Sveikatos draudimas 2012 !!!

Čia galite pasidalinti gyvenimiška patirtimi, teisiniais, socialiniais klausimais (įstatymai, pašalpos, pilietybė) ir panašiai.
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Greta »

Ruslan wrote:gal trumpai paaiškink kaip gražinti tos procentus.nes neradau čia,kad apie tai butu suprantamai aprasita :) ačiu
Mano aiskinimas nepades, nes jauciu,kad tu negali isikirst i pati sita principa. Be to, tu net neskaitai ka as rasau ar nesigilini. As rasau viena, o tu vis kartoji ta pacia savo dainele. Todel nieko nebeaiskinsiu, nematau prasmes.
Pasakysiu dar karta trumpai: pirma apsiformink kas menesi gaunama KOMPENSACIJA uz med.draudimo islaidas kuo skubiau, o paskui parasyk Belastingui uzklausima ar tau grazins uz JAU sumoketa med.draudima.

Kaip bebutu, tu viska turi daryt ne forume, o Belastingo saite. ;) Arba nueit i ju ofisa.
Ruslan
Posts: 4
Joined: 2012-02-15, 19:48

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Ruslan »

o gal tu sutvarkisi man sita draudima ir mokescius?o as tau sumokesiu
kregzdutenr1
Posts: 446
Joined: 2010-10-28, 16:45
Location: Netoli Utrechto

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by kregzdutenr1 »

Ruslan wrote:o gal tu sutvarkisi man sita draudima ir mokescius?o as tau sumokesiu
Jei tu tingi pats susitvarkyti asmeninius reikalus,tai gal geriau isvis nieko nedaryk....
Ruslan
Posts: 4
Joined: 2012-02-15, 19:48

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Ruslan »

vat butent kad tingiu,o jai žmogus gali tai padariti,už atligi,kodelgi ne
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Greta »

Ruslan wrote:o gal tu sutvarkisi man sita draudima ir mokescius?o as tau sumokesiu
Tai kad as neturiu paslaugu imones ir neuzsiimu sito pobudzio darbu. ;)

Pasiieskok inete skelbimu ir lengvai rasi firma, kuri uz uzmokesti surasys tuos skaiciukus.
human65
Posts: 1
Joined: 2013-07-1, 08:10

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by human65 »

P.S nesupykit ,kad prikeliu temą, bet ar dirbant legaliai reikia sveikatos draudimo, ar už jį nesumoka Olandijos valdžia?
User avatar
Greta
Posts: 3149
Joined: 2010-11-4, 21:11

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Greta »

human65 wrote:P.S nesupykit ,kad prikeliu temą, bet ar dirbant legaliai reikia sveikatos draudimo, ar už jį nesumoka Olandijos valdžia?
Ale turi tu fantazijos. :clap: :clap: :clap:
Cia tau ne laukinis, pusiau sovietinis Lietuvos kapitalizmas, cia CIVILIZUOTAS, ISIVYSTES kapitalizmas. Vot tep!

Taigi sumokes, pavys ir dar dades. :silent: 8-)
Klevas
Posts: 781
Joined: 2012-05-30, 10:37

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by Klevas »

Vazhiuokit i UK ten net dirbti nereikia, kai tampi gyventoju - karaliene sveikatos draudima apmoka. (NHS sistema)
Olandijos karaliene dar neseniai soste, nesuspejo matyt
TadaBlynda
Posts: 3
Joined: 2013-07-1, 21:28

Re: Sveikatos draudimas 2012 !!!

Post by TadaBlynda »

Sveiki gal patarsit kokia draudimo kompaniją draustis ir kiek ji kainuoja? :D
Post Reply