PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Asmeniniai arba komerciniai skelbimai. Įmonėms: nepiktnaudžiaukite mūsų gerumu.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Gal galetumet foto ideti tu suku kurios butu tinkamiausios spanieliukui , nes as turiu ivairiu , butu idomu suzinoti kurios tinkamiausios , balzamo as ieskojau ir jo tikrai nebuvo , labai jau toks smulkus pasirinkimas cia .

As irgi taip pagalvojau jog jis nelabai suprato ko as norejau , bet cia ne del kalbos trukumu , as olandijoje jau 13 metu kalba ivaldziusi puikiai , manau jog tai nesusipratimas buvo , bet vistiek budama prof . sunu kirpeja tikrai atsiklausciau ar as isitikinusi ir tikrai viska trumpint noriu :)

O kodel prasteja kailis? as pastebejau , kad maniskes kailis po to pirmo nudzyrinimo , pradejo daug daugiau garbanotis nei cavalieriukams iprasta , tas garbanojimasis labai jau i kaltunus linkes veltis .

o kiek kartu per menesi patartina maudyt pvz. cavalieríus ?


Oi as tiek klausimu turiu , nezinau nuo ko nei pradet . Kazkaip cia olandijoje nelabai daug info radau , buvo priestaringa info . pvz. jusu afganu foto (kurie yra beje nuostabus :)) matau jog naudojate sepetuka keturkampa su gan smailiais kabliukais , jis man is pat pradziu labai patiko, bet kaip forumuose mane isbare del to , nes sake jog sukavimo metu oda pazeidziama . As su tuo sepetuku sukuodavau neliesdama odos , bet vis tiek issigandau , tai ieskojau alternatyvu .

O kokia jusu nuomone apie furminatoriu , nes jam tiek reklamos daro , kad atrodytu jog jis stebuklingas dalykas , bet as to super efekto tikrai dar nepamaciau, nors oficialiam cavalier king charles saite ji labai giria , tai dabar galvoju gal as ji neteisingai naudoju ar ka , nes namie plauku nemazeja , dziovykle sukasi net ir prie 30+ temp. nes kitu atveju visi plaukai lieka skalbiniuose .


p.s. kilimus sukuoju su tom sukom smulkiais kabliukais (sunims) sukuoju pries siurbdama , nes kitaip mano siurblys uzsikemsa ...

Tiesa pasakius kai as norejau minksto silkinio kailiuko , tai tikrai nesitikejau jog tie mieli silkiniai suniukai sitaip sersis , Tesai uztenka truputi uodega pasvyturuoti , ir as jau galiu is naujo grindis siurbti , tikrai nemaniau ,kad taip sersis , bet pats suniukas aisku visas tas nemalones atstoja :) nesigailiu suniuko , gailiuosi jo plauku ir serimosi nezmonisko ziema vasara :) :crazy:
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Del to jums kailiukas ir pradejo garbanotis, nes jis jau buvo skustas, cia jau kailio prastejimas ir yra. Veliau jei bus dar skutimu, ant nugaros prades augti vatiniai plaukai, kurio jau poto neatstatysit, o reiks tik skust ir skust.
Ten kur mano sukuojamas baltas afganas su tuo sepeciu - jo ir negalima naudot, jis aplamai naudojamas tik siurksciaplaukiams sunims. O parodiniams sunims mes ji naudojame tik pries ringa kad labiau suglotnint kaili, ir kojoms ( pries plauka) - kad atrodytu daugiau plauku :) Na kai ruosi sunis parodai - jau visa ta sistema yra :) ka ir kaip naudoti, norint gauti tam tikrus efektus :) As jums minejau - kad jums reikia sepecio, aisku geriausi yra Madan sepeciai, kurie yra be burbuliuku ir sukos vienaeiles metalines :)
Del kirpimo - jei jau nugaryte suniukui ataugus, tai ir toliau prasukuokit su furminatorium, o viska toliau jau sutvarkysime jam :) Papilve ir kirksnis, ir uzpakaliuka tik praskust jam reikes, ir viska toliau tik su zirklem dailint :)
O del begalinio plauku slinkimo - tai jo neturi taip but, arba maistas nera pakankamai geras, arba reikia papildomai panaudot vitaminus kailiui, bent jau lasisu alieju, arba gera alyvuogiu alieju, ant maisto papilt. Vieni is geriausiu vitaminu tai yra Velcote, jie nepigus, bet kailis po ju nuostabus buna, zvilga kaip niekad ir labai sumazina slinkima.
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

As duodu aviu tauku , buna kubeliais (nors man jie asmeniskai labai nemaloniai smirdi :roll: ) O tie Velcote vitaminai olandijoje visur parduodami ar reikia internetu uzsisakinet ?

Jetau , jau as bijau dabar ir vest ta suniuka , nes manau , kad gausiu velniu ;)

O del to skutimo tai esat teisi , nes , tikrai po to pasikeite kailis labai labai , pries tai ir po to foto (jau su ataugusiais plaukais) nesulyginsi , ir po to labai pradejo veltis kailiukas ...
Na , bet ka, nieko nepadarysi , tas kailis lai buna koks nori , ne parodine yra , vien uz jos isdaigas mylim :)

Gal su jusu pagalba iseis nauja starta padaryt , (kailio prieziuros )

O del kailio slinkimo tai , as jau buvau susitaikiusi , sako kad cavalieriuku kailis amzinai slenka kuokstais , prasidejo slinkimas kai pradejo keisti paauglystes kaili i suaugusiu , nuo tada taip ir tebeslenka, as kategoriskai pries drabuziu dziovykles nusistaciusi buvau anksciau , bet nebeliko pasirinkimo nes tik dziovykle jos plaukiukus surenka galutinai , kol neturejau dziovykles tai budavo , nusivalai ranksluosciu (svariu, isskalbtu) ir po to rankioji jos plaukus nuo veido brrr , mane tai laaabai erzindavo .
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

p.s. koki maista patartumet ?

Maniske labai megsta sviezias darzoves , morkos favoritas , o po to eina viskas , mandarinai, vysnios , vynuoges (kauliukus isimu ) , agurkai , arbuzai , suri labai megsta , bet daug negauna , tik siaip pamaloninimui , bananai , burokeliai , na tik pomidoru ir salieru nemegsta .
O del maisto tai zinau , kad gausiu velniu , bet ji gauna sausa maista pedigree mazo sudejimo sunims .Maisto neriboju nei jai nei katei , nes kai dedavau porcijomis vogdavo viena is kitos , tai dabar kai prikraunu , nebelieka ko pavydet , vis tiek per daug , ir ramu . Kazkaip su visais gyvuneliais kuriuos turejau pastebejau jog , jei maisto visada yra dubenelyje , jiems jis taip neberupi , eda tik tada kai tikrai, tikrai, alkani ir viens kitam nebepavydi .P.s. jei pastebeciau , kad tai neveikia , ar priauga bereikalingo svorio , tai aisku isikisciau , bet kol kas tai puikiai veikia , mano katei gal net sakyciau reiktu priaugti , bet tai ,kad ji tokia, stogine valkata, medziotoja , jau pora ziurku is jos dovanu gavus esu :) ,ir pora pauksciuku .
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Del Velcote - tai sis produktas yra vokietijos, ir tikrai superinis. Kai buvau Lietuvoj, tai ji pas mane pirkdavo bakeliais ( 2,5 l), net vokieciu aviganiu veisejai.
Del velniu tai tikrai negausite :) nes pati suprantu ka reiskia tureti suni, kai aplinkui yra kitu rupesciu :) Vieniems sunys yra pirmoj vietoj, kiti juos tiesiog myli ir stengiasi del ju kaip isgali ;)
Del maisto - as tai esu pries visus mass market maistus. Nes kai ismanai sudeti tik tada gali patarti - pedigree sudetis yra skurdi, nes joje pagrinde kukuruzai, ryziai ir mesos miltai. Suo yra mesiaedis, tai jam nepakaks vien to. Jei norite sert naturaliu maistu, tai reikia labai ismanyt raciona. Paprastas zmogus pasakys - kazkas cia per nesamone :) Bet jau taip yra, nes sunu organizmas visai kitoks. Jei duodate naturalu maista labai reikia sekt baltymu ir vitaminu kieki. Nes per didelis baltymu kiekis - sukels odos alergija ir ausu, o vitaminu stoka - tai kaip galima kailio slinkima ir neblizgejima. Jusu racionas naturalaus maisto butu ok, jei daduotumet naturalios mesos kasdien, bet zalios butent. Labai jiems gerai kaip vistienos nugalereles, skilveliai, sirdeles. Bet tik zalia.
As is patirties dabar seriu tik sausu maistu ir daduodu vitaminu kaliui ( kurio reikia butent gerai kailio strukturai afganams). As rekomenduoju Taste of Wild is sausu maistu, Nature Gold, nes ten pakankamas racionas, ir sie maistai pagal maistu skale turi net 6 zvaigzdutes. Imetu Jums cia lietuviska sudeti siu maistu :
http://tavodraugas.lt/htm/maistas_sunim ... _wild.html
Si maista as tai dar is lietuvos vezuos, bet ir olanduose gal kazkur turi but, nors jo kaina nera maza - 13,8 kg maisas Lt kainuoja didmeninem kainom - 180 lt.

Jurgita
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Del vynuogiu - tai nepadauginkit suneliui, nes vynuoges pucia vidurius sunims, maks dvi vynuoges per diena. Visa kita tinka :) dar prie to naturalaus jei sugalvojote serti - tinka varske, nes kalcio organizmui duos, jei stinga svorio duokit virtu makaronu retkarciais. Bet idealiausias variantas butu kaip ir zmogui - ryziai su zalia mesa, rytais ar vakarais varske su vaisiais, darzovemis ar jogurtu. Taip pat gerai kosiu pamaisyt. Bet tik jei nesureguliuosite baltymu kiekio, prasides odos alergija, ir ismus spuogais ir vietomis kailis nueidines :(
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Ok tai vadinasi , baltymu kiekis l. svarbus . Del maisto , is zalios mesos as duodu jautienos sirdis pjaustyta buna, ne saldyta o sviezia perku .Bet jos nevisada buna mesos skyriuje , o del maisto kuriuo seriat , reiks pasidometi ar jie cia turi , arba gal tiesiog daduosiu vitaminu .
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

Va radau as maista , cia ir kainas sulygint galesit .

http://www.zooplus.nl/shop/honden/honde ... f_the_wild


Ziuriu cia jie nemazai maistu ivairiu turi .O is taste of the wild , kuri man geriausiai tiktu rinktis ?

O ! radau ir velcote pas juos . :)
http://www.zooplus.nl/feedback/shop/kat ... lien/26976
jurgask
Posts: 10
Joined: 2011-05-31, 22:36

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by jurgask »

Is Taste of Wild ir su bizoniena geras ir su lasisa. As tai renkuosi su bizoniena, ir plius papildomai duodu vitaminu kailiui. Nes lasisa butent skirta labiau kailiui, o kai suo yra mesiaedis, tai geriau duot maista su mesa :)
Del kainos tai ji skiriasi tik 10 lt kazkur, o del Velcote, tai as Jums galesiu gaut dar pigiau nei nete :)
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: PROFESIONALUS - ŠUNŲ, KAČIŲ KIRPIMAS

Post by 111 »

O, super :clap: , nes apie ta velcote ziuriu labai geri atsiliepimai . The taste of wilde jauciu uzsakysiu, bet tada noreciau su nuolaida t.y. didesni kieki uzsakineti, bet maciau,kad kazkas rase , jog sitas maistas nesilaiko labai ilgai , o as tik viena suniuka turiu , tai idomu ar apsimoka , nes gal nesues tiek , o ismesti tai tikrai gaila butu .

P.s. del kainos tai zymiai brangiau , bet kazkur skaiciau , jog sito edalo maziau reikia nei supermarketu t.y. pedigree , ir kad galu gale beveik vienodai gaunasi , tai man jau knieti uzsakyt , vien sulyginimui :) nes jei ka , mano katyte megsta is suniuko pavogti jei pas ja tuscia , tai jau is bedos istustinciauta maista , su kysos pagalba :))))

p.p.s. kiek skaicius esu tai jei kate eda suniuko maista nieko tokio o jei atvirksciai (t.y. suniukui duotum kates maista) tai negerai, nes truksta maistingu medziagu , ar tai tiesa ?


Ir dar noreciau pasitikslinti del jautienos sirdies , sviezios , ar tai gerai ? ar geriau nei vistiena ? nes sian kaip tik uztikau sviezios ir vel nupirkau , bet idomu.Nes abidvi damos iskart suuodzia kai parnesu lauktuviu , ir kysa ratus suko ir Tessa stala "saugojo" :think:
Post Reply