LT.ART.NL

Naujienos, renginiai, įvykiai. Olandijos pulsas.
Post Reply
EgleS
Posts: 3
Joined: 2010-12-3, 18:23

Re: LT.ART.NL

Post by EgleS »

As esu dailininke, gal kas zino kaip man iseksponuoti ir parduoti savo kurinius? tapau akrilu darau koliazus, labai noreciau is sio savo hobi uzsidirbti, bandziau vaikscioti amsterdame po galerijas bet visi man mandagiai atsake NE, tipo uzimta ir nebus vietos eksponuoti mano kurybai, nusivyliau nes dailininkui daug konkurencijos, visa Olandija vieni menininkai:)) o as dar vienai tai kaip zole zoleja nepastebima - nu bet gal yra kokia viltis? gal kas zinot? po saitus irgi bandiau talpinti savo darbu nuotraukas bet labai brangu. o ir nelabai aiski man ta olandu kalba kaip patalpinti kiek supratau tas nuotraukas privalo daryti spec.fotografai - tada talpinti
Qlumpyz
Posts: 1156
Joined: 2010-10-30, 22:55

Re: LT.ART.NL

Post by Qlumpyz »

tai krauk į facebooką ir youtube - ir nemokamai ir efektyvu ;)
111
Posts: 179
Joined: 2010-11-17, 10:09

Re: LT.ART.NL

Post by 111 »

Labukas ,

gal galetum pasidalinti savo kuryba , labai noreciau pamatyt , sudominai :)

O siaip tai daznai cia menininkai eksponuoja , arba laikinai papuosia ivairias valstybines instancijas , pvz. ligonineje kur daznai lankiausi , keisdavo ivairiu menininku paveikslus kas keli menesiai, tokiu budu papuosia laukiamuosius ko gero uz nedidele kaina, o menininkui dyka reklama .Dar galeciau pas viena pazistama olanda patarimo paklausti nes sukasi tuose ratuose jei neklistu (tik seniai bendravau tai nezn ar atsakys i maila ).
Bet manau jog geriausiai butu pasidaryti prezentacini albuma savo darbu ir issiuntineti i valstybines istaigas .
Na bet aisku pirmiausiai noretusi pamatyt kas per darbai .
Post Reply