cia bliamba raides vos ne per puse ekrano.

Jei pasakysit, kad subtitrus galima isjungti, tai as pasakysiu : NE, deja, negalima. Tokia funkcija yra, bet deja, ja matyt Ziggo blokuoja. Nes prie subtitru nustatymo yra zodis "Isjungti", bet jis neaktyvuotas ! Ir rodykle ant jo net nepersoka.
Kai buvau persijungus i Belgijos Telnet, SITA FUNKCIJA VEIKE ir tas zodis buvo aktyvuotas.
Taigi todel ir pasidariau isvada, kad ta kiaulyste daro Ziggo.

Vnz televizoriuje kai kurios funkcijos neveikia tik del mano provaiderio. Nesuprantu kaip taip gali buti ir kokiu tikslu tai daroma?
Gal jiems parasyt laiska ir iskoliot juos? Bet kas nuo to pasikeis... Juk viename atskirame televizoriuje jie nepakeis funkciju...

Beje, televizorius maloniai leidzia pakeist subtitru kalba ir persuku pvz ant lietuviu kalbos, ten pasideda varneles, kepso uzrasas "lietuviu". Bet niekas nuo to nesikeicia, kaip buvo taip ir yra olandiski subtitrai. Na nesakau, kad man reikia tu lietuvisku, as tiesiog tikrinau. Man jokiu subtitru nereikia. Lietuviski butu toks pat blogis, nes blogis ne kalboje, o RAIDESE, kurios siuo atveju yra tik siuksles ekrane.

Ir nuo sito blogio apsigint neimanoma! Niekaip is anksto negali suzinot kokiame modelyje nagus bus prikises provaideris....
Nors kita vertus, gal cia ir yra tai, apie ka kalbejom anksciau, kad televizorius PRITAIKYTAS OLANDIJOS RINKAI... ??? Vnz tai reiskia kurtiems, pusakliams ir durneliams su 4 klasiu isilavinimu, nemokantiems ne vieno zodzio kitomis kalbomis? Chmmmm, tai butent taip jie patys i save ziuri ir taip save, ta vadinama olandiska rinka, ivertina? :o :oops:

Nors visvien man neaisku kodel negalima leist ISJUNGT subtitru. Juk ta ju rinka gali sau sedet juos susijungus, gali net pasididint per visa ekrana. :D Jiems juk niekas neliepia lysti i nustatymus ir juos isjunginet!
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Na kas del televizoriaus, tai galiu drasiai visiems rekomenduot Samsung UE - 46F6500. Aisku, istrizaine turit apsiziuret parduotuvej, ar jums tinka 46 coliu. Jei tinka - vargu ar rasit geresni televizoriu uz sita, pagal ta kaina. Abejoju, kad ir sumokejus 3 gabalus jis rodytu geriau, nes geriau jau nebeimanoma. Labai puikus ryskumo, spalvu ir naturalumo derinys.
Tik aisku pirkti reikia internete, nes pardese pigiau nei uz 850 euru nemaciau. Internete nusipirksit uz 650.

Pliusas tas, kad televizorius nebijo nei dienos sviesos, nei elektros sviesos. Jis prisiderina prie bet kokio apsvietimo.

Pliusas - remelis. As net nesupratau is pradziu kas cia taip gerai veikia vaizda, lyg jis butu neiremintas, o plauktu ir uz ekrano. Remelis siauras, ypac nedaug tamsios dalies, o is krastu yra lyg pilka, lyg metalo, lyg sidabrine. Tu spalvu is principo is vis nesimato, lyg nebutu to remelio. Bet viska ta metalo spalva ir amortizuoja ir gerina. Pries tai mano turetas Philipsas buvo iremintas i juoda spalva ir tai yra minusas, nors remelis irgi siauras.

Pliusas - 3 D. Ne per kazkokius perejimus is 2D i 3D, o is karto veikiantis kaip 3D ir be jokiu akiniu. Akiniai prideti, bet ju nereikia ir tai laaabai didelis pliusas. Na kiek ten to tikro 3D yra nezinau, bet sitas Samsungas pagal 3D rodyma skiriasi nuo buvusio Philipso (auksciau aprasyto) kaip diena ir naktis.

Pliusas - garsas velniskas, jei kam tai svarbu. Pabandziau tik viena karta visu garsumu, galima tuo garsu gaisrine kviest. ;)
Televizorius turi galimybe rodyt iki 2000 kanalu, iskaitant ir radijo stotis. Mano Ziggo per ta tv duoda 80 radijo stociu!

Pliusas - daug junciu, galima jungt kabeli ir palydova. Yra jungtis interneto kabeliui.


Minusas - nelabai grazus stovas. Bent jau man. Bet dabar visi modernieji su laaabai jau toooookiais stovais..................
Minusas - budejimo rezimas isjungiamas po ekranu, nelabai patogu.

Beje, kas del kai kuriu prigimtiniu televizoriu funkciju isjungimo - ijungimo, tai jos daznai priklauso nuo provaiderio. Olandiski idiotai!...
Taigi turekit galvoj, kad butent nuo provaiderio priklauso ar galesit pakeist kanalu numeracija ir pvz isjungt subtitrus. Tai ne televizoriaus problema. Beje, ne tik tai, o ir kai kurias kitas funkcijas, kiek girdejau, provaideriai tiesiog naglai isjungia televizoriuose. Todel kai renkates televizoriu, pirma parasykit i ta saita, kur riuosiates tv pirkt ir paklauskit ar ta ar ana funkcija, kuri jus domina, JUSU PROVAIDERIS leidzia naudotis.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Greta wrote:Pliusas - 3 D. Ne per kazkokius perejimus is 2D i 3D, o is karto veikiantis kaip 3D ir be jokiu akiniu. Akiniai prideti, bet ju nereikia ir tai laaabai didelis pliusas.
Jei akiniu nereikia, ir 3D programu nereikia (kuriu kol kas vienetai), tada reikia uzhsitraukti kreiva cigarete, kas Olandijoje ne problema.
Greta wrote:Samsungas pagal 3D rodyma skiriasi nuo buvusio Philipso (auksciau aprasyto) kaip diena ir naktis.
manau, kad 3D nesi machius aplamai. tam reikia 3D filmo bluray ar pan, arba 3D TV kanalo, kuriu Olandijoje ko gero dar ir nera

Toliau kaina 650 uzh 46 mazhyti televozoriuka yra tikrai daug, kai uzh 800 galima gaut 55 coliu kas yra visai kas kita. Dydis yra viskas.
Greta wrote:Pliusas - garsas velniskas, jei kam tai svarbu.
nebuna TV su geru garsu, tai neimanoma technishkai, ypach kai telikai tapo ploni, na kazhkas kriokia ir tiek, bobutems turetu pakakti.

Del tu provaideriu... laisvas zhmogus visuomet renkasi satelita, vien tam kad jaustis laisvu zhmogumi, o ne kazhkokiu vietiniu veikeju vergu.
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Nauji televizoriai

Post by Klevas »

Dar..

Tas samsungas naudoja aktyvia akiniu sistema, todel turetu buti nemalonu zhiuret kai shalia bus ijungtas apshvietimas. Dabar naudojamos taupios lemputes ir jos per tokius akinius tiesiog bjauriai mirga. APie zhiurejima 3D be akiniu ir be marihuanos cigaretes - kol kas galit pamirshti, tokie telikai dar tik laboratorijose, nes ten turi but labai brangus ekranas plius veidu sekimo elektronine sistema, nes tas ekranas jusu akims turi nukreipti reikiama vaizda i kiekviena aki skirtingai
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevas wrote:
1..... manau, kad 3D nesi machius aplamai. tam reikia 3D filmo bluray ar pan, arba 3D TV kanalo, kuriu Olandijoje ko gero dar ir nera

2..........Toliau kaina 650 uzh 46 mazhyti televozoriuka yra tikrai daug, kai uzh 800 galima gaut 55 coliu kas yra visai kas kita. Dydis yra viskas.


3........nebuna TV su geru garsu, tai neimanoma technishkai, ypach kai telikai tapo ploni, na kazhkas kriokia ir tiek, bobutems turetu pakakti.

4.........Del tu provaideriu... laisvas zhmogus visuomet renkasi satelita, vien tam kad jaustis laisvu zhmogumi, o ne kazhkokiu vietiniu veikeju vergu.

1. :mrgreen: Tai jau tikrai nesu macius. Nu jau kur ten Olandijoje bus.... :lolno: :D

Is tiesu matyt dar ne visi zino, kad kai kuriuose televizoriuose jau yra 3D ziurejimo galimybes. Kai jos susilieja su HD, tada vaizdas is vis nuostabus. Tokiu kanalu matau 18.
Kol kas ne visi televizoriai ta turi ir aisku 55 coliu uz 600 euru tikrai nieko neturi, o tik ekrana. Na bet kam ko reikia.... :D
Man vargu ar kada reikes 55 coliu, nes namuose reikia dar ir gyvent, o ne tik kaip kino sale namais naudotis. ;)

2. Nemanau kad uz gera, kokybiska 46 coliu televizoriu yra brangu 650-700 euru. Dydis nera viskas, tai tik mazai daliai zmoniu yra viskas. Be to, kaip sakiau man reikia televizoriaus kokybes. Tokios kokybes, apie kuria tu kaip matau net neisvaizduoji, kad ji buna. Kainos vien uz ekrana galbut ir nedideles, bet nereik tokiu ekranu... ;)

3. Techniskai tai yra imanoma, kad garsas butu stiprus, kaip sakiau velniskas. Toks jis ir yra. Jei nesupranti ka parasiau, tai cia kitas reikalas. ;)

4. Mano provaideris kol kas geriausias Olandijoje, kai bus geresniu, tada ir galvosiu. Na o laisve as suprantu kitaip ir laisve man neina nei per provaideri nei per tai kas rodoma ekrane...:)
Be to, satelito provaideriai irgi yra vietiniai veikejai, kuriems moki tokius pat pinigus. Ir daznai tie patys kabelines savininkai turi ir satelito teikimo imoneles. Jei galvoji kitaip - esi labai naivus.
O jei gauni satelita be pinigu ir be irangos, uz kuria turi moket vietiniams veikejams, tai cia jau aisku tavo nuopelnas.
Tada tikrai esi laisvas. Laisvas nuo isipareigojimu ir mokesciu.... :thumbup: :wave: O jei moki babkes, tai gauni tai, ka tau paduoda viena ar kita satelito tiekeja!!!
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Nauji televizoriai

Post by Greta »

Klevas wrote:Dar..

Tas samsungas naudoja aktyvia akiniu sistema, todel turetu buti nemalonu zhiuret kai shalia bus ijungtas apshvietimas. Dabar naudojamos taupios lemputes ir jos per tokius akinius tiesiog bjauriai mirga. APie zhiurejima 3D be akiniu ir be marihuanos cigaretes - kol kas galit pamirshti, tokie telikai dar tik laboratorijose, nes ten turi but labai brangus ekranas plius veidu sekimo elektronine sistema, nes tas ekranas jusu akims turi nukreipti reikiama vaizda i kiekviena aki skirtingai
Reiketu pirma pamatyt - tada sprest ir rasyt. Tas tavo "turetu buti" paimtas nuo lubu. Jokio apsvietimo televizorius nebijo, nei greta, nei palubej nei per langa. Ir tuo jis labai skiriasi nuo kitu iki siol matytu televizoriu.
Visi tie tavo isivaizduojami "laboratoriniai" jau stovi pas zmones namuose. Tik viskas nera taip sudetinga, kaip cia tu destai. Tokie eksperimentai vyko pries n metu, bet jie jau seniai patobulejo ir nuejo kita kryptimi. Dabar senosios laidos 3D filmai, kuriu dar galima isinuomot, jau manes nebedomina, nes jie tikrai sudetingai nufilmuoti ir reikalauja sudetingo ziurejimo. Jie neteikia jokio malonumo tik vargina.

Tu turbut uzsisedejai prie savo 55 coliu paklodes, kurioje aisku nieko nera ir negali buti, jei kaina 500 euru. Nusipirk galu gale normalu televizoriu, tada galesi sprest. Kam tie paistymai nuo lubu?
Post Reply